17
  • villi
    #17
    Ez a Gamestar mohaa rovatja!
  • villi
    #16
    Egy ideje van már a MOHAA rovatnak fóruma is!

    Persze-persze, mielőtt megölnétek hogy ez a hülye mér ír ilyet ide megmondanám az okát!

    Igaz, a rovatnak va nfentartva de nem csak a rovat főtéma van ott. Tehát lehet ott beszélni rengeteg dologról és próbáljuk fejleszteni NEKTEK!

    Lécci dumáljatok ott is, ja és leeht hogy kellesz moderátor is, a két rovatszerkesztő az admin. (azaz én és kukac, írhattok nekünk a [email protected] címre vagy a [email protected] címre)

    Gyertek és tegyétek naggyá a fórumot lécci. Igaz még nincs forgalma de sok kicsi sokra megy!

    Előre is köszönöm nektek-Villi! (A fórumunk: http://kukac7.cjb.hu )
  • Sephi
    #14
    Haha :)

    Most beszelek egy csakoval a neten es mar van

    WOWSandbox-Leaked version

    Hozza es alitolag kedden este mar meglesz a Loader !!!

    Alig varom mert ez a jatek csodalatos bazzz!
  • Sephi
    #12
    World Of Warcraft - ALPHA - ANiMANiAS

    Csorog es csorog :))
  • radical
    #9
    Ami alfa, és egy olyan teszter szivárogtatott ki akit a tesztbővítéskor vettek be.
  • radical@work
    #7
    UO-t már szinte senki, EQ-t talán többen, de ez a WOWbeta fórum.
  • radical@work
    #6
    Január végén kezdődik a béta jelentkezés. Első körben CSAK amerikai és koreai teszterek lesznek, később fogják kibővíteni nemzetközire (talán). A béta tutira nem indul el januárban, és március-áprilisra tippelem a kezdést, onnantól kb. egy hónap amíg elkezdenek plusz tesztereket bevenni. Szóval szerintem ha szerencsések vagyunk májusban talán tesztelünk.
  • b
    #5
    valaki jáccik ultima onlinet vagy everquestet? ha igen akkor mikor szokott és akar-e együtt nyomulni?

    alig akarom elhinni, hogy magyarországról csak én jáccom. :(
  • Darth Sith
    #4
    soha...
  • IrkaBirka
    #3
    és mikor lesz magyar szerver hozzá, és mikor lesz olyan olcsó a net mint ott, és ...? :)
  • Lacc
    #1
    Jól tudom hogy ebben a beta tesztben csak amcsik vehetnek részt?