58
La Piovra
  • Louis Cyphre
    #58
    Végre valahára felkerült a Youtube-ra is!
  • F Kalifornia
    #57
    Már megvannak.
  • F Kalifornia
    #56
    Érdekelnének a hiámyzó évadok.
  • biagio78
    #55
  • biagio78
    #54
  • biagio78
    #53
    MINDEN IDŐK LEGJOBB MAFFIA SOROZATA!

    Az ÖSSZES KIADATLAN Polip évad DVD-n!

    A teljes Polip sztori 10 évadból áll... Az első 4 évad főszereplője volt a legendás Cattani felügyelő, a további 6 évadról van szó, mely Cattani halála után készült! Ha érdekel, hogy folytatódik TANO CARIDDI, ESPINOZA, A BÁBOS, SILVIA CONTI története írj a [email protected] címre ahol bővebb infóval szolgálok!
  • biagio78
    #52
    A TELJES (!) POLIP sorozat DVD-n!

    Minden idők legjobb olasz maffia sorozata!

    A teljes sorozat 10 évadból áll, az első 4 évad főszerplője a legendás Cattani felügyelő volt. Halála után további 6 évad készült a Polipból...

    Ha érdekel a teljes sorozat DVD-n írj a [email protected] címre!
  • biagio78
    #51
    A TELJES POLIP sorozat - MIND a 10 ÉVAD - DVD-n!

    Az első 4 évad főszereplője volt a legendás Cattani elügyelő, halála után további 6 évad készült a Polipból! Ha érdekel a teljes sorozat DVD-n akkor írj a [email protected] címre!
  • #50
    vki megtudná mondani honnan lehet ezeket letölteni?, mert nem találom sehol ahol eddig kerestem, és nagyon kéne...
  • biagio78
    #49
    Az ÖSSZES KIADATLAN Polip évad DVD-n! A teljes Polip sztori 10 évadból áll... Az első 4 évad főszereplője volt a legendás Cattani felügyelő, a további 6 évadról van szó, mely Cattani halála után készült! Ha érdekel, hogy folytatódik TANO CARIDDI, ESPINOZA, SILVIA CONTI története írj a [email protected] címre ahol bővebb infóval szolgálok!
  • biagio78
    #48
    Az összes KIADATLAN POLIP évad DVD-n! A legendás CATTANI felügyelő halála után még 6 évad készült a sorozatból! Ha érdekel a történet folytasása írja [email protected] címre ahol bővebb információkkal szolgálok!
  • biagio78
    #47
    Az ÖSSZES KIADATLAN (Cattani halála utáni) POLIP ÉVAD DVD-N!!!
    Bővebb infó itt: [email protected]
  • biagio78
    #46

    HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL! Felvettem az összes KIADATLAN (!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó melyek nem jelentek meg DVD-n!

    5. széria: 5DVD (10rész)
    6. széria: 6DVD (12rész)
    7. széria: 6DVD (12rész)
    8. széria: 2DVD (4rész)
    9. széria: 2DVD (4rész)
    10. széria: 2DVD (2rész)

    Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
    Az e-mail címemen ([email protected]) keressetek ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!
  • Agassi Fan
    #45
    Megvettem a díszdobozt. Igen jó!
  • biagio78
    #44
    HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL! Felvettem az összes KIADATLAN (!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó!

    5. széria: 5DVD (10rész)
    6. széria: 6DVD (12rész)
    7. széria: 6DVD (12rész)
    8. széria: 2DVD (4rész)
    9. széria: 2DVD (4rész)
    10. széria: 2DVD (2rész)

    Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
    Az e-mail címemen ([email protected]) keressetek ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!
  • biagio78
    #43
    HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL! Felvettem az összes KIADATLAN (!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó!

    5. széria: 5DVD (10rész)
    6. széria: 6DVD (12rész)
    7. széria: 6DVD (12rész)
    8. széria: 2DVD (4rész)
    9. széria: 2DVD (4rész)
    10. széria: 2DVD (2rész)

    Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
    Az e-mail címemen ([email protected]) keressetek ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!
  • Dj Furry
    #42
    llll
  • biagio78
    #41
    HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL! felvettem az összes KIADATLAN (!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó!

    5. széria: 5DVD (10rész)
    6. széria: 6DVD (12rész)
    7. széria: 6DVD (12rész)
    8. széria: 2DVD (4rész)
    9. széria: 2DVD (4rész)
    10. széria: 2DVD (2rész)

    Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
    Az e-mail címemen ([email protected]) keressetek ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!
  • Hajnalcat
    #40
    Ismét leadják. A Viasat 3-on megy késő esténként. Az a rész volt most, mikor Paolát elrabolják a maffia tagjai.

    vetítési időpontok
  • biagio78
    #39
    HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL!!!: felvettem az összes KIADATLAN(!!!) POLIP részt eredeti magyar szinkronnal DVD-re (nem VHS-ről digitalizált, hanem mozicsatornáról egyenesen DVD-re felvett)! Eredeti DVD kiadásban hozzáférhető az első négy széria, melyek főszereplője Cattani felügyelő, a további hat szériáról (összesen 44 rész) van szó!

    5. széria: 5DVD (10rész)
    6. széria: 6DVD (12rész)
    7. széria: 6DVD (12rész)
    8. széria: 2DVD (4rész)
    9. széria: 2DVD (4rész)
    10. széria: 2DVD (2rész)

    Az ötödik, hatodik, hetedik sorozat Conti bírónő a Cattani gyilkossággal összefüggő nyomozásairól szól, aki az ötödik és hatodik szériában egy Amerikából hazatért nyomozóval Davide Licataval dolgozik, akit Vittorio Mezzogiorno alakít. A hetedik szériában társa egy fiatal szicíliai nyomozó lesz akit Raoul Bova játszik. A nyolcadik és kilencedik széria a múltban játszódik Szicíliában a századforduló után (kicsit olyan, mint a Keresztapa 2.-részében a fiatal Vito Corleone szicíliája). Ennek a két szériának nincs igazán köze a többi sorozathoz, csak annyi, hogy a kamasz Tano szerepel bennük. Itt is Raoul Bova alakítja a nyomozót (de nincs köze a hetedik széria szerepéhez). A tizedik széria ismét folytatja Tano és Silvia Conti történetét.
    Az e-mail címemen keressetek ha érdekel valamelyik kiadatlan széria!

  • Bubbax
    #38
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Most néztem a 10-es végét, Tano belerohant a vulkánba és cseppfolyós lett, muhahha :)
  • Bubbax
    #37
    Van egy évad, talán a kilencedik, ahol az ötvenes években játszódik a történet. A Zone Europán volt nemrég és szerintem elég jó, olyan Keresztapás feeling-je van, a színészek és a sztori is rendben, király kivégzésekkel, leszámolásokkal. Az egyetlen röhejes dolog, hogy van benne egy színész, aki korábban is játszott a Polipban (Breda felügyelő). A sorozat készítői azt a "ravaszságot" találták ki, hogy nyírjuk meg, borotváljuk meg és nevezzük át (Arcuti) ugysem ismeri fel senki. :) Ez nem jött be. :)
  • Ryleh
    #36
    Megvan vkinek a dvd-sorozat komplett??mert én csak hiányosan tudnám beszerezni...addig meg minek......nos??érdekelne....ha méltányos az ára...köcce:))))
  • Csaba
    #35
    Észrevettem. Hétfőn bekapcsolom, hogy nézzem, erre valami néger sorozat megy. Mondom, mi van? Meghülyültek? Azonnal el is zártam a tv-t... A Viasat 3? Teljesen leírták magukat nálam. Ilyen pancser módon vetíteni tvsorozatot még nem láttam... Kivágják a felét, nem sorrendben adják (ez megalol!), holott összefüggő részek vannak, és csak úgy abbahagyják a sorozat közepén.
  • Sheltem
    #34
    Kb a fele ki van vágva a sorozatnak, minden kicsit brutálisabb részt kivágtak. Vajon az eredeti dvdn is így van, amiket most adogatnak ki? Elég szánalmas. Régebben a polip a kedvenc sorozatom volt, de amit ez a szánalmasan sz*r viasat müvelt a sorozattal hát meggyalázó, büntetni kéne őket.
  • Sheltem
    #33
    A megvágás még csak hagyján, de most szépen félbehagyták az aktuális sorozatot. ... Lol ? Viasat3 menjetek a p****ba
  • Csaba
    #32
    Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy szépen sunyiban vágják a jeleneteket. A múltkor pl. mikor a maffiózó megerőszakolta Conti bírónőt, szépen kihagyták az egészet...
    Meg 1-2 hete leadták a 27. részt, utána a 31-et. Aztán teljesen nem értettem, hogy mi van? Miért vádolják Cattanit gyilkossággal? Aztán a köv. nap nagy nyugalommal folytatták a 28. résszel. És a héten ismét leadták ugye a 31-et.
    Én még ilyet nem láttam. Össze-vissza adják, kivágnak belőle (pl. ma Tano megölte Estert, de nem mutatták. Úgy rémlett, az eredetiben viszont mutatták).
    Hát, ennyi erővel én is mehetnék oda minden szakképzettség nélkül dolgozni, ezt a színvonalat én is hoznám.
    Szerintetek az X-aktákat is vágják? Mert néha nézem vasárnap, de mivel nem láttam azokat a részeket másutt, nem tudhatom.
  • CLINT EASTWOOD9
    #31
    Az eredetihez képest egy félórával elcsúszva megvágták a polipot hát mit kell mondani elég szarul.
  • a.carkey
    #30
    Ha látja egy moderátor, pls. tegye be bannernek ide. THX!
  • FrezeR
    #29
    a Magnumot sajna csak félig adták le és elkezdték az elejétől majd a 15. rész körül le is vették a müsorról...óriási :( nem tudom folytatják e. jó lenne pedig.
  • a.carkey
    #28
    Megvágták az Angyalbőrbent??? :(

    Szomorúan hallom.
  • a.carkey
    #27
    Akárhol vágták, jó nagy bénák.

    Ha vki tudja, mondja már meg, hogy ki volt Mr. Masters?
    :)

    A Polip miatt még mindig kicsit ideg vagyok, jól elcseszék az egész ismétlést és azt a feelinget ami az újrákból jött ... :(
  • Trade
    #26
    a Magnum ennyire rovid ideig tartott?
    Azt mondtak hogy mindent Angliaban vagnak,az Angyalborbent is ott vagtak
    ezert voltak felbeszakitva a parbeszedek reklamokkal
  • a.carkey
    #25
    "Grat" a VIA SAT 3nak. A buzi állatok úgy vágták meg a Polipot, hogy szépen kimaradt az előző rész vége, és a lényeg. Csak "gratulálni" tudok nekik. Ritka nagy faszok.

    Anno a Magnumot is úgy fejezték be, hogy az utolsó rész helyett leadták az elsőt ...

    Buzeránsok!
  • Trade
    #24
    mar meg van a teljes polip album de nincs rajta az a zene
    amivel reklamozni is szoktak a viasaton.Tudja vki annak a cimet?
  • winnie
    #23
    a kérdés, hogy előlről-e. a viasat sok sorozatot nem az elejétől kezdett
  • Serpa
    #22
    beletaláltál.

    Hamarosan a Viasat 3 -on ...
  • Trade
    #21
    remelem elorol adjak majd a viasaton
  • a.carkey
    #19
    Irtó szar volt ez a tizes. Olyan Rtl Klubos mit tudom én milyen generációs vágások voltak benne. :)
    Hol kézikamerás vágások, hol "töltöm a pohárba a vizet, hú de jó" stílus volt megfigyelhető. Borzasztó volt. Pedig a Damiano Damiani nem rossz rendező, de a mafia stílusú jelenetek csapnivalóak voltak, a sztory egy faszság - annak tükrében, hogy Tano legutóbb Sylviát védte :) - és a szereplők közül is mindenki a legrosszabb formáját hozta. Mellesleg szerintem egy sorozat - a kilences - nálunk nem került vetítésre, legalábbis én nem emlékeztem, hogy honnan a francból szedtek elő a bírónőnek férjet? :)
    Vsz végleg lezárták. Ez volt a legrosszabb és ez egy új széria volt. A 10.
    Ez amolyan "Karate Kid 10102" volt. Csináljunk még egy részt, hátha pár őskövület B kategóriás filmrajongó még él ezen a bolygón ...
    Szerintem ez a sorozat nem kellett volna!
  • Loál János #15
    Elalutt az also kéepn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444