8
Mindent a MUD/MUSH-okról
  • Teppik Amon
    #8
    Jó régi téma, de hátha valaki tud válaszolni. Olyan mud-ot keresek, amiben nem szövegeket kell írni, hanem irányítod a kis karakteredet egy térképen. Amolyan grafilus módon. Jóóó régen játszottam iylennel, de már nem emlékszem a nevére. Bármi tipp?
  • ZaNNza
    #7
    Aki valódi szerepjátékos élményre vágyik az szerintem ne számítógépen próbálkozzon. Ám aki szereti a CRPG műfajt, annak remek időtöltés lehet a MUD. Akit esetleg mégis érdekel a műfaj: mud.atw.hu
  • Xboxman
    #6
    hát én is meguntam az első pár percbe mert ami ott fojt annak kevés köze volt a szerepjátékhoz:/
  • ollie
    #5
    Na, azért nem kell lebecsülni. A MUD-ok sokkal régebben léteztek mint a World Wide Web. Persze manapság már közel sem annyian játszanak vele, mint az internet hajnalán...
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    huuu ez kicsit uncsi lehet ;]
  • Xboxman
    #3
    Mud - (Multi User Dangeons) is text based roleplaying game that can be played over the internet.You send some commands to the mud server and you get reply it after short time. It looks like old roleplaying text games. The most significant difference is that you can play with many people all over the world (ie. few hundreds). Second difference you will notice when you try to visit all world. It's imposible because the world is growing and becomes larger and larger.

  • zaki
    #2
    MUD? az mi is? :)
  • Xboxman
    #1
    Hali!

    Még nem találtam topicot MUD-okról az sg-n ezért gondoltam nyitok egyet:)