1957
Star Wars: Republic Commando
  • tommygiant
    #1771
    Nem. Ez egy olyan program, ami megkönnyíti az ismerősok számára a multiplayer játszás nehézségeit. Sztem próbáld ki, ha szoktál multiplayerezni. www.xfire.com
    Vagy katt a lejjebi linkre.

  • tommygiant
    #1772
    www.xfire.com
    Ezen az oldalon angol nyelven van pár információ a programról, és innen is lehet letölteni.


  • tommygiant
    #1773
    kép_01
  • tommygiant
    #1774




  • tommygiant
    #1775


  • tommygiant
    #1776
    Na, az #1775 jobb lett, mint a #1774.
  • tommygiant
    #1777
    A #1775-os kép amúgy a játék telepítésekor látszódó első kép.
    Még van ezen kívül NÉGY darab, és mindegyik jobb, mint az első (#1775).
    Fölrakjam azokat is a fórumra?
  • tommygiant
    #1778
    A játék (SW RC) telepítésekor a háttérben megjelenő 5 képet megnézhetitek a galériámban!
  • temes69
    #1779
    sziasztok!
    az a problémám a következő: az első küldetésben amikor el kell hagyjam a bunkert éa utána valami "ellenséges területeken" címü rész kezdődne, miközben tölt lefagy a progi és kidob az asztalra. miért van ez?
  • peti94
    #1780
    az Xfire nek nevezett progit honnan lehet leszedni ??
  • Master Rick
    #1781
    tudna vki mondani 1 linket ahonnan le lehet tölteni a crack-jét a rep. commandonak?
    A gamecopyworld nem jó vmiért

  • Master Rick
    #1782
    hogyan kell a gamecopyról leszedni mert ha én megpróbálom akkor csak rinyál vmi programról. Nagyon kéne pls. Nem tudná vki elküldeni az e-mail címemre?
    [email protected]
  • peti94
    #1783
    nekem megvan cd n a krekkje kell ????
    de előbb az X firet honnan lehet leszedni ha a játékkal nem tettem fel ??
  • MauL90
    #1784
    Hi all.
    Aki Republic Commandozik multiba az pls irjon emailt vagy vegyen fel msnre. [email protected]
    Előre is kösz
  • peti94
    #1785
    kúrva könyű
    amikor a mesterlövészt felküdet az elkezdi lövöldözni a hajót ami lezuhan
    aztán vissza kimész az ajtón jobbra mész aztán vége
  • greenpjotr
    #1786
    Sziasztok! Eredeti játékom van, és az a gondom, hogy elindítás után egyből visszalép a windowsba exe hibával. A diagnosztika szerint minden ok. GeForce FX 5600-om van. Tudod valaki valami okosat?
  • Pepsicola
    #1787
    sziasztok!

    Törtbe van meg a játék,és nem tom,hogy hol találjak cracket.Valaki tudna mondani egy oldalt,és ha igen,leírná pontosan,hogy mit hova hogyan tegyek?Egyébként próbálkoztam a gamecopywordos cuccokkal,de valami baromság miatt társítva lett a SW launcherjével,és az összes crack,amit a gamecopyról töltök le,automatikusan társul.Ez baj?
  • peti94
    #1788
    nekem van crakk ha adsz egy MSn címet megkapod
    UI.: nekem működik a crakk
  • mike0013
    #1789
    tanulj meg crack-elni ha már warez-olsz
  • Lorgaborka
    #1790
    az miért van az hogy amikor neten akarok játszani akkor csak egy pár darab szervert találmeg???????
  • Seka92
    #1791
    Császtok! Nem tud mondani valaki egy olyan oldalt, ahonnan le lehet tölteni MDS indító fájlokat? Mert igaz, kijátszottam a Republic Commando-t, de még mindig szeretnék vele játszani, csak sajnos kölcsön adtam a DVD-t egy haveromnak...És nem igazán akarom megvárni, amíg visszaadja. Szóval ha tudtok ilyen oldalt, akkor pls szóljatok! Kösz!^^
  • rokika
    #1792
    Sziasztok! Hogy lehet előhívni cheat kódos panel? Előre is köszi.
  • Prof William
    #1793
    Meg lehetne nem éppenlegálisan szerezni ezt a gamét? Sajna nem találtam egybizoynos oldalon. Torrent esetleg? ami még megy is?
  • tosatt
    #1794
    Hy!! Valaki áttudná küldeni msn-n a republic commandot tömörített formátumba mert már 10gb túltöltöttem ebbe a hónapba.
  • zilktorn
    #1795
    CSásztok
    REpublic commando squadot szervezünk,aki tud játszani neten az írjon:[email protected]
  • Kiswarga
    #1796
    Csá valaki nem tudja véletlenül, hogy mi kell a multis játékhoz???
    Thx előre is.
  • Prof William
    #1797
    Leszedhető ez meég valahonnan? Igen tudom warez de nem vehetek meg minden gamét eredetiben. De ha tetszik metgveszem...
  • peti94
    #1798
    kell egy jó krekk game meg internet
  • peti94
    #1799
    www.gameland.89.hu 100-160 ft nem sok 3 napra
    itt letöltheded
  • peti94
    #1800
    nem mert 2 cd s
  • peti94
    #1801
    tötsd le amit mondtam #1799
  • kőkövi
    #1802
    helo segitsen már valaki legyenszives hogy a NFScarbon crak -os játékot hogyan kell elinditani?
  • Prof William
    #1803
    Na lejött... Eddig tetszik. Különösen jó hogy a születésünktől kezdi a sztorit...
  • RUDKO
    #1804
    Sziasztok. én most kezdtem el és ott tartok mikor kötélen leereszkedünk és tele van repülős szörnyel.van egy ami nagy sugarakat lő és tök hamar megöl mindenkit. két helyen is robbantani kéne de nincs rá idő mert addig kinyirnak. (a gyárba vezető utat kéne megkeresni) hogy kell ezen a részen tuljutni. már egy napja probálkozok
  • Dynamic
    #1805
    Végigjátszás
  • REALITAS
    #1806
    Infiltrate The Droid Factory. A végigjátszás azt írja robbantasuk ki az ajtót, de nem lehet. Mit csináljak?
  • Seth
    #1807
    ki van írva hogy meg kell szerezned a távcső kiegészítőt a fegyódhoz, de ha az már megvan, talán cheatet használtál? lehet azért nem gördül tovább a script,mert fel kéne venned, de te már "megszerezted"
  • REALITAS
    #1808
    Ja használom a fegyver cheatet. Akkor ujrakezdem anélkül, nem gondoltam hogy ez miat elakadok.
  • Pitttyu
    #1809
    hali. nem tod vki hogy hol találok crackot a swrc-hoz? elindul meg elkezdi betölteni az első pályát aztán lefagy a gép! miért? mert nem crackeltem v mi?
  • InfectedMann
    #1810
    Elkezdtem ma játszani.
    Hát kurvára bejön :)
    3 órán keresztül megállás nélkül.
    Most tartok a "Szellemhajó" küldetésnél. Most találtam meg 3 társamat.
    Eddig nagyon tetszik és annyira nem is lehet észrevenni full grafon 1280*1024 -ben, hogy nem mai játék.
    Asszem 2005 -ös játék ugye?