24
  • tommygiant
    #24
    jo rég nem irt ide senki
  • kissmic
    #23
    Mostanába nem láttam ilyen jo Star wars gamet!!!VÉGRE egy olyan h mindenkivel lehet ökörködni!!!de hol van a régi Rebel Assault???
  • Mr_no_NaMe
    #18
    Mikoris jön ki a game,kb úgy őszfele?
  • HuAn82
    #16
    Star Wars- Rogue Leader







  • Mr_no_NaMe
    #12
    Na valaki ki is húzta a dumájukat,és nem csodálkoznák ha az enyimet is!Kicsit bepöccentem:)
  • Mr_no_NaMe
    #11
    Jaaj húzzatok már innen a szar Gamecubal mega a PS2-vel innen a p*csába!A gamecub egy nagy fostalicska,és a PS2-ről meg inkább ne is beszéljünk!
    Dehát ebbe a világba vannak ijen idióta emberek akik nemtudják hogy mi a jó.Ha egyszeris játszottál volna az SWG-vel,an majd akkor dumáljál!
  • Cactus
    #9
    Ugyanmár, nehogy ezen pár kép alapján mondjatok véleményt grafikára. Lehet, hogy szebb lesz (vagyis remélem :D ). Hangulatról meg annyit, hogy már nem mindig elég maga az SW feeling. Igaz a Kotor isten gamme lett (SZVSZ), de attól ez még lehet gagyi. Mind1, én bízom a sikerben :D
  • [NST]Cifu
    #6
    Hát nem tudom, de én negatív előérzettel várom ezt a gamet...

    A grafika ultragáz, a hangulat meg... hát nem tudom, ami a képekből visszajön, az nem szívderítő...

    De ne legyen igazam, és tényleg legyen igényes játék (legalább olyan szinten, int a Kotor volt!).
  • HuAn82
    #4
    Egész jónak tűnik! "Ronda, de finom!"
  • Darth Sith
    #3
    a feeling nagyon király lesz az tuti. csak agrafikon kéne egy kicsikét fejleszteni.. :DDDDDD
  • Lacc
    #1
    Randaaaa