20
mi van ezzel ?
  • 12346
    #20
    öcsém, ezért topicot nyitni... lol. formázz, azt csá. ha az se segít, akkor nézz körül a vasban. komolyan nem vágom mér jó, hogy ilyen sokan hülyére bonyolítják az életüket még ilyen apró dolgokkal is.
  • rushman
    #19
    szerintem az ok triviális:
    ész nélkül telepítgettél mindenféle programot!

    általában egy kis registry és windows gyökérkönyvtár-rendbetétel megoldja a problémát
  • Ben C
    #18
    de ilyen kikapcsolóprogi-faszsággal kikapcsol.
  • Chaos Mad
    #17
    nekem is volt hasonlo problemám, egy virus volt a gonosztevö.. rányomtam a kikapcs gombra és semmi.. de má megoldottam..
  • Ben C
    #16
    ha idetéved 1 moderátor, bezárhatja a topikot, egy autoshutdown oldotta meg problémám.
    kicsit még zavar, de mivel jó sok vírusirtóval megnéztem, és nincs vírus, nem tehetek mást.
  • Cat #15
    nyomd 5 másodpercen át a kikapcsologombot, garantáltan eredményes
  • traXion
    #13
    vagy Panda, az is ingyenes.
  • Taranov
    #12
    Ha beírod a futtatásba, hogy dxdiag kiadja a pontos konfigot, ha nem vagy biztos az alaplapban.
  • mrzool
    #11
    Azért megnézhetnéd vmi mással is... Asszem a Trend Micro-nak van vmi online vírus-szkennere (talán Housecall a neve).

    A probléma mindig fennállt? Azaz már a szűzen telepített vindózt sem tudtam kikapcsolni?
  • Ben C
    #10
    minden nap frissítve
  • Ben C
    #9
    Nod 32. jókat írtak róla.
  • mrzool
    #8
    "vírusok semmi."

    Erről hogyan bizonyosodtál meg?
  • Ben C
    #7
    ja és Win XP. Prof
  • Ben C
    #6
    taranov: nem vót bennük semmi használható sajnos.
    mrzool: vas: 1 kaka: Intel Celi 1.7,256 MB DDR Ram, ASrock (?) alaplap, de akkó is eddig nem volt ilyen.
    vírusok semmi.
    a windows update ről minden peccs fennvan.
  • Taranov
    #5
    Egyébként talán a régi topikból megoldást is találhatsz, hisz végsősoron nem csak kérdezni lehet, hanem olvasni is.
  • mrzool
    #4
    Mégis milyen vas, milyen oprendszer, milyen vírusok vannak rajta és milyen patcheket nem tettél fel?
  • Ben C
    #3
    azér írtam, mer nem szeretnék hónapokat várni a válaszra bazz. KICSIT bassza a gépet a reset, aztán power off.
  • Taranov
    #2
    Ha rég nem látogatták, akkor bele kell írnod és akkor a lista elejére kerül.
    Ha mindenki csak a 10 legújabb topikot nézné, akkor fölösleges lenne az a szabály, hogy nem lehet azonos témában több topikot nyitni.
  • Ben C
    #1
    Bocs, az ilyen témájú topikokat már rég nem látogatták.

    szal.
    rányomok hogy leállítás, és nem csinál semmit. mi baja van?