1957
Star Wars: Republic Commando
  • Borat
    #1851
    Működik!Köszönöm szépen a segítséget!
  • toretto r34
    #1852
    Sziasztok meg tudnátok mondani hogy a konzolt hogy tudnám előhozni hogy beirjak kodot mert megnyomom ezt~ és semmi és mindig kinyirnak ott ahol a droidszámitogépböl kell letölteni az adatot a csilag hajóban
  • feherkiraly
    #1853
    cső megtudnátok mondani nekem a serialt a Star Wars: Republic Commandohoz
    nagyon fontos lenne mert már nagyon szeretnék játszani vele
    kérek valakit hogy segítsen és írja le a serialt
    előre is köszi annak vagy azoknak akik segíteni fgonak nekem
  • ZÓÓÓcsi
    #1854
    Serial kod: 5468-aa5c-35d9-5970-eu20
    Jó játékot!
  • zserrbo
    #1855
    Köszi nálam is működik mostmár.
  • kokakola
    #1856
    Hello, van egy nagy problémám.Nah az van megvettem eredetibe a gamet és naon teccik. az a problémám h átvittem a szellemhajós küldetést és most jönne a kashyyykos rész de miután a tanácsadó elmonta h meg kell mentsünk egy vukit a betöltés közben kilép és valami hibajelentés küldése felirattaal leáll.mit kell tennem h ezt ne tegye?! pls HELP!!!
  • Ákos90
    #1857
    HY aLL!! URS Multygame klán szeretne csinálni egy star wars: republic commando squad-ot! jelentkezni itt lehet
    msn: [email protected]
  • Slig
    #1858
    Ha megmondod hogy kell nem eredetivel neten játszani, ok.
  • Ákos90
    #1859
    háát az sajnos meg oldhatatlan mivel a szerverek mind eredetiek és nézik a cd kulcsot
  • kenwickyy
    #1860
    valaki mondja meg hogy honnan lehet leszedni 1 cdkulcsot a star wars republic commandohoz
  • repro
    #1861
    6 darab hozzászólással lentebb.. okos
  • Deagle
    #1862
    Hali!

    Újra elővettem a játékot és szeretnék neten játszani. Esetleg lenne valaki akinek van neredetei kódja ( merthogy nekem is volt, csak eleveszet a füzet és most nincs meg)és nem játszik neten, és oda tudná-e adni?
  • Geralt
    #1863
    Valaki megmondaná miért van az h bemountolom a cd1-t, elindítom a játékot, és kiírja h tegyem be a cd1-et?
  • Seth
    #1864
    Crackelted?
  • Geralt
    #1865
    Nem de most majd akarok letölteni egy no-cd cracket
  • Geralt
    #1866
    letöltöttem egy cracket megy a játék minden faxa
  • repro
    #1867
    Örülünk, ha te is örülsz :)
  • Geralt
    #1868
    A Belly of the beast pályán mit kell csinálni? Odáig eljutottam hogy megszereztem a kódot, aztán felélesztettem az embereimet, és elkezdtem menekülni. Aztán az egyik ajtó nem nyílt ki, hátranéztem és láttam hogy az embereim eltűntek. Visszamentem, de sehol sem találtam őket.
  • repro
    #1869
    Melyik epizód, hanyadik pálya? most nem ugrik be.
    Ne rohanj előre, várd be mindig a többieket. Elágazásnál mindig arra felé állnak be, amerre menned kell.
  • KOVU
    #1870
    hi all
    segitene valaki? feltettem ujra a játékot és amikor lelövök valakit abban a pillanatban eltűnik. nem esnek össze semi sem történik velük csak simán eltünnek.
    amikor régebben fent volt akkor jó volt minden. tudja valaki hogy mi lehet a probléma??
    elöre is köszi ^^
  • gyuri12
    #1871
    érdekes:)
    talán keress a az opsönzben olyan beállítást,ha van,amivel be lehet állítani,hogy meddig maradjanak meg a hullák
  • teente
    #1872
    ez alatt mit értessz mit kell vele csinálni h mennyen?
  • DJ Skyline
    #1873
    nincs semmi hír egy esetleges folytatásról? annyira kíváncsi vagyok mi történt Sevvel. ma elkezdtem végigjátszani megint, már a Kashyyyk kezdő pályáján vagyok :\
  • Kongy
    #1874
    De. Én hallottam,hogy lesz folytatás,de senki sem lehet benne biztos. Személy szerin én nagyon szeretném ha lenne egy második rész!
  • DJ Skyline
    #1875
    ennyi (katt a kis képre, bár mindenki ismeri már a jelenetet)

    szegény Sev :\

    Kongy, 3 évvel ezelőtt én is hallottam erről, hogy lesz folytatás, azóta semmi új hírt nem hallottam
  • Kongy
    #1876
    Az én kedvencem is sev volt... kár,hogy pont ő halt meg...miért nem fixer helyette? A vége nagyon jó egyébként. Nekem tetszik. "Delta Squad! Lock and load!"
  • Ryleh
    #1877
    hali..hamachi-n toljátok még ezt?
  • Richardix
    #1878
    csá nekem az lenne a bjom h jól megy minden,s emmi gond csak elakadtam a ghost ship 2. pályáján (Delta Down) eljutok h lelövöm a shotgunost, felveszem a fegyót de útban van 1 akna és nem tok továbbjutni...
    mindigkinyír az akna.. ahtástalanítani enmtom, se semi.. help pls :(
  • mike0013
    #1879
    sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a multiplayer megy-e hamachin és lehet-e benne co-opozni vagy ha nem akkor lehet-e "bot"-okat betenni?
    Válaszokat köszi előre is!
  • akyyy
    #1880
    Star_Wars_Republic_Commando_Proper-VENGEANCE

    ez nincs meg valakinek?
    kéne egy fájl, mert hibásan jött le, és shol másutt nem lelem:((((((((((((((
  • Kongy
    #1881
    Elég furcsa,de le kell guggolnod,és úgy kell hatástalanítonod. Tehát,nem csak szaladsz mint az állat,hanem guggolsz,és hatástalanítasz. Normális esetben a guggolás a CTRL,vagy a C gomb.
  • bakvarnyu
    #1882
    sztem azóta már tízszer túljutott rajta
  • akyyy
    #1883
    jobb későn mint soha:D
  • DJ Skyline
    #1884
    végig vittem negyedszer is, nem lehet ezt a játékot megunni a végén felfigyeltem egy érdekességre, ugye lelőjük a hajót, majd jönnek a haverok, de Sev ugye eltűnik. vagy nem? :D


    mindenki kétségbe van esve, nem mehetünk vissza érte, közben meg áttudnánk integetni neki, ott kommandózik az ágyúnál. bár nem nagyon lehet látni a képen, de akinek van mentése a vége felé, az nézze meg. a mi ágyúnktól balra lévő ágyúban van ő.
  • Kongy
    #1885
    Jólvan. Régi játék,nem lehet rá haragudni. Sev-et egyébként valami ellenség legyakta. Eltűnt a gyomrában valamelyik bogárnak. XD
  • Gerisan3
    #1886
    Hali!Imádom a játékot de beújítottam egy ilyen gépet:E8400,3Giga ram és 9600gt 512mb ddr3 és new game-nél a játék kilép.mi lehet a problema?
  • Gerisan3
    #1887
    Visszább olvasgattam és levettem a Blur Map-ot LOW-ra így ment egy darabig de aztán csíkos lett a képernyő és semmi.Resetelnem kellett.Crysis meg hasonlók szépen mennek csak ezzel van gond.
  • Arsenalll
    #1888
    sziszatok nem van egy gondom letöltötem egy warez oldalrol a játékot tömöritetem de egyszerüen engedi beileszteni a deamon toolsba de mér nem?? pls help!
  • Arsenalll
    #1889
    bocs kicsit gyorsan irtam de azért érthető szerintem
  • Gerisan3
    #1890
    milyen kiterjesztésű?