39
melyik a legjobb progi erre?
  • Xerox10
    #39
    Készítettem egy kisebb animációt, After Effect-tel és 3d Studio Max-al, mi a véleményetek?
  • computerguru
    #38
    A videó felvétel milyen formátumú? Mert a MovieMaker azért nagyon kezdetleges, igazából arra való, hogy egy kicsit ismerkedjünk a videószerkesztéssel. Ezért (mert ugye MS termék) igazából a saját videóformátumát fogadja el! Valószinű nem ismeri fel a fájlt,nem tud vele mit kezdeni,ezért csinálja,amit csinál. Csak egy tipp,azt a videót,amit készitettél,próbáld meg a nero vision expreess 4-el megszerkeszteni,vagy amit éppen akarsz vele,szerintem az menni fog,és ráadásúl nem is muszáj kiirni mindjárt lemezre,mert mappába is ment,én ezt használom évek óta, jó néhány zenei dvd-t készitettem már vele.Csak egy tipp! Szia!
  • 38tibi38
    #37
    Hali. A windows movie maker-el csináltam egy 4 perces videót de az a baj,hogy mikor elmenteném(filmdájl mentése)egyszerűen egy százalékot se megy csak számol felfelé,hogy 10 perc,20 perc és egyre feljebb megy:S Mit csináljak?
  • Gradravo
    #36
    hy!
    szeretnék 1 olyan videó effektet csinálni ami úgy néz ki hogy van 1 dátum felirat és a dátum felé közeledik a kép és belemegy a dátumba. ezt hogy tudnám megcsinálni?
  • computerguru
    #35
    Pl.: Vision Express 4 Én ezt használom már évek óta,nekem bevállt! Csak magánvélemény!
  • balcsi70
    #34
    Sziasztok. Adott egy pár videó WMV-és rajta WMA -hang.Az lenne a kérdésem hogy milyen progival lehet leszedni a hangot róla és(majd én tennék rá hangot).Milyen programmal lehet ezt megcsinálni.Előre is köszöntem a segítséget.
  • computerguru
    #33
    Pl.:
    http://bdwteam.net/
    http://www.pirateclub.hu/index.php
    Ez a kettő jutott hirtelen eszembe,csak regisztrálni kell és minden van!
  • XXSybillaXX
    #32
    Honnan lehet egy jó programot letölteni ingyen?
  • computerguru
    #31
    Ne ezt a progit használd,van sokkal jobb! Nero Vision Express 4,én ezt használom,nekem bevállt!
  • fighter111
    #30
    Heló!
    Tudom hogy ez nem egészen ide tartozik de nem találtam más ilyesmi fórumot...
    Nekem az a problémám, hogy mikor Windows Movie Maker-ben csinálok egy videót nem tudja elmenteni a filmfájlt, mert valami hatalmas méretet ír ki... azt írja, hogy a fájl 529893 MB-os...
  • Gomber
    #29
    ADOBE AFTER EFFECT!
  • zsomborm
    #28
    nemtom, biztos lehet mozgót is, neked a tört van meg?
  • californiastud
    #27
    lehet, h béna a kérdés, de akkoris:

    Pinnacle 9-ben hogyan lehet MOZGÓ title-t csinálni? Vagy ezzel csak passive title-eket lehet szerkeszteni??
    Már megnéztem a Help-jét, de hasznos infó nem találtam arra fele...
  • zsomborm
    #26
    hello! nekem ojan effekt kéne , mint pl a filmek elején amikoris egy óra számol visszafele, 5...4...3...2..... tudtok ilyet?
  • zero_cool51
    #25
    megnéztem, az irfan-al nem megy
  • zero_cool51
    #24
    külön jpg-k
  • nemcsakfeel
    #23
    videón belül 155 kocka, vagy külön jpg-k?
    psp7 ? irfanview ?
  • zero_cool51
    #22
    Másik kérdés. Hogy lehet egyszerre több képnek megváltoztatni a tulajdonságát?
    (az a probl, hogy van 155 kép, aminek erős a szine, azt akarom kicsit lejjebb venni.)
    Kicsit lusta vagyok egyesével megcsinálni.
    Hogy lehet?
  • nemcsakfeel
    #21
    privi ment.
    bár ijedve látom hogy a 7 es verzió erősen átalakult ( negatív irányba ) az előzőkhöz képest.. lehet h. egy 6.5 el jobban jársz. Ez pl. mp3 at sem akar berakni hangsávba. Így számíthat az ember "az újabb verzió biztos többet tud" -gondolatra...

    Van vkinek ötlete hogy mostani progik közül mi a legtöbbet tudó? Premiere? Ulead Video Studio? ... ???
  • zero_cool51
    #20
    és ott hogyan?
  • nemcsakfeel
    #19
    bármilyen jobb progival.
    pl. ulead media studio val.
  • zero_cool51
    #18
    Kérdés.
    Szeretnék olyat csinálni, mint a kreditek a filmek végén, ahogy a nevek "folynak" a képernyőn. Mivel lehet megcsinálni?
  • Boba
    #17
    Viccnek is rosz.
  • peteragoston
    #16
    (csak XP-alatt)
  • peteragoston
    #15
    windows movie maker-el is lehet, ha uptadeled 2.0-ra
  • OPM
    #14
    nem találom senkinél a koli HUB-on :(
  • OPM
    #11
    akkor most melyikbe kezdjek bele komolyabban? Te melyiket ajánlod?

    Shake vagy AE?

    Shake-hez léteznek magyar leírások?
  • OPM
    #9
    és tényleg bonyolult a Shake?
  • csabawarchief
    #7
    honnan lehet ezt letölteni? :D
  • OPM
    #6
    pedig valahol kell lennie :(
    photoshophoz is van sok, bár azt tutorialok nélkül magamtól tanultam meg, de valahogy az AE nem megy
  • OPM
    #5
    shake? simán ez a neve a proginak? melyik verzió pl?
  • szgt
    #3
    Trükkökhöz a legjobb az Adobe After Effect. Valami hihetetlenül jó progi. Angolul rengeteg tutorial van hozzá, de magyarul én sem tudok.
  • Crem
    #2






    De még jó a Pinnacle TV is...
    Mind a kettőnek meg van az előnye és a hátránya...
    Az Adobe-hoz még volt könyvem addig tutira egyszerűnek tünt, pláne a trükkök.



  • OPM
    #1
    Az lenne a kérdésem, hogy melyik programmal lehet felvett videófelvételere effekteket rakni meg ilyen számítógépes trükköket? remélem érthető :) A vegassal szoktam videókat vagdosni, de ott csak olyan effekteket találtam főleg, amelyek az egymást követő videórészekre tehetők. Az After Effects programot is próbálgattam, de nem igazán sikerült semmit sem csinálnom vele, nem sok dologra jöttem rá, magyar tutorialt meg sehol nem találtam hozzá :(
    Szóval ti mit ajánlanátok?