2153
  • Gugger
    #32
    simásan
  • M@TriX
    #31
    ne egy napos, legyen, de ne kelljen pöcsölni. Az elvárások azok vannak. ;)
  • Gugger
    #30
    hát én pl nem akarok pöcsölni, de legyen k sok tuning és ne egy nap alatt lehessen letolni az egész gamát
  • 12346
    #29
    én félek, hogy megint egy 5 perces körbe-körbe rohangálós lesz:( amolyan test drive meg ilyenek. esetleg lehet benne "tuningolni":) nfsu-ban sem nevezném azt tuningnak (klikkelgetős tuning rula). SL-ben legalább lehet vele pöcsölni:P
  • Gugger
    #28
    UP
  • Geeryy
    #27

    ezt en is remelem
  • Tom3 #26
    ehh remelem a kovetkezo Gta is ilyen szep grafika lesz!
  • DJ Skyline
    #25
    olvassátok el az oldalamon az NFS U Fikázó cikkemet!
    www.gportal.hu/djskyline
    a cikkek alatt találjátok a legfölső cikK! :DD
  • edios
    #24
    Hát mondjuk ja.. Kicsit idegesítő, amikor 100x-ra mész uott, és nincs is más választásod.. Ezért szeretem Midnight Clubb II-t.. Az tényleg arcade és szimulátor között van(és van törés is :) ),és van 4 város, és nincs lezárás sehol,akármerre lehet menni..
  • Seth
    #23
    Felőlem lehet körbe-körbe,csak változatosabb pályák legyenek mint a NFSU-ban
  • edios
    #22
    Hát nemtom.. A törés biztos roolz, de NFS UGben az volt a nagy cucc, hogy éjszakai volt,és nem csak körbe-körbe versenyek voltak,hanem DRAG meg DRIFT is! Ha ez a gamma olyan lesz, hogy csak körbe-körbe, az azért szerintem egy kicsit uncsi..

    na mind1, a képek alapján szép :)
  • M@TriX
    #21
    én megkíméltem a modemeseket a nagy halom képtől, így a legjobbakat beszúrtam. ;)
    te meg.... ;)
    Na nem baj, amúgy kűár, hogy egyik képen sem látom a "valósághű törésmodellt". ;)
    nagyon kíváncsi leszek rá. Mondjuk én már meg leszek elégedve egy GTA szintű törésvilággal is...
  • Chaos Mad
    #20
    EZ KIRÁLY LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #19
    és még1 pár ha nem baj! :D







    a képek forrása
  • DJ Skyline
    #18
    + néhány kép!





  • M@TriX
    #17
    jaja, zsaruk.
    Mondjuk a játék leírása sajnos nagyon emlékeztet a 50th Corvette a játékra. ;)
    Ami tudjuk, hogy egy nagy rakás... lett.
    Mondjuk azt már a képekről is lehetett sejteni, ez meg szépnek tűnik. De arra a játékra is azt mondták, hogy real physics, meg minden. ;)
  • DJ Skyline
    #16
    nekem is!
    meg a rendőrök is!
  • M@TriX
    #15
    jah, kb. Ha így lesz akkor én már elégedett lennék, mert nekem nagyon hiányzik az NFS-ből a törés...
  • DJ Skyline
    #14
    akkor kb. olyasmi lesz mint az NFS U.
    csak törik is a kocsi,stb....
  • DJ Skyline
    #13
    hjaj..
    legalább nem tél! :DDD
  • M@TriX
    #12
    na most tudtam meg pontosabbat: ŐSZ

    "Az Acclaim Entertainment, Inc. és a Juice Games bejelentette a soronkövetkező autós játékukat, a Juiced-et. Ötvözni próbálják majd az árkád és a szimulátor játékok legjobb tulajdonságait. Több mint 50 liszenszelt autót (Toyota, Honda, Nissan, Dodge, Ford, Mazda Mitsubishi, Pontiac, Holden, Volkswagen, Fiat, Renault, Subaru, Peugeot, Chevrolet) ezerféleképpen átalakíthatjuk a tuning alkatrészekkel (A'PEXi, AEM, Bridgestone, Ferodo, Konig, Alpine, HKS). Valósághű fizikát és sérülésmodellt ígérnek. Mindezt ősszel, a megjelenéskor tekinthetjük meg. Én szkeptikus vagyok, hiszen ilyen ígéretet sokszor hallottunk már. De mivel mi nem vesztünk a megjelenéssel, így majd meglátjuk mi sül a ki a tepsiben."

    Játékok.hu
  • grebber
    #11
    Ja szerintem is király lesz!
  • Pyx #10
    nem néz ki rosszul
  • DJ Skyline
    #9
    honlapja van?
  • DJ Skyline
    #8
    faszom olyan soká'
  • M@TriX
    #7
    demo/videó még nincs ...
  • M@TriX
    #6
    jaja, nem véletlenül raktam be azt sem. ;)
    Sajna a megjelnés időről nem tudok, de talán ez év vége. Végülis a képek elég jó fejlesztési lépcsőt sejtetnek...
  • DJ Skyline
    #5
    azért a supra is ott figyel!
    demo,vagy video van?
  • zaki
    #4
    mikor? :)
  • M@TriX
    #3
    A legalsó kép városban való száguldozást is sejtet, törést ígérnek, szóval lehet lesz egy újabb király gém...
  • M@TriX
    #2
    Pár kép:

    A mindneki által istenített Skyline:


    De lesznek halandó autók is. ;)





  • M@TriX
    #1
    Király, hogy egy újabb ígéretes autós játéknak én nyithatom meg a topicját. Ebben a játékban a következő király kocsik valószínűek:
    Toyota, Honda, Nissan, Dodge, Ford, Mazda Mitsubishi, Pontiac, Holden, Volkswagen, Fiat, Renault, Subaru, Peugeot, Chevrolet...