3410
SlipKnoT
  • lpmaskmancick
    #3270
    Nekem csak az audio rip van róla. Jah meg a webcast-rip felvétel még a konciról. :D A rendes DVD még nincs meg.
  • nflbandi
    #3269
    Megvan valakinek a (sic)nesses? Nekem igen, kurvajóóó! (Satudnba vettem 3990-ért.)
  • Sickness
    #3268
    Fel kell pörgetni a topikot
  • CUCLI
    #3267
    tebüdösbuzi :C
  • Sickness
    #3266
    AZTAAA Meghalt Corey... :((
  • lpmaskmancick
    #3265
    Kíváncsi vagyok, hogy Donnie mit fog alakítani a knottal. Kóri meg szakadjon ketté, ha nem akar új albumot. :@@@@
  • Sickness
    #3264
  • CUCLI
    #3263
    semmmi, vega meginr részeg .D
  • 5c0rp330n
    #3262
    na mi ez a kurvalkodas itt mar megint-e?
  • Sickness
    #3261
    wait, no, wait, no, wait, wait, not yet, no wait
  • CUCLI
    #3260
    ha így folytatod tovább akkor szakítok :(
  • Sickness
    #3259
    Jóvagymá more. Mer neked má tetkó van a csöcsödön.
  • CUCLI
    #3258
    que?
  • lpmaskmancick
    #3257
    Nyáron turné Donnie Steel közreműködésével, csoji és a bohóc albumon gondolkoznak, de kórinak ez nem tetszik, ő inkább sourozna.
  • Sickness
    #3256
    elvagytok veszve...
  • CUCLI
    #3255
    que?
  • Vegas
    #3254
    Na most akkor WTF?
  • Sickness
    #3253
    :D
  • 5c0rp330n
    #3252
    corey tweetelte:

    I NEVER thought I'd hear a song worse than Kim Kardashian's 'Jam'. Then I heard Rebecca Black. I'll never get this time back. FUCK... DIE!!!

  • Sickness
    #3251
    A modern metál koronázatlan királyai, a horrorfilmekből színpadra álmodott SlipKnot zenekar mindannyiunk legnagyobb örömére bejelentette, hogy újra színpadra áll, mégpedig a 2011-es Egyesült Királyságbeli Sonisphere Fesztiválon, júliusban.

    Ez a nyári fellépés lesz az első, mióta a basszusgitáros és alapító tag, Paul Grey tragikus körülmények között elhunyt, úgyhogy a koncert keserédes élmény lesz mind a zenekar, mind a töretlen hűségét folyamatosan bizonyító rajongótábor számára.

    Nem újdonság, csak azért írtam be, hogy legyen valami komment idén is...
  • KILLER2
    #3250
    Itt meg mi folyik? :D
  • Sickness
    #3249
    nem érzem a különbséget
  • tigeroo
    #3248
    azis zsír:D


    nekem általános iskolában nemvolt padtársam és a buzi ofő kitalálta hogy deszar nekem és minden héten más ült mellém
  • Sickness
    #3247
    azt írták hírbe hogy más más híres basszeros fog játszani.
  • tigeroo
    #3246
    szerintem akkor inkább valamelyik szintén zenész jóbarátjuk fog a helyére lépni...
  • lpmaskmancick
    #3245
    hülyék ezek a magyar wikipédia írók, múltkor a Linkinről olvastam sok hülyeséget ott. meg dead killer hahaha. honnan szednek ilyen hülyeségeket?
  • 5c0rp330n
    #3244
    ezeket honnan szedtek? az angol wiki-n, ami altalaban kicsiket hitelesebb, szo sincs semmilyen uj bandatagrol (plane magyarrol), se uj album cimerol.
  • TheGrinder
    #3243
    Wikin azt írják, hogy Paul helyére esélyes egy magyar masszeros. Kiváncsi leszek majd rá. Hátha eljönnek a mi kis hazánkba is. http://hu.wikipedia.org/wiki/Slipknot
    "A nyáron meghalt basszusgitáros helyére egyes állítások szerint egy magyar basszeros várható. De a zenekar azt nyilatkozta hogy erről majd csak következő lemezük megjelenése után nyilatkoznak. Az új lemez várhatóan a jövő év elejére készül el. A lemez a "Dead killer" nevet kapta."
  • lpmaskmancick
    #3242
    If I aint drunk it's not chirstmas. Nagyon nagy ez a dal. :D Kóri megint alakít.
    Azt tudtátok, hogy SID rapperkedik? Szólóalbuma januárba jön ki.
  • Vegas
    #3241
    Ha valakinek lesz ideje, nem most azonnal, elég jövőre is (-.-'). Csinálhatna valami bannert.
  • Sickness
    #3240
    De én csak viccelek =)
    Imádlak titeket <3
    És Kellemes Ünnepeket nektek is.
  • tigeroo
    #3239
  • tigeroo
    #3238
    kellemes ünnepeket minden maggotnak:)
  • tigeroo
    #3237
    nem mert pöcsfej vagy:D mindenhol oltogatsz

    de azért szeretlek (L)
  • CUCLI
    #3236
    AS D: _SAD:AS_:_SA_D SAAS _D
  • Sickness
    #3235
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Sickness
    #3234
    megva :DD
    ez beteg :DDDD
    fa la la la la go fuck yourself :AASD:
  • Sickness
    #3233
    linkt
  • tigeroo
    #3232
    kóri xmas számát hallottátok már?:D
  • 5c0rp330n
    #3231
    mer nem hd? :S