11
  • FtranX
    #11
    Én azt mondom, hogy önmagában egy játék vagy egy film miatt nem lesz senki sem erőszakos természetű vagy bűnöző sőt akkor sem, ha végigjátsza az összes erőszakos játékot. Sokkal inkább a családi környezet és a nevelés a felelős. Akire odafigyelnek a szülei, abból sokkal kisebb eséllyel lesz bűnöző, mint akit hagynak elzülleni.
    Ráadásul a probléma, ami ellen küzdeni akarnak ezzel a törvénytervezettel, az jóval a játékok vagy a TV feltalálása előtt is létezett és létezni fog ezután is.

    Most is adnak a szarnak egy pofont...
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    floridába a melegtől megzápultak az emberek ..
  • mittu
    #9
    Davos
    Szülők dolga, persze.
    Csak sztem nekik fogalmuk sincs arról, imádott kis csemetéjük épp mivel játszik / kit lő fejbe éppen... suliban kap egy jó játékot, felteszi, és hajrá. Gondolok itt főleg az olyan gyermekekre, akinek szülei monnyuk 6-7 körül érnek haza. Addig pedig... :\
    üdv
  • Torry
    #6
    Jaja!
    mizant-nak igaza van.A szülők dolga, hogy ne, ill. ha igen akkor meg a fejébe verni, hogy az csak játék, a valóságban nincsen ilyen.(persze ez hazugság:)))
  • GAAMMEER
    #5
    Úgyis kezükbe fog jutni az erőszakos játék,akkor meg teljesen mindegy hogy van-e ilyen törvény vagy sincs.Olyan ez mint a spam ellenes törvény.Szinte semmit nem használt.:))
  • davos80
    #3
    kisgyekehez=kisgyerekhez
  • davos80
    #2
    Nem feltétlenül szánalmas.hu.Van akire nam hatnak a játékok (vagy nem veszi észre) valakire meg hatnak.Kicsit például kiakadtam amikor valami rokonuk gyereke kijelentette 4 évesen, hogy: "fejbe kéne lőni a szemetet"Ez elég gáz szerintem.Ez az agresszió nem csak a játékokból jöhet, hanem a TV-ből is.Nem azt mondom, hogy tiltsák be a postal kettőhöz hasonló játékokat, mert én is végig játszottam, hanem akadályozzák, meg, hogy ideggyenge emberhez, ill. kisgyekehez kerüljön.Ez mondjuk a szülők dolga lenne.