245
Ez sem rossz..
  • Axon
    #245
    Sajnos az ss3 sem túl népszerű, mint ahogy ez sem. Mindkettőnek vannak erényei és sajnos hibái is. Az ss3 számomra lebosszantóbb hibája, hogy roppant könnyen ki lehet lőni a tankok személyzetét. Szinte minden találatra, meghal néhány a személyzetből és egy kisebb csata után ott állnak a tankok teljesen üresen. Idegesítő.
  • Hecker007
    #244
    hát az SS3-nál mindenképp jobb lett szerintem, habár ez egyéni vélemény, biztos van akinek az jött be jobban
  • Axon
    #243
    Szerintem is egész jó lett. Én a Sudden Strike folytatásának tartom. Legalább is pont azon a vonalon halad, amit a sud kijelölt.
  • Hecker007
    #242
    pedig nem rossz ez, csak az első 1-2 pálya után unalmas:S
  • waible
    #241
    Hi all!
    nincs ennek valahol valamilyen magyarosítása??
    Thx
  • lammaer
    #240
    Speciel, épp tegnap próbáltam ki. Valahogy a hosszú töltési idők és a partraszállásnál, a gyaloglás helyett korcsolyázó katonák nem hozták meg hozzá a kedvem, igy ment a levesbe.
    Elég tucat 2 vh-s RTSnek tünt, a blitzkriegben annó kiéltem magam, nekem ez itt már kevés.
  • beyczy
    #239
    kihalt a fórum...
  • beyczy
    #238
    ja amúgy utánaolvastam és sajnos tényleg csak a szövetségesekkel lehet nyomulni... óriási negatívum!
  • beyczy
    #237
    nektek nem voltak gondok a hangokkal? nekem egy idő után megszűnnek a lövés/robbanás/motorhang effektek, aztán csak a karattyolást lehet hallani. valami ötlet vagy megoldás?
  • beyczy
    #236
    gondolom... az intrók alapján legalábbis. szerintem végigtolod az amcsi kampányt és utána jön az orosz/német valamilyen sorrendben. mondjuk kár hogy nem lehet rögtön a németekkel kezdeni, ők a kedvenceim
  • lackoka25
    #235
    hello az volna a kérdésem hogy lehet e a németekkel is küldetést játszani?
  • m1garand
    #234
    csak a felderítők túl erősek(németek elkapják a shermanokat is) a tigrisek meg gyengék
  • Kopiati
    #233
    Az a szívás, hogy könnyű a feliratokat átírni, de a menük kivételével az ékezeteket sehol nem tudom előcsalni... de minden esetre a játék egész jó... a tüzérség szerintem még egy játékban sem volt ilyen brutálisan hatásos...
  • Hecker007
    #232
    CD Projekt nem jelentette be tudomásom szerint hogy ki akarja adni magyarul, más meg nem szokott magyar nyelven kiadni játékokat
  • Kopiati
    #231
    Elkezdtem fordítani a játékot...hátha nem magyarul jelenik meg...ha tudtok valamit szóljatok nem szeretnék feleslegesen dolgozni.... :)
  • Paladin
    #230
    Nem truckokkal kell megoldani, csak teherautok fogják vinni majd az utonpótlást a másik helyre.
    A térképen lehet kijelölni, most nem emlékszem hirtelen pontosan hogyan, de valahogy úgy van, hogy arra a helyre klikkelsz, ahonnan kell átvinni a cuccost, lesz egy nyíl, és azon kell állítani a mennyiséget.
    Valami ilyesmi volt.
  • GyaxyBoy
    #229
    Sziasztok!

    Itt az Officers-ben, hogyan lehet Suppliest szállítani? Most tolom a tutorialt és az az utolsó feladat, hogy a városban kevés az nyersanyag, úgyhogy Truckokkal hozzak oda! Nincsen Truckom, csak Tank és Medic Truck! Egyikkel sem tudtam megoldani! Valaki megcsinálta?
    (Mind a 2 SP-t megszereztem)

    ty a választ
  • a.carkey
    #228
    pl. a 2-3 perces töltések ...
  • Hecker007
    #227
    ismerjök, másabb mint az officers, sajnos a hihetetlen bug mennyiség amit az a játék tartalmaz élvezhetetlenné teszi
  • zoltang
    #226
    Ez is "most jelent meg":
    War Leaders Clash of Nations MULTi3-PROPHET

    Homepage
    nfo



    "...
    War Leaders: Clash of Nations (C) The Games Company
    ...
    languages ......: PL/HU/CZ
    ..."

    Minimum system requirements:

    * Windows 98/2000/ME/XP

    * P4 2.4Ghz or equivalent

    * RAM: 512 MB

    * 128MB vga

    Ezt ismeritek? Jobb, mint az Officers?
  • groun24
    #225
    Nagyon nagy játék! Minden II.Vh-s stratégának kötelező darab! Akinek nincs meg az itt letöltheti: http://dtsh.ath.cx
  • groun24
    #224
  • Hecker007
    #223
    ugyanaz mint a ruszki és a német verzió, csak hál' isten ez már angol nyelvű, de maga a játék semmit nem változott, most már csak azt nem értem miért kellett ennyit várni arra hogy az angol nyelvet belepakolják...
  • Axon
    #222
    Végre!

    Majd mondjatok véleményt és szúrjatok be képet. Én sajnos a hosszú hétvége miatt csak kedden tudok nekikezdeni a letöltésnek.
  • dezsolti78
    #221
    :)
    Reménykedjünk, hogy a tartalom annál nagyobb és minőségibb.
    A demo annak idején engem meggyőzött.
  • Serpa
    #220
    meg-meg.

    barátságos méretű.
  • dezsolti78
    #219
    MEGJELENT GYEREKEK!
    VÉGRE!
  • Axon
    #218
    Úgy látom május 15 a megjelenési dátum. Jó két évvel az orosz nyelvű verzió után.
    Ilyenkor már a 2. részt illene bejelenteniük.
  • Prince23
    #217
    képek, infók
  • Axon
    #216
    Ha jól emlékszem, akkor 2007 márciusában jelent meg az orosz verzió. Csupán 2 év késésben van. Azért remélem, hogy a német és a francia verzió után jönni fog angol nyelven is.
  • beyczy
    #215
    ...és itt van 2009 és az angol verzió még mindig sehol...
  • m1garand
    #214
    talán németből
  • lackoka25
    #213
    Sziasztok honnét tudnám megszerezni az Officers nevű játékot előre is köszi!
  • beyczy
    #212
    na végre valami jó hír... most már tényleg ideje lenne. Ha jött német akkor jön az angol is
  • Axon
    #211
    Megjelent a német nyelvű officers.
    Most már aztán igazán megjelenhetne az angol nyelvű is...
  • Axon
    #210
    Semmi hír az angol verzióról, az orosszal meg valahogy nem szeretek játszani. Szeretném a menüket is jobban áttanulmányozni, mert valószínűleg valahogy állítható, hogy a járművek fogyasszák az üzemanyagot és a lőszert. Most nem fogy nekik, pedig van töltő autó benzinhez és lőszerhez is külön. Lehet, hogy simán a nehézségi fokozattal lehet ezt bekapcsolni, de lehet, hogy teljesen máshol. Mivel nem értem az orosz menüt, így ezt nem tudom állítani. Én mindenképpen reálisabbnak tartanám úgy játszani, hogy ezeket folyamatosan pótolni kelljen.
  • beyczy
    #209
    valami újdonság?
  • Axon
    #208
    Nekem teljesen egyre megy, hogy orosz vagy francia nyelvű, mert egyiket sem értem. Az oroszt néha elindítom, de inkább csak nézelődöm. Csak megvárom az angol nyelvű verziót, mielőtt komolyabban hozzáfognék.
  • beyczy
    #207
    valakinek sikerült lehúzni a francia verziót? nekem egyáltalán nem tölti...
  • beyczy
    #206
    hát egyelőre nem igazán szedi, koleszba elég szar a net. majd hazaérek talán le tudom tölteni. kíváncsi vagyok rá, mert legutóbb a demóval játszottam, de az már ezer éve volt...