58
Yonderboi
  • Rpeee
    #58
    Tőle eddig ez a csúcs nálam:
    http://www.youtube.com/watch?v=v8V55Od764w

    ---------------------------------------------------------------
    csekkold a csatornám
    http://www.youtube.com/user/softsynthportal?hl=en
  • lemongrass
    #57
  • Kewell
    #56

    szerintem ez a legjobb az albumró
  • lemongrass
    #55
    http://static7.origos.hu/attached/20100507yonderboi-egyenes_labirintus.mp3
  • lemongrass
    #54
  • lemongrass
    #53


    Artist: Yonderboi
    Title: Passive Control
    Ordernumber: mole101-2
    Date: 2011-09-23
    Format: mp3
    Bitrate: 128 kb/s

    01. Sustainable Development
    02. I Am CGI
    03. She Complains
    04. Roast Pigeon
    05. Paint Hunting On The Wall
    06. Brighter Than Anything
    07. Mono De Oro
    08. Synchronicity
    09. Inexhaustible Well
    10. Come On Progeny
    11. After The Snap

    available
  • rhazid
    #52
    :)
  • Csuhai G
    #51
    Valaki fel tudna világosítani az ügyben, hogy Yonderboi - Phonotéka szettjei mi fán teremtek? :) Semmilyen leírást nem találok róla, csak különféle dátumokat. Yondernek volt anno (2001-2003 körül) egy állandó mixműsora?
  • vent
    #50
    Mikor? Melyik színpadon..? Áruld már el...
  • kasokaa
    #49
    Hihey!nyilván Ti is tudjátok hogy idén fellép YONDERBOI a BALATON SOUNDON!!Ezzel kapcsolatban szeretnék megosztani Veletek egy oldalt ahol nyerhettek...a fesztre VIP bérletet,80EZER forintos italbónt és egy luxus lakóautót a feszt helyszínén... ha érdekel Titeket nézzétek meg! szerintem érdemes csekkolni: www.tefilmedtenyarad.hu
  • blackgamer
    #48
    Fifa 2008 CD-n is rajta van egy száma, nem tudom hogy hivatalos-e vagy csak valaki összedobott egy válogatást
  • Geeryy
    #47
    akinek van elado jegye a holnapi koncertre dobjon egy uzit.thx.
  • blackgamer
    #46
    új klip már az MTV-n is
  • I.C.ram
    #45
    Votlam Szigeten Yonderboi koncerten. Azt leszámítva, hogy késett 2 órát, jó volt :P

    Teljesen kétségbeestem, hogy elmarad a Before You snap című száma, aztán a közönség visszasírta. :D Szóval volt teljes Splendid Isolation album + 1-2 szám, amiket nem ismerek.
  • I.C.ram
    #44
    passz..
  • sirdond
    #43
    na abban a számban (before you snap) a végén az a szöveg honnan van? mintha már hallottam volna valahol..
  • Hanga
    #42
    a volton volt koncert nagyon jó volt
  • blackgamer
    #41
    itt elérhető 1-2 dala
  • I.C.ram
    #40
    Mostanság Cthulhu lázban égek, és ezekben a napokban szereztem meg Yonderboi - Splendid Isolation c. albumát.

    Van rajta egy echte Lovecraft - Cthulhu hangulatú szám! Before You Snap címmel. Iszonyat jó hangulata van, tisztára, mintha egy 20-as években játszódó Lovecraft világban lennék. Nagyon szépen megkomponált szám.
  • Mikeux
    #39
    Hi! Én már régóta figyelemmel kisérem mind a Zagar mind Yonderboi munkáját. Az uj albuma a Slendid Isolation nagyon jó változaztos. Ajánlom mindenkinek. Ennek a két együttesnek köszönhetően kedveltem meg ezt a műfajt, sok sikert nekik!!!
  • robotnyk
    #38
    nem értek egyet a kritikákkal. egy olyan zseninél mint Yonderboi, nem lehetett arra a számítani, hogy kiad majd 10-15 ugyanolyan zenét, mint amik a Shallow and Profoundon voltak. hallatszanak rajta a viszontagságok, és az hogy ez már a fővárosban készült. sötétebb, komorabb.
  • criminal law
    #37
    Hát ez van.
    Amugy est.hu-n van egy elég hosszu interjú, tanulságos, akit érdekel.

  • Kolbasz
    #36
    Na, hát meghallgattam a teljeset. Jó,jó, de nem egy hatalmas durranás. Más mint az előző, tényleg. De még ahhoz képest is már, mint amit ígértek. Hip-hoposra számítottam, erre tökre rockos lett. Vagy gitárpopos, vagy nemtom mi ez. De nem rossz.
  • criminal law
    #35
    nem tudom mások hogy vannak vele, de engem az énekes csávó már kicsit zavar. A csapból is a Szűcs Krisztián hangja folyik.

  • robotnyk
    #34
    nagyon tetszik az album, nem hasonlítható össze a Shallow and Profounddal, teljesen más kategória, de az biztos hogy még mindig nagyon jó
  • Kolbasz
    #33
    Mázlista! Nekem az első pár szám tetszik, a közepe felé kicsit leül. Más, mint a régi, de nem olyan roszz. Hallgatnám már a teljeset!
  • criminal law
    #32
    meghallgattam már végig, hát objektíven nézve jó, de aki ismeri az öt évvel ezelőttit, annak annyira már nem is...

  • Kolbasz
    #31
    Splendid Isolation okt. 24-én!!

    Kritika
    Belehallgat!!!!
  • criminal law
    #30
    na, up, mert van uj album :-)

  • criminal law
    #29
    Az ugar elköltözött Németországba, és ott alapított leányvállalatot, ez egészen biztos, lesz weboldaluk is, ugar.de, de hogy lemez lesz-e, azt nem tudom.
  • Laffite
    #28
    hallottam valahol, hogy a magyar ucmg (nevén nevezve ugar) bekrepált, ami nem tudom tényleg igaz-e, de ha igen, akkor valszeg az van, hogy nincs kiadó, amely ezt nemzetközileg kellőképpen tudná tálalni, ahogy az első lemezt az ugar tette... én legalábbis erre gyanakszom a késés okaként, de ha valaki tud valami konkrétat írja már be, mert szerintem sokakat érdekelne!
  • criminal law
    #27
    2003 őszére ígérték, most meg 2005 van....
    Egyébként erről az idei tavaszról hol hallottál?
  • Kolbasz
    #26
    Én úgy tudom, hogy idén tavasszal kijön. Alig várom!
  • robotnyk
    #25
    jó lenne már... már 2003 őszére ígérték
  • criminal law
    #24
    Wan 2 magazinban olvasható egy rövid írás Yonderboi-ról és Zagar-ról. Yonderboi képén szerepel, elég nagy betűkkel, a Splendid Isolation szó...ez már akkor jelent valamit??:-)
  • Laffite
    #23
    semmit a világon :(
  • criminal law
    #22
    Sziasztok!

    Tud valaki valami újat esetleg? Pl az új albumról? Én már kezdek róla lemondani..
  • Lteebee
    #21
    Hát, egy ekkora topicot illett volna visszaolvasnom, de mind1 mosmá.

    Köszesz.
  • robotnyk
    #20
    kedd van, új album még nincs, de lesz. :)

    lásd #5
  • Gyiik
    #19
    tyu road movie komoly zene am