1398
Az Invictus puzzle játéka - Megjelenés:2004.01.14
  • Hmuda
    #1
    1.!
  • M@TriX
    #2
    "... elkészítették a Discovery Channel TV Monster Garage című műsorának a játékadaptációját.
    A játék arról szól, hogy hozzádvágnak 3000$-t, és 7 napod van, hogy egy dögös verdát összerakj. Alkatrészek tömkelege adott és a végén a teszteléskor dől el minden. Ha jól értem akkor egy light Street Legal-t kapunk, azaz lesz autóépítés és tesztelés. A város kimarad, de ez nem biztos. Viszont nagyon kíváncsi vagyok az autólistára, de erről még nincs hivatalos infó. Ami viszont van, hogy már a játék elkészült és jövőhéten szerdától már kapható is lesz a boltokban. Budget kategória. Kíváncsi vagyok."
    Játékok.hu
  • Hmuda
    #3
    Hm. mint látom majd egy évet már késett a játék. LOL! :DDD
  • M@TriX
    #4
    szerintem egy pillantást mindenképpen megérdemel majd már csak azért is, hogy milyen kocsik lesznek benne és átrakható lesz-e az SLRR-be. ;)
  • M@TriX
    #5
    jujjjjj!!! ;)
    Elcsesztem. ÁÁÁÁ ;)
    szóval 2004. január 14. ;))))

    Sorry!
  • Hmuda
    #6
    Szólj a moderátoroknak. :D
  • M@TriX
    #7
    megvolt. ;)
  • zaki
    #8
    KÉPEKET! :)
  • Carlos
    #9
    Igéretesen hangzik!
  • bfg900
    #10
    Én belekukkantottam már és látványilag nagyon jó.
  • Redfox
    #11
    Ha ez is lesz olyan jó, mint az SLRR, akkor megvan idén mivel játszom.:)
  • M@TriX
    #12
    hol kukkantottál bele?
  • zaki
    #13
    nyomjatok már be képet pls, érdekel a game... :(
  • HooDoo
    #14
    Monster Garage az egyik legjobb musor a Discovery-n. :) Ilyen kocsikat epitenek, hogy PT cruiserbe beleszerelnek egy faapritot, a vilag leggyorsabb utcsik festo autojat, taviranyitos auto, meg hasonlo erdekes jarganyokat. Es a 7. napon mindig kiprobaljak, hogy mukodik e. Ebbol kovetkeztetve inkabb szerelgetos fun jatek lehet mint SL bol a versenyzes vagy bignagy tesztpalyan hulyeskedni.
  • hali
    #15
    es ez mikor szokott menni a discovery-n?
  • bfg900
    #16
    Nekem ott a ScrapHeap a kedvencem :)) Egy roncstelepen kell összeütni valami járgányt általában, bár a motorokat meg egyéb nélkülözhetetlen kellékeket odateszik nekik eldugva, de mivel a többi alkatrészt onnan túrják eléggé atomháború utáni jellegű gépeket csinálnak :)
  • Alexease
    #17
    Azert mindenki vegye szamitasba, hogy a SLRR multev julius-augusztusban jelent meg. Utana decemberig patchelgettek, es kozben, meg a karacsonyi-ujevi szezon kozben keszult el ez a jatek;))) Vagyis, legjobb esetben is, 6 honap teljes fejlesztes van benne;)) Azert van munka tempo;)))
    Ami pozitiv, hogy folyattak, javitottak, modositottak, tokeletesitettek a engine-t, vagyis sokkal jobb lesz.

    De a jatek tenyleg csak szerelgetos lesz. Nehany auto es sok-sok alkatresz. Senki nem szamitson nagy versenyekre, varosra, online tamogatasra stb. Egy "egyszeru" TV musor "reklam":))) De aki ismeri az Invictust, a hatteret, az edig keszult jatekokat, az ugyis normalisan all a dologhog.

    Aki meg nem, az ugy is jon majd azonnal fikazni, szokasszerint.

    A lenyeg, hogy kozben az Invictus sajat, nagy, komoly engine elkeszul, ugy hogy kozben 3 jatekot is kiadtak, elesben lehetett tesztelni, fejleszteni, es a felhasznalok igenyeit, visszajelzeseit figyelembeveve, modositani, tokeletesiteni. Ezek utan, mar biztos hogy lesz majd egy teljesen uj, sajat, "nagy" Invictus-os jatek, es remelhetoleg nem egy gyors, olcso, osszedobott Value.
  • Alexease
    #18
    Itt:)
  • I-NoVa
    #19
    Néhány shot a műsorból, ha hasonló mókák lesznek itt is, alig várom :).



  • I-NoVa
    #20
    Itt még több van. Ha ezeket viszontlátom, már elégedett leszek :). De remélem sokkal szabadabban kombinálható dolgok lesznek, tetszőleges karosszéria tetszőleges alvázzal, motorral, ha elfér.
  • hali
    #21
    hmm, asszem ez a fajta discovery nalunk nincs :D
  • Fefe
    #22
    Az nagyon jóóóóóó műsor
  • Alexease
    #23
    Azert ez nem hinnem:)) 3-4 honap alatt nem lehet csodat csinalni;) Szerintem egy garazs, nehany auto, sok alkatresz, hasonlo tuningok mint most, csak nehany extremmel. Max annyi lehet, hogy nem irja ki, melyik alkatresz mivel kompatibilis, hogy legyen min izgulni, hogy elindul-e, vagy megy-e;))
    teszt palya csak egy lesz. Valszeg, egy sima, egyenes aszfaltos ut.
    Szerintem ennyi. Ne varjon senki valamilyen full extra jatekot, minden csicsaval.

    A lenyeg, hogy meg ismertebb lesz az Invictus engine, es meg tobbet tudtak rajta dolgozni. Allitolag teljesen bug mentes!

    De majd meglatjuk.:))
  • Alexease
    #24
    Ha volt mar sorry, de itt mar tesztelhetitek is a jatekot:)))
    Monster Garage the Game
  • I-NoVa
    #25
    Gondold át. Minden játékstílushoz kell egy pálya, az engine annyira felkészült, hogy egy kissebb pályát gond nélkül lekezeljen, talán jogosan remélhetem, hogy emellett belefért egy bővebb alkatrészválaszték. A budget határain belül állítok fel magamban elvárásokat, és nem gondolom, hogy sokkal túllépi az SL összetettségét, de reménykedni lehet :). Ha már az alváz és a karosszéria is elkülönül, és mondjuk 10-15 féle különböző karosszéria különböző elemekkel, 4-5 féle különböző motor (I4, I6, V6, V8, boxer), ezekben új és használt, összeeszkábált dolgok, különböző alkatrészek pótlására való apróságok belefértek az időbe, akkor megint nagyon jó játékot kaphatunk a kezünkbe. Kéne egy Invictus összes csomag lassan a boltokba.
  • Alexease
    #26
    Amit "tudok", hogy nem lesz ennyi auto, es csak egy palya lesz. Sokkal egyszerubb mint az SL-ek. Ez biztos.

    Ebbol a jatekstilusbol is lehetne egy nagyon jot csinalni, foleg ezzel az engine-nel, az biztos. De ez tenyleg egyszeru lesz (nem en mondtam!)

    Fizikalisan is keptelenseg, ennyi ido alatt rengeteg uj dolgot lemodellezni, osszelinkelni, parameterezni stb.

    de ha tenyleg bugmentes lesz, azert el lehet majd vele szorakozni egy ideig. Ez tenyleg csak a TV musor "melle" adott plusz, olyan mint az also link amit betettem, csak azert sokkal komolyabb. De a stilus hasonlo. Egy kis reklam, plusz ki penzecske, kiteszik a polcra, ilyen is van, aztan annyi.
  • Carlos
    #27
    Kell az ilyen.
    Amikor csak 10-15 perc időd van, hogy valamivel mókáz!
    Passziánsz ellen jó!
  • I-NoVa
    #28
    Ha az az egy tesztpálya akkora, mint az sl tesztpálya volt, és azért párfajta játékstílus belefér, akkor jó. És valóban mostanában túl sokat ment a passziánsz a gépemen, sőt mostanában már annyira nincs semmi jó, hogy nfs-ezek, úgyhogy jöhet :D.
  • M@TriX
    #29
    ja de én reménykedek hátha az abbn lévő új modelleket majd át lehet menteni. ;)
  • kitamas
    #30
    _______________________________
    Sziasztok!

    Egy kis Mosnter Garage info:
    1) A játék csak a tengerentúlon lesz kapható, mert az a Discovery Channel műsor csak ott nézhető, és a játék erősen épül a népszerű TV műsorra.
    2) Ettő függetlenül sokan fognak vele Europában is játszani, ez nem meglepő. :)
    3) A játék 7 járművet tartalmaz, amit alaposan szét kell kapni, és olyanná építni, amit a TV műsorban a láthattak az Amcsik. Lesz benne sziklamászó építése Ford Broncoból, tűzoltó készítése luxuslimuzinból, fűnyíró szerelése Ford Mustangból, Golflabdaszedő átépítése Porsche-ből...stb. Igen vátozatos a paletta.
    4) Tulajdonképpen ez a játék 90% szerelés, hegesztéssel, lángvágással, csavarozással, és 10% tesztelés a már kész "járművel".
    5) Minden küldetésnek saját teszpályája van.
    6) A jaték keményrock zenéjét a SZ.E.G. zenekar jegyzi.

    Egyelőre ennyit, a többit meglátjátok szerdától, :) (akkor jelenik meg az amerikai boltokban).

    Kérdésekre természetesen szívesen válaszolok.

    Mindenkinek üdv:
    Kozák Tamás
    INVICTUS

    _______________________________


  • I-NoVa
    #31
    Jól hangzik. Mennyire lehet belemélyedni a hegesztésbe/lángvágásba? Kötött, vagy tetszőleges dolgokat lehet hegeszteni, szétvágni?
  • Carlos
    #32
    Na igen.
    És a másik nagy kérdés:
    LEHET-E SALYÁT TÁKOLMÁNYOKAT CSINÁLNI? (pl: SandBox mód)
    Vagy csak nesze, porsche, csinálj fűnyírót!
    Sütemény lenne, mondjuk egy olyasmi, hogy veszem a musztángot és mongyuk csinálok belőle egy WC pucoló szekeret, vagy akármit! Asse fontos, hogy műköggyön, csak valami salyát kreatívkodás is legyen benne.
  • kitamas
    #34
    A jatekban csak azt lehet atalakitani es azza, ami konkretan kell is a kuldeteshez, tehat ne egy 3DS MAX 2-t kepzeljetek el, de csak egy het es $3000 all a jatekban a rendelkezesedre, es vannak a szereleshez csapattarsak is. Minden alapanyag es alkatresz penzbe kerul es a megerkezeseig telik az ido. Sot, egyes alkatreszeket alapanyagokbol kell megcsinalni, mig masokat meg kell rendelni (mint pl. Sparco versenyules).
    Igy az egesz egyben egy nagy puzzle, egy kis managementtel osszekotve, ahol nem mindegy, hogy mikor mit csinal az ember, mert a sorrend is nagyon fontos.

    Udv,
    Kozak Tamas
    Invictus
  • Carlos
    #35
    Elszomorító!
  • kitamas
    #36
    Képzeld el mi lenne a játékkal, h a barmiből bármit lehetne csinálni. Hány amerikai játszana vele?
  • I-NoVa
    #37
    :D
  • I-NoVa
    #38
    Emiatt kissé úgy tűnik, hogy 1-2 végigjátszás után nem látunk semmi újdonságot :(. Egy robot arena 2 szintű szerelgetést várhatunk, vagy még szűkebbre szabtátok a kreativitás határát?
    Az ötlet honnan jött? A kiadó adta, vagy ti ajánlottátok be?

    A következő játékotok már készül, vagy még nincs elfogadott terv?
  • Carlos
    #39
    Mind!
  • Carlos
    #40
    Ettől félek énis!
    2x végignyomod, majd uninstall! :(
    Kár lenne érte!
  • kitamas
    #41
    Marpedig ez a musor errol szol. Ez egy adott Design, olyan mint a TV musor, ott is adott kocsibol egy adott masikat kell epiteni, de mi ezt megtoldottuk egy lepessel. Valaszthatsz a kuldetes elejen 2 ill 3 fele megoldasbol (ez nem volt az eredetiben benne!!!!) es igy is, meg ugy is megcsinalhatod a kuldetest.