40
Crazy Taxi 3: High Roller
  • JetiRulez
    #40
    Ma reggel fölpakoltam az új gépemre. Érdekes módon ezzel rendesen megy.
  • JetiRulez
    #39
    Tévedés! Én GeF4-essel játszottam és ugyanúgy fehér volt minden. Én is kíváncsi vagyok miért rossz.
  • Balumann
    #38
    nekiugrasz azthiszem
  • C7
    #37
    a baseball labdát h kell ellőni?
  • Balumann
    #36
    mind3? De pc-re ugye csak 2 van?
    Jah az a jó benne, hogy gyors, hangulatos, élvezetes, és izgalmas :D
  • Balumann
    #35
    A Crazy Taxi 1 nekem is megy/ment, és nagyon is szerettem. Tök jó az is hogy kormánnyal is király, úgy kanyarodik amennyire elfordítom, + gáz sebesség is van úgy.
  • ngcsnet
    #34
    nekem is megvolt mind3 része, végülis jó játék, élvezetes, gyors, jó
  • joe1980
    #33
    De akkor ezt figyuzd. A crazy taxi első része megy nekem!!!!
  • Balumann
    #32
    sztem nem kedveli az ati ezen kártyáit : -/ Mondom, nekem is szar, nekem Ati 9600 pro.
  • joe1980
    #31
    gyorsitani a reverse gomb és gyorsan utána a drive gombal lehet + a gáz gomb,és egy tüzcsova lesz a kerekek alatt.(nem akarok hazudni,de szerintem igy kell).De segits nekem is plz.Nekem 9800 as a kártyám és az jó a gamehez,de a karakterválasztásnál mikor a kiválasztom bejön a loading képernyő és utána egy hibaüzenetet ir ki:a CT3.exe hibát észlelt,ezért leáll a kellemetlenségért elnézést kérünk.Mi lehet a baj?mit tegyek? És egyáltalán nem szar a játék,nekem tetszik!!!! légyszi ha te tudol segits már !
  • sopi
    #30
    Bocs a helyesirási hibálkért
    :)
  • sopi
    #29
    Hi all.

    Szerintem tök szir a játék föleg a Crazy X-es része. Na abban kérném segitségeteket hogy ha valaki még emlékszik rá amikor a Baseboll labdát lövik felénk nekünk el kellene ütni. De hogy? mert hiába ugrok akkor se csinál semmi. És még egy nagy kérés plz ha valaki tudja vagy csinálta már vagy egyáltalán lehet e benne valahogy gyorsitani vagy ilyesmit csinálni az ugráson kivül (mert sok helyen irja ám) akkor legyenszives irja már le plz.
    Köszi.
  • Balumann
    #28
    uh, visszaolvastam egy kicsit, úgylátom hogy nem csak nekem voltak gondok a texturákkal, nekem is, fehér volt mindenbe amibe már piros árnyalat volt. Akkor még nem volt internetem, így nem tudtam érdeklődni hogy volt-e még valakinek ilyen hibája ^^
  • Balumann
    #27
    Ugyanakkor rokonomhoz elvittem , Ati 9200-vel teljesen szépen ment. Nem tom ... :/
  • Balumann
    #26
    Nekem meg Ati 9600 pro-m van, és mikor elindítottam, akkor így össze-vissza csíkos volt a kép. Most is megvan, de már annyiszor próbáltam feltenni, win reinstall után, más driverekkel, és nem volt jó, és feladtam. De az volt a poén hogy miután elindítotatm, és utána win restartig elindítottam valamilyen játékot, az ugyan úgy csíkos volt, főként akkor a GTA SA volt.
  • joe1980
    #25
    Csao mindenkinek,ha valaki tud segitsen.Megvan a demo verzió (halkan megjegyzem megvolt a teljes is),és elinditom a játékot kiválasztom a karaktert utána tölt,és kiirja ,hogy a CT3.exe hibát észlelt ezért blablabla....,de a teljesnél is ezt irta ki.9800 as pro videokártyám van és azis jó hozzá.Mit tegyek ,mert már idegesit!!!!
  • Narancs
    #24
    Srácok!
    Nem tudja valaki, hogy a játékban lévő számoknak a címét honnan lehetne megtudni? A játék már régen nincs meg, de a tenék még megvannak, csak előadó és cím nélkül.
  • Dj Révész
    #23
    Hjeello! Nálam is tiszta fehérek a texturák. Pedi játszanék vele. Mi lehet a baj?
  • Ramore
    #22
    Perzse én sem azt mondtam, hogy az év legjobb autós játéka, se nem a legszebb,de a pc-s elődeihez képest ez kifejezetten jó lett. Játékélmény nálam jeles és nekem ez a lényeg. A grafikával sajnos nálam is vannak gondok, hiszen csomószor fehérek a házak és az autók valamiért.
  • KG21
    #21
    ez a progi már nagyon rég idejétmúlt. 99-ben még szép volt, jó volt, de azóta eltelt 5 év...
  • Seth
    #20
    Ha megnézed az egyel előbbi hozzászólásom és a mostani közt eltelt időt......na nálam eddig tartott a game, ritka ***(mondjuk nem bill.-ről kellene játszani, de ha ezt nem veszem figyelembe akkor se ok)A 2. rész megvolt DC-re, azt sokat nyomtam,de valahogy így monitor előtt nem az igazi. Ja és még annyi, hogy nem tudja valaki hogyan kapcsolható ki az a ki******* blur ekektus az esti pályán?Ki*******ul idegesítő....a szemem kifolyik
  • Ramore
    #19
    Egész jó lett a 3. rész, nagyon hasonlít a játéktermi változathoz pozitív értelemben, nekem tetszik!
  • Seth
    #18
    Na jólvan...Hülye voltam...az egyik fájl mégiscsak kimaradt...
  • Seth
    #17
    Hali!! Sürgősen kellene a segítség! Leszedtem a gamet a warezcenterről.Lejött az összes file(flt-ct3.001-flt-ct3.026 -ig), de nem tudom összerakni őket.Mit csináljak?(a total commander összerakja,de hiányzik a crc file-de az igy létrejött file-t a daemon nem ismeri fel: flt-ct3.o00)
  • magus
    #16
    nekem ilyen feher minden, nincs rajta textura. pedig friss driver
  • Lacc
    #15
    Na leszedtem én is. Tényleg realisztikusabb a game, most mára a kocsi magától tud ugratni 10 métert felfele ha megnyomod a space-t :D

    Egyébként nektek nem csinálja azt, hogy játszthatatlanul beszaggat mikor az új emberek valamelyikével toljátok? Ha az első pályán megyek semmi gond, de a másik kettőn iszonúan szaggat. Mikor a másik játékmódban, mikor feladatokat kell teljesíteni, és az új emberekkel megyek akkor is ez van, de ha a régi 4 valamelyikére váltok, megjavul...
  • Wine
    #14
    Pontosabban az egyikfajta játékmódot mondtam el, tehát a lényeg egy meghatározott idön belül minél több utast a céljához vinni, azok fizetnek a végén, természetesen hosszabb utnál többet, ha lassu vagy utközben kiugranak meg ilyen nyalánkságok, és a végén a zs szerint sorol be amit az adott idö alatt kerestél, de van no limit meg a bánat tudja milyen módok is, de én ezt vittem többnyire. / az elsö részben még csak egyszerre egy utas volt aztán a másodikban +ennél már több is lehet/
  • Wine
    #13
    Arcade. / ennek megfelelö fizika, vagyis irreális de teljesen, ha ütközöl, csak az idö miatt van jelentösége mondjuk eléggé, a kocsi nem sérül, leugrathatsz vele a torony tetejéröl is/ Utasokat viszel idöre, amennyivel gyorsabb vagy a limitnél aszerint kapod a besorolást+számit a vezetési stilus, ha közel mész a kocsihoz+ idö, ha hozzáérsz levon, driftelsz+idö, stb. Anno Dreamcaston durva volt, mára kissé megkopott föként hogy az uj részek semmi ujat nem hoztak. Most én annak a rendszerét mondtam el, de nem hinném hogy jelentösen változott.
  • Carlos
    #12
    Ez milyen játék?
    Mit kell csinálni, milyen a fizika?
  • Ramore
    #11
    remélem kicsit realisztikusabb a játék, mint a korábbi pc-s verzióé, mert ott szinte repült a taxi.
  • KG21
    #10
    Kipróbáltam. Grafikailag ugyanolyan mint az első rész, csak több pálya van benne. Szal nem nagy szám de jó móka...
  • KG21
    #9
    akkor te majd a tescó polcáról fogod szedni:D
  • Redfox
    #8
    Dc-zni sem szoktam.:D
  • KG21
    #7
    holnapra dc-re is kikerül biztosan. Amúgy én is csak nagyon ritkán fizetek warezért, de most gondoltam nem várok:)
  • Redfox
    #6
    Az fizetős, nekem nem jó.:)
  • KG21
    #5
    egyébként ez a játék hivatalos oldala
  • KG21
    #4
    warezcenterről
  • Redfox
    #3
    Honnan szeded? Nekem is kéne.
  • KG21
    #2
    néhány kiskép


  • KG21
    #1
    most kezdtem szedni. Próbálta már vki?