12
Segitsetek lécci bakom van:)
  • Zoli007
    #12
    Pls help!
  • Zoli007
    #11
    Hasonló problémám van nekem is: van egy Canon a430 -asom , amely csak PTP módban hajlandó mukodni. Nincs valami driver, amellyel rá lehetne bírni, hogy rendes driveként lássa a kártyát? Valami plug-in a total com-ba?
  • FREAK
    #10
    vegyél egy olvasót, 3 rugó
  • t. Füly
    #9
    Hogy kell megformázni a kártyát?NIncs kártya olvasom ugy kötöm rá a gépre hogy benne van a fényképezőgépben és azt kötöm rá.
  • Cat #7
    Dgitifényképezőgép topic
  • ollie
    #6
    a video-n keresztűl a video felvevőre vagy tv-re csatlakoztathatod.
  • ollie
    #5
    az ok, hogy usb-n cstalakoztatod, attól még lehet, hogy az szgép nem látja usb drive-ként és kell neki driver. de azt meg kellett akkor kapnod a fényképezőgéphez.
  • t. Füly
    #4
    Én usb-n csatlakoztatom akkor az baj?
  • t. Füly
    #3
    De lehet van rajta egy usb-s meg van rajta vmi video felirat
  • ollie
    #2
    Érdekes probléma. Nem lehet véletlenűl 2 különböző módban rácsatlakoztatni a fényképezőt az szgépre? Nem tudom fejből az elnevezéseiket, de az egyik esetében a gép sima USB meghajtóként látja a kártyát a gépben, a másik esetben meg külön driver kell hozzá.
  • t. Füly
    #1
    Nah remélem még nicns ilyen topic mert vissza néztem egy kicsit és nem találtam.Szal az a bajom hogy van egy digifényképezőm(ez még nem baj:))és van benne egy 64mb-os sd kártya,nah most ha igy kötöm a gépre hogy benne van ez a kártya akkor nem tudom leszedni róla a képeket mert nem ismeri fel..De ha nincs benne a 64mb-os kártya akkor semmi gond a beépitett memóriát használja és müxik.Nah most ezt a 64mb-os kártyát csak spéci kártya olvasóval tudom olvasni vagy van megoldás?