45
SEGA!!!!!!!!!
  • Apus
    #45
    Sziasztok!
    Van valakinek elfekvőben Megadrive játéka? Csak dobozos kézikönyves verziók érdekelnek, csupasz meg könyv nélküli van nekem is elég:)
  • totyak
    #44
    Olvastam itt a korábbi hsz-eket és lenne pár kérdésem. Akkor ha jól értettem, a kínai piacos SEGA konzol, meg a társai (amik sárga kazettával működnek) valójában egy NES, illetve Famicom utánzat. Tehát ugyan azok a játékok futnak rajta, mint a NES-en. Ez eddig érthető is, olyan, mintha NES-t vettem volna.

    Vajon akkor a piaci verzióval működnek az eredeti NES kazetták (a nagy szürkék)? És a piacival működnek az eredeti SEGA kazetták (a feketék)? És fordítva is kérdezem. A sárga kazetták működnek eredeti NES-ben, vagy SEGA-ban?

    Egyébként ezekben a másolt konzolokban mindben csak NES játék futott, estleg olyan nem volt, ami a SNES-t is támogatta?

    Más: Ha esetleg valakinek van nagyon olcsón sárga kazettában Adventure Island 1,2 illetve 4 jó állapotú angol verzió, estleg már nem használja és a csak a port fogja és nem rajtam akar meggazdagodni (idézőjelben), akkor az engem lehet, hogy érdekelne. Megjegyzem, sehol nem lelem ezeket a kazettákat.
  • gabeszg
    #43
    Sziasztok 2 kérdésem lenne!Sega master systemem volt, sokat játszottam, egy játékkal amiben egy karatés fószerrel kellet menni ami magától mennt csak ütni meg rugni kellet (vki tudja a cimét?????????????)a másik kérdés bár igaz h a nagy ellenség nes től van a játék de ha tudja valaki azt is megmondhatná!teknősökkel kellet menni platform játék de nem a tnmt.Előre is köszi ha valaki tudná!
  • dickhead
    #42
    Igen.
  • Aramir
    #41
    Ja, most nézem, 2007
    Mindegy, jobb későn, mint soha :Ð
  • Aramir
    #40
    Sportjátékok is érdekelnek?
  • Aramir
    #39
    Akkor nemcsoda, hogy nem találsz, a sárga kazik Nintendo NES (vagy inkább Famicom, mert távolkeleti cuccról van szó) játékokat tartalmaznak.
    A sárgakazis Sega nem Sega, hanem igazából kínai hamisítvány Nintendo :D
    Romok:
    http://www.romnation.net/srv/roms/nes.html
    Emu hozzá:
    http://www.emulator-zone.com/doc.php/nes/
  • dickhead
    #38
    Ha van valakinek elfekvőben Sega Megadrive játéka,azt én megvenném.
  • gyerek
    #37
    de nemtalálok. A sárga kazettás játékokra gondolok.
  • NeoMaN
    #36
    Hát azokat már bármelyik rom oldalról....
  • gyerek
    #35
    Hy!! Nemtudja valaki hogy honnan lehet letölteni sega megadrive játékokat???
  • tyler82
    #34
    Emléxem az MK2nél ha az L és R-t lenyomva tartottad bekapcsolás előtt, akkor az intróban Shao Khan szétütötte az Accalim feliratot.

  • tyler82
    #33
    Az én SNESem nek sincs semmi baja. Persze nekem már akkor is voltak "warez" kazettáim és előfordult hogy a Mortal Kombat cartridge benne maradt amikor a kazettát kivettem.
  • Super Mario
    #32
    Az én SNESem is 12 éves és még semmi baja nincs!
  • Seth
    #31
    Mivel nincsenek benne mozgó alkatrészek ( mechanika, lézeregység stb...)
  • t256
    #30
    Az a durva ezekbe a gépekbe, hogy nem romlanak el. A PSX-em vagy 3x volt szervízben. A már 11 éves SNES-em még mindig tökéletesen működik. Egyszer sem volt javítva. Igazi minőség.
  • Anubys
    #29
    Nálam sajnos a Saturnnak nincs meg a doboza, de több ritka játékom van... :p
  • Super Mario
    #28
    Ez igen! Szép kis gyüjtemény :-) Az én Nintendo-repertoárom is kb. ilyen. NES, SNES, N64, GC, GB, GBC, GBA, és a játékok.
  • mohuska
    #27
    ezek vannak meg nekünk...
  • mohuska
    #26
  • mohuska
    #25


  • Super Mario
    #24
    Ó, a Sonic! Szép idők voltak azok!
  • yajirobe
    #23
    Én most emulátorral nyomom a Sonic2-t gépen de már végigvittem és mostanában csak azzal szórakozok, hogy az első pályát milyen gyorsan tudom megcsinálni
    Eddig ez a rekord de már ez is marad(35mp):

    KÉP ITT
    Aki utánam csinálja az király
  • sigmavirus1
    #22
    Kapospulában...
  • Anubys
    #21
    Hol van ez az uzlet? Ha nem akarsz reklamozni, johet mailbe is ([email protected])
  • sigmavirus1
    #20
    Múltkor viszamentem abba az üzletbe és találtam egy Master System kazit: Thunder Blade, elég jó kis helikopteres lövölde!:)
  • sigmavirus1
    #19
    Jössz szombaton a Mamutba?
  • sigmavirus1
    #18
    Amúgy én lehet hogy ezen a héten felugrok Pestre(jó nagy ugrás lesz), de nem biztos, ha mégis akkor viszont találkozhatnánk a déli pályaudvarnál, ha ez nem gond!
  • sigmavirus1
    #17
    Nem, PS-re!
    De Sega MegaDrivera is jelent meg Megaman, a címe Wily Wars ami tartalmazza az első 3 NES-es rész felújított változatát!

  • Seth
    #16
    Segara Megaman?
  • Aramir
    #15
    Ja, de a lábkiosztás a japán NES kazikkal egyezik meg.
  • Aramir
    #14
    Mázlista.
  • sigmavirus1
    #13
    A sárgakazik csak az eredeti NES kazik hamisított változatai, gondolom a netről töltik rá a kazira a gémeket...
  • sigmavirus1
    #12
    Biztos vagyok benne hogy nem hamisítvány, a Master Systemhez jók a kazik és a joy is! A MegaDrive-ot szétszedtem és SEGA-s meg Sony-s IC-k vannak benne! Ugyanakkor a neten is utánna éztem!

    El tudod küldeni postán a Megaman-t?
  • PLaci #11
    Hajjaj, volt anno NES-em, hogy vágytam pedig SNES-re helyette...
  • Aramir
    #10
    Hát, a NES idején verte a C64-et minőségben :)
  • Aramir
    #8
    Én meg szürkét is.
    De az ilyen szines kazikat szerintem csak a gépekkel együtt árúlták, árulják.
    Illetve volt nekem fekete is, de az nagyon régi volt.
    Egyébként tudtad, hogy ezek a sárga kazetták a japán NES kazettákal megegyeztek?
    A japán kaziknak 60 érintkezője van, épp mint a sárga utánzatoknak. Az európai pedig 72 érintkezős. Létezett hozzá átalakító is.
    Van egy gépem a szekrény aljában, Polystation , amibe mindkettő kazi belemegy. Simán ment rajta az origi NES kazi, az a szürke nagy lapos, meg a sárga kazi is.
  • Sephi
    #7
    En mar lttam nem csak sargat hanem zoldet es keket is :)
  • barret
    #6
  • Aramir
    #5
    A kérdés csak az, hogy sárga kazetta megy-e bele a gépekbe