6021
Ki lesz a legjobb?
  • VinylToy #83
    Majd Győzike felvásárolja a készletet... :))
  • Dzsini
    #84
    hogy én mennyi ilyesmit hallgatok akik csak "leülnek a gitárjukkal és előadnak valamit"... az indie 'műfaj' egy nagy darabja erre épül, es nekem nagyon be tud jönni, mert a szövegen van a lényeg... hirtelen őt el tudnám képzelni ilyenben, csak sajna ez európában még nem megy... ahogy a country sem. ezért sem fog ő nagyot aratni itt :(
    St-nek igaza van abban, hogy Henrietta nagyon esélyes, és a jazzes/soulos/gospeles részleg ki fog hullani - ők lesznek az áldozatok nagyon hamar.
  • St
    #85
    :D
    kb.
  • VinylToy #86
    Pedig a Barna-Soma duó nagyon nyomja...különben kiváncsi vagyok a véleményetekre, milyen a zsűri megítélése...

    A Presser a döntőben csak a nagyon szükséges esetben fikázódik...a többiek azért nagyon elmennek már inkább a "megmondom én a magamét" stílusba...befolyásolják a nézőket ezek a vélemények vagy nem?
  • Szabina
    #87
    Persze, a stílusát mindenki beleszövi az előadásaiba. Most talán azért vagyok kritikus Verával, mert azt gondoltam, hogy ma kicsit többet kihoz magából. Összességében viszont szép hangja van, szépen is énekelt, és még mindig nem szeretném ha ő esne ki.
  • Szabina
    #88
    A zsűri véleménye szerintem csak kis részben befolyásolja a szavazókat, inkább a saját benyomásaik alapján döntenek.

    Amúgy személy szerint a zsűrivel nem minden esetben vagyok megelégedve, ritka hogy építő az a kritika ami elhangzik tőlök.
  • VinylToy #89
    Azon gondolkodom hogy a Soma nem egészen közéjük való, csak nem tudom kit lehetett volna helyette választani?
  • St
    #90
    a nagypofájú Szulák Andreát... ;)
  • VinylToy #91
    :D
  • Dzsini
    #92
    hm...
  • St
    #93
    Hát ez nem kis meglepetés volt, nem csodálkoznék, ha nem is a nézők döntenének, hanem a médiamanipulátorok...:)
  • Dzsini
    #94
    ne kezdjünk bele az összeesküvés-elméletekbe :)
  • VinylToy #95
    meglepő...de nem mulatságos... jó lenne tudni hogy a múltkor hányan szavaztak rájuk...szerintem mindenkinek van már egy kisebb bázisa...és most Zolijé volt a legkevesebb...érdekes?!
  • Cat #96
    ti a pár héttel ezelőtti teljesen nyilvánvaló való világ csalás után (nyomtatott sajtóban előbb jelent meg két bekerülő, mint a műsor amit leadtak) még hisztek abban, hogy az ilyen SMS küldözgetéses dolgok igaziak? a közjegyző annyit csinál ott, hogy figyel egy monitort, és hitelesiti hogy azt mondja be a műsorvezető amit ő lát - más kérdés hogy mit lát...
  • Bucser
    #97
    Hát nem tudom, de szerintem Vera úgy csúszkált mint verebek a lógó villamosvezetéken. Abszolút nem voltam vele megelégedve. A Zoli ezerszer jobb volt. Én sajnálom, hogy kiesett szép dalokat írt és hangja is volt hozzá. Vera nem meggyőző számomra. Múlt héten sem volt az és most sem.... Leslie-t sajna nem hallottam, viszont Edmondnál az a fránya angolul nem tudás.... Ordít, hogy fonetikusan énekel és azt sem tudja mit jelent amit mond. amikor a definitely-t meg definitli-nek mondta azt hittem elhalok....... HA már énekel valait és nem is érti a nyelvet legalább megtanulhatta volna a szöveget rendesen (tiszteljük meg a szerzőt) Egyébként dúrván látszódott, hogy az eredményhietéskor, hogy leesett az álla a Zolinak... Nem erre számított... Én sajnálom. Nálam befutó lett volna....
  • Szabina
    #98
    Én is sajnáltam, hogy kiesett a Zoli, pedig rajta látszott, hogy átéléssel énekel, és mindig jól felkészült volt.
  • VinylToy #99
    Erről beszéltem...nem azon múlik hogy ki mennyire jó...kinek milyen háttere van alapból, és emellett még kiket tud, azon a szombaton maga melé állítani, a produkciójával...lesznek még itt meglepetések
  • The Garrett
    #100
    ez mindegyiken látszódik... de az kevés :P
    amugy igazi vesztes szerintem sincs. Mindegyiküknek nagyon jó előadótehetsége van, és emellé 1 elég jó hangja. Biztos vagyok benne hogy sokan kapnak ezekután felkéréseket amatőr zenekarokba és hasonló helyekre.
    Az meg hogy nemlett megasztár? hát szerintem nem nagy veszteség.
  • Szabina
    #101
    Nézitek a megasztárt? Ma filmzenéket énekelnek. Szerintem a Schmidt Barbara egész jó volt, de Ibolya előadása nem tetszett.
  • Bucser
    #102
    Hát ez a Dér Henrietta énekben nagyon beválasztotta a Celine Dion dalt... Erősen kiérződött belőle, hogy nem erre termett:((( Nálam most megbukott:((( Csúszkált....
  • St
    #103
    Schmidt Verát megint jól lehúzták, sztem a zsűri megbeszélte kit tol és kit nem szeret
  • K.András
    #104
    Szerintem szar volt amit csinált, bár mindenkinek más az izlése.
  • Szabina
    #105
    Szerintem Dér Henrietta jó volt. Sajnálom Schmidt Verát
    -bár most nekem sem tetszett annyira- mert olyan igazságtalannak érzem, hogy csak ő kapott kemény kritikákat a zsűritől, holott Evelyne, és Ibolya hangja sem tökéletes, sőt...
  • b-type
    #106
    sztem messze a legsz@rabb a müsorvezető csaj volt, ha a tv2 emelni szeretné a show fényét, ezzel a csajjal bukó úton jár. egyébként hihetetlen milyen tehetséges emberek vannak...
  • Szabina
    #107
    Egyetértek, ha elront egy mondatot, (kb. minden másodikat) elkezd vihogni, a feltett kérdéseiről meg ne is beszéljünk.
  • Bucser
    #108
    A baj az, hogy meg is van neki írva előre:))) Nem szabadott volna rábízni egy élő adást... Nincs rutinja:(((
  • St
    #109
    Szegény Vera már múlt rész óta fikázzák, sz@r műsor
  • Szabina
    #110
    Megint Ibolya kapta a legtöbb szavazatot
  • Szabina
    #111
    Döbbenet, kiesett a Dér Henrietta!
  • St
    #112
    hát ez enyhén sokkoló, az emberek barmok
  • Ams
    #113
    ezek süketek?!!
  • Dzsini
    #114
    nempicit lepődtem ám meg a tegnapi eredményen...

    "Hol van a fületek?" :o)
  • Bucser
    #115
    Én abszolút nem lepődtem meg. A Henriettának jó hangja van a diszkódalokhoz, de Celine magas ló volt és leesett. Verát pedig azért piszkálják, mert olyan dalokat választ ki amik nem igazán hozzák ki az egyéniségét... viszont az Ibolyát nagyon favorizálja a TV2 mint anno Majkát az RTL. Szerencsére Ibolya értelmesebbnek tűnik (természetes intelligencia terén) mint a másik idióta. MErt másról nem készült riport a TV2 műsorában csak Ibolyáról.
  • Szabina
    #116
    Én nem értem, hogy mért pont őt, szvsz Henrietta, Edmond, vagy Barbara sokkal tehetségesebb. Vera egyénisége tetszik, de úgy látom, hogy kicsit kezd a többiektől lemaradni, az az érzésem van vele kapcsolatban, mintha nem készülne fel rendesen ezekre a fellépésekre.
  • Bucser
    #117
    Az lehet, hogy tehetségesebbek, de nem árvaházból törtek elő:))) Hanem rendezett családi háttérrel rendelkeznek... Ha a Majka sem valami suttyó lett volna a VV3 előtt hanem rendezett családdal élne és ugyanilyen stílussal akkor nem kapják fel a TV-sek. Ugyanis a TV-nek érdeke, hogy kihalásszon valakit a semmiből mert az az illető jobban zsxarolható mert nem akarja elengedni a jót másrészt pedig mindenki szereti a messziről jött szegény kislány kisfiú suttyó történetét aki sokra vitte:))) Tehát az álomtörténeteket zabálják a nézők...

    Így van vagy nem?
  • Szabina
    #118
    Ebben van igazság...
  • Dzsini
    #119
    SchmidtVera RULZ! meg U2 RULZ! :)
  • b-type
    #120
    u2 rulzik, :)
    sok a botlás sztem, majd mindenkinél.
    lehet tényleg nem érzik a '80 éveket.
    ez most nem annyira lehengerlően meggyöző szvsz
    de a müsorvezetők mindenkinél rosszabbak...meg ez a hosszú
    reklámblokk..
  • Dzsini
    #121
    honnan éreznék? a közepén születtek...
  • Dzsini
    #122
    Edmonddal együtt elsöpörték a showt... meg Evelyne volt még igenjó... a többiek a "háááát" kategória nálam, tévesztés ide vagy oda.. szegény Ibolya