1376
  • szacsi
    #694
    oktoberben
  • csum666
    #693
    Ja hallottam róla télelg az:)

    Ne msiemrme a drukekr kocsmát agy címet MSNbe majd partner?
  • BADE
    #692
    beszarok a MAFC leigaolta Greent,hihetetlen:(
    Inkább nekünk kellett volna.
    Hajrá Sasok!
  • BADE
    #691
    ismered az indexes Drukkerkocsmát?
  • BADE
    #690
    idénykezdésről tudsz valamit?
  • BADE
    #689
    Ja,de most lett újratelepítve a Winfos,úgyhogy még szinte semmi sincs fent a gépen
  • csum666
    #688
    ok igaz
  • csum666
    #687
    MSN-t használsz?
  • BADE
    #686
    szerintem most erre a 9 percre fölösleges
  • csum666
    #685
    lesz a nevem
  • csum666
    #684
    derterd
  • BADE
    #683
    Mikor kezdődik pontosan az idény?A mieink szeptember elején mennek magaslati edzőtáborba a Tátrába.
  • csum666
    #682
    chat.hu
  • BADE
    #681
    kb. még 10percig
  • BADE
    #680
    nem sokáig vagyok,mert holnap utazok Ságvárra
  • BADE
    #679
    melyikre?
  • csum666
    #678
    jösz csetre???
  • BADE
    #677
    vagyok
  • csum666
    #676
    Ha vagytok irjatok
  • csum666
    #675
    Az jó

    Alba sztem ne mtom fogalmam sincs majd később többet to kmondani HAJRÁ MAGYAR kosár
  • szacsi
    #674
    műr=már, sry
  • szacsi
    #673
    A Körmend műr szóban megegyezet Delmonte Madisonnal.
    Sazlé nem is lesz olyan szar a csapatunk, ahhoz képest, hogy 60 milla lesz az évi költségvetés...
  • BADE
    #672
    +Carton Carter
    Ha jól tudom ő Mitchell haverja,hozzá képest ugrásban Mitchell picsafüst!
  • BADE
    #671
    Állítólag Gémes Levi is jön
  • BADE
    #670
    Fodor Gergő nagy igazolás volt!
    Hajrá Sasok!
  • csum666
    #669
    Kecsó pécs eger erős lesz többiek szeritetek?????
  • csum666
    #668
    várom is
  • szacsi
    #667
    várdd
  • csum666
    #666
    Megint halál

    Egrieket várom dumálni
  • csum666
    #665
    Én nem meek:)
  • csepelball
    #664
    Hellóka!
    aug 29 streetball budapesten csepelen.
    pénz 750/fő
    ha sokan leszünk a nyeremény nagy:)
    1-1 és 3-3 és zsákolóverseny lesz:)
    Nagyoj jó lesz mindenkit hozzon mindenkit.
    érdeklődni a 0620-515-97-25ös telcsiszámon este 9után
    vagy emilben a [email protected] címen
    Dudu
  • szacsi
    #663
    ugyis lesz nálatok jobb ((;
  • csum666
    #662
    NAGY CSAPATUNK LESZ MEGINT!!!!!
  • szacsi
    #661
    ehhhe...meg amikor Edmonson átugrott egy 2méteres faszit. Asszem a mészárost (;
    Lehet, hogy Toroman is visszajön.
    őt, sztem Madison se elképzelhetetlen, elvégre irányítónak se rossz... ((:
  • csum666
    #660
    :)

    Edmonson mikor ott volt madisonnal állatok voltka 40 el vertétek az ALBÁT:) és akkor azt mondtam paks vagy körmend nyer paksnyerte abajnokságot 1 ponttal:) abba az évbe ez a 2 csapat volt nagyon jó
  • szacsi
    #659
    :P

    Körmendre szerződött Charles Edmonson és Érsek.
    Jővőre kiesünk (:
  • csum666
    #658
    Bajnokok leszünk:)
  • spatz
    #657
    Szolnoki hirek....
    Továbbra is felsőházban az Olaj
    Mostanság különböző hírek repkednek a Mol Szolnok legénységéről. Sokan tudni vélik, hogy ősztől a tavalyinál szerényebb csapatuk lesz a piros-feketéknek, csak a B csoportban fognak indulni. Vajon mi az igazság? - kérdeztük dr. Nyerges Zsoltot, a klubot működtető gazdasági társaság első emberét.
    - Lesz csapat, amely továbbra is felsőház küzdelmeiben vesz részt, ez most a legfontosabb - kezdte a klubvezető. - Nehéz időszakot élünk át, akárcsak az egész magyar sport. A fennmaradásért küzdünk, és nem akarunk úgy járni, mint néhány évvel ezelőtt a szolnoki kézilabda, amely azóta teljesen eltűnt a palettáról. Ebben a helyzetben nem lehet más célunk, mint a biztonságos működés feltételeinek megteremtése. Természetesen folyamatosan keressük a lehetséges befektetőket, melyek fantáziát látnak a szolnoki férfi kosárlabdaklubban.

    - Hogyan alakul csapatuk a következő évadra?

    - Továbbra is Pór Péter lesz a vezetőedző, segítője pedig Tasnádi Zoltán. Két agilis, fiatal trénerről van szó, akik a legutóbbi évadban már letették névjegyüket. Számítunk fiatal tehetséges játékosainkra, itt megemlíteném Balogh Gyula, Cseh Tamás, Harazin Tamás, Rezák Tamás, Rusznák Zsolt, Szabó Ádám, Tóth Viktor, Túróczi Tamás és Varga István nevét. Régi-új szerzemény Szarvas Gábor, aki egy év kecskeméti kitérő után tér vissza hozzánk. Új fiúk az orosz Jaroszláv Gorski és Dávid Gergely, akik eddig az Albacomp fiókcsatában, a Kodolányiban vitézkedtek. Tárgyalunk több olyan külföldi, fiatal játékossal, akik az elmúlt évadban a junior Euroligában nevelkedtek. Nem beszélve arról, hogy visszavárjuk két amerikai emberünket, Robert O’Kelley-t és Derrick Stroudot.

    - Eddig nem említette Orosz, Mérész és Cziczás nevét.

    - Orosz Benő külföldi menedzserekkel tárgyal, ha nem sikerül határainkon túlra szerződnie, akkor nálunk marad. Mérész Csaba úgy tűnik, hogy máshol képzeli el a jövőjét, és mi nem fogunk az útjába állni. Cziczás Laci még nem adott választ a hogyan továbbról. Továbbá távozik a technikai vezető Farkas János, helyét másodállásban Balogh Gyula foglalja el, aki agilis, fiatal ember, jól beszél angolul, és a játék mellett minden bizonnyal marad ideje a technikai feladatok ellátásra is. Nem szabad kihagyni a sorból Rezák Lászlót sem, aki szakmai igazgatóként hangolja össze a feladatokat. Jelzem, nagyon elégedettek vagyunk Rezák mester munkájával, hiszen ő sokat tett azért, hogy egyre több fiatal épüljön be az első keretbe. Reméljük, megfiatalított, sikerre éhes csapatunk el fogja majd nyerni a közönség tetszését, és a szponzorok is fantáziát látnak majd bennük.
  • szacsi
    #656
    tudom
  • dexter161
    #655
    mosmá lekéstél
    ha eddig nem nézted meg, mer most 404 errort ír ki