3410
SlipKnoT
  • iowa19
    #3190
    Remélem lesz még ilyen hasonló hangulató szám, mint ez.. Meg valami akkusztikus remek mint a Through Glass.
  • CUCLI
    #3189
    kit ütöttem ki? :D
  • CUCLI
    #3188
    must have
  • Fehercsoki
    #3187
    Hol lehet itthon egyáltalán ilyesmit kapni?:D (nem találkoztam még ilyen bolttal,bár az auchanban szokott lenni mindig egy csomó zene,csak azok nem jók)
  • iowa19
    #3186
    Honnan lehet majd megrendelni itthon az albumot?
  • iowa19
    #3185
    A Hesitate tűrhető minőség azért.
  • 5c0rp330n
    #3184
    ahh, nem kene meghallgatnom ezeket.. meg 2 het es kint lesz az egesz cucc, es az nem is ilyen radiominoseg lesz :)
  • iowa19
    #3183
    szvsz Hesitate gyönyör ... Egyből veszem az albumot.
  • iowa19
    #3182
    Tegnap Stone Sour volt a BBC rádióban.

    Hesitate

    Digital
  • iowa19
    #3181
    Szerintem először Stone Sour albumot veszem. Aztán eldöntöm, hogy ezt is, vagy ne...
  • lpmaskmancick
    #3180
    5k-nél többet nem adnék érte.
  • CUCLI
    #3179
    kevesebbért is
  • iowa19
    #3178
    Az odáig rendben, de ennyiért te megvennéd a kiadványt? Mert én nem hiszem. Legalább tartalmasabb lenne.
  • CUCLI
    #3177
    neten van már snuff making of?
  • iowa19
    #3176

    The tracklisting for (sic)nesses is confirmed as:
    1. 742617000027
    2. (sic)
    3. Eyeless
    4. Wait and Bleed
    5. Get This
    6. Before I Forget
    7. Sulfur
    8. The Blister Exists
    9. Dead Memories
    10. Left Behind
    11. Disasterpiece
    12. Vermilion
    13. Everything Ends
    14. Psychosocial
    15. Duality
    16. People=Shit
    17. Surfacing
    18. Spit it Out


    Audible Visions Of (sic)nesses
    45 minute film directed by M. Shawn Crahan that captures Slipknot on the road during the All Hope Is Gone cycle.


    MUSIC VIDEOS:
    1. Psychosocial
    2. Dead Memories
    3. Sulfur
    4. Snuff
    MAKING OF:
    1. Psychosocial
    2. Dead Memories
    3. Sulfur
    4. Snuff
  • lpmaskmancick
    #3175
    megszületett Paul lánya.
    http://starity.hu/magazin/4237-megszuletett-paul-gray-lanya/
  • lpmaskmancick
    #3174
    semmi új, 2009-es doningtoni download fesztivál anyaga, az meg már webcast-rip bootleg dvd-ben már megvan nekem, gondolom ugyanaz, csak jobb minőségbe.
  • CUCLI
    #3173
    ejj sherlock. tán jelenetre pontosan tudod mi lesz a dvdn?
  • iowa19
    #3172
    Teljesen felesleges még egy DVD-t kiadniuk. Mire jó ez? Egy egyszerű koncert lesz rajta, ami már így is fent van a youtubeon.
  • CUCLI
    #3171
    wait. wut?
  • iowa19
    #3170
    felesleges...
  • CUCLI
    #3169
    HUÁ

  • 5c0rp330n
    #3168
    interju
  • DJ RX7
    #3167
  • Fehercsoki
    #3166
    Ha viszont Paul nélkül nem tudnak olyan jó számokat csinálni,talán még arra is rákényszerülnek hogy még Mo.-ra is eljöjjenek kocertezni.Jó lenne őket élőben látni.
  • Sickness
    #3165
    valaki dobjon már egy linket arról amikor valami sóban játszották a srácok a heretic-et.
  • FlyHigh
    #3164
    Volt innen valaki a 2004-es Pesti Slipknot koncerten?
  • FlyHigh
    #3163
    Akkor miért is beszélek hülyeségeket, ha te sem tudod és a bandatagokon kívül senki, hogy mi lesz? Arra meg már gondolom senki sem gondolt, hogy csak azért folytatják mert jók benne és szeretik azt amit csinálnak. Joey meg gondolom autókereskedő lesz, hagyjuk mááár. Legyen odabaszós az új album, csak ennyit kívánok.
  • tigeroo
    #3162
    bocs de kicsit hülyeségeket beszélsz. amúgy ja akár mick is lehetne a basszer poszton de...

    vágod, mi csak ennyit látunk a slipknotból... hogy koncerteznek meg stúdióznak

    de a bandatagok kitudja hogyan viszonyultak ehhez az egész slipknot dologhoz


    olyan mintha te egy jóbarátoddal évek óta, jóban-rosszban együtt csinálnátok valami csoportos tevékenységet/hobbit, majd az egyikőtök meghalna. lehet hogy folytatnátok az emléke miatt, de azis lehet hogy felhagynátok vele mert nem bírnátok megküzdeni az emlékekkel

    bár azért rossz hasonlat, mivel nekik a slipknot nemcsak egy "tevékenység/hobbi"...hanem az életük is (persze a család mellett)

    szóval biztosat ne mondjunk hogy mi lenne a legjobb. majd ők fogják tudni


    #3160: ezt te sem gondolhattad komolyan
  • FlyHigh
    #3161
    Amúgy még az is lehet, hogy könyörögni fogunk még egy albumért ha kijön az új. Mi azt nem tudhatjuk, hogy melyik tagból mit váltott ki Paul halála, olyan ihleteket is kaphattak, amiktől megvalósítva leül mindenki. Ki kell ezt várni, lehet ez még nagyon jó is.
  • FlyHigh
    #3160
    Szerintem valakit beállítanak majd Paul helyére. Van egy halom kitűnő basszeros, nem tudom mi ebben a szokatlan, más bandáknál is cserélődnek a tagok. Énekes csere egyedül ami ritkán fordul elő.
  • iowa19
    #3159
    Hát ez elég szar lesz úgy :S
  • Fehercsoki
    #3158
    Ugyanúgy ahogy a korn is csinálta,a színfalak mögött ott volt egy plusz gitáros...
  • iowa19
    #3157
    És koncerten? Ki fogja pótolni Pault?


    Azért kíváncsi leszek az új album hangzására...

    Remélem írnak kimondottan egy Paulnak szoló dalt.
  • CUCLI
    #3156
    nem tudom, ezek után szerintem még egy album belefér paul tisztelére.
    aztán abba lehet hagyni.
  • Fehercsoki
    #3155
    Ennyire kell nekik a pénz?:S
  • lpmaskmancick
    #3154
    érdekes hír, szerintem ha nagyon akarnak, adjanak ki egy albumot és hagyják abba, mert Paul nélkül sose lesz már az igazi a sk.
  • CUCLI
    #3153
    bréking
  • 5c0rp330n
    #3152
    video alatti kommentben irta valaki, valami ilyesmire gondolok en is:
    "My interpretation is that the pain he has gone through from the woman, though at first it seems was hurting or torturing him, only made him better/stronger in the end. His transformation at the end, and switching places with the woman show that he is the one who has come out on top, while she suffers. Just my take, knowing how the emotional roller coaster that Corey has been through. But I have heard that this is for is current wife, so that doesn't really add up."
  • lpmaskmancick
    #3151
    kóri az loálcsávó :D