15
  • MerlinW
    #15
    Csatlakozom, 1200-es P3 GFFX5600 1024ben ful grafon megy jól
  • HuAn82
    #14
    Nem a géped kevés hanem te vagy láma! Anno még egy szutyok GF4Mx-en is elment gond nélkül.
  • SinClaiR
    #13
    Hát nekem 1800+ radeon 9000 húzva, és átlag 60 fps.. és nem lebutítva
  • bandia
    #12
    Fasza ez a játék, nekem nagyon bejön, csak az a baj, hogy még az 1500 Mhzes Radeon 9600 as gépemen is szaggat...Jó, már nem a mai gyerek ez a gép, de azért a Radeon 9600 on nem kéne szaggatnia... Vehetek egy újabb procit, meg miegyéb..Na nem..Kár hogy ilyen nagy a gépigénye...Amúgy pöpec
  • SinClaiR
    #11
    És a számlát kell majd vajh vinni? (mert az nincs meg) vagy elég ha viszem a dobozt, hogy tessék ittvan nekem megvan eredetiben?:) Szerintem a számlát, vagy hasonló, és akkor buktam :(
  • SinClaiR
    #10
    Én igazi hülye UT fan vagyok, ugyhogy megint az lesz mint tavaly, ha már nem lehet majd kapni tesco gazdaságos kiszerelésben, megyek ki ausztriába, és megveszem jó pénzért többedmagammal:)
  • cifuatwork
    #8
    Naja, csak éppen igértek valamit a fejlesztők. És erre közlik, hogy mégse úgy elsz, ahogy igérték. Ez pedig nem túl szimpatikus húzás...
  • Dikkma
    #7
    Akkor is adnak vissza pénzt a 2003-ból a 2004-hez (vagyis kevesebbe kerül, na) úgyhogy mindegy ilyen szempontból a kompatibilitás.
  • HuAn82
    #6
    "Max ha találsz nulla vagy egy crackelt servert. "

    LOL! Lesz (van) ott több is...
  • Darth Sith
    #3
    majd leiratom vmelyik UT fan ahverommal.. :)
  • SoDI---
    #1
    Végülis logikus, ha úgy vesszük ez növeli el eladásokat, mivel a felháborodás visszatartó ereje sokkal alacsonyabb, mint az újdonság varázsa.