556
Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • Voltan
    #20
    Eleinte tetszett, de már régóta iszonyú rossz. Nem is nézem. Ezt az idézetet is csak a trailerből tudom, amit ugye napjában legalább hatvanszor lehadnak, igy óhatatlanul látja az ember.
  • Voltan
    #19
    Egen, való igaz. Értsd jóra, amit irtam!
  • zaki
    #18
    arra a válaszom roppant rövid: ha nem tetszik, ne nézd. ennyi
  • zaki
    #17
    ehy héten csak 1 adás van, 4 adás van 1 hónapban :)
  • Voltan
    #16
    Bocs a duplázásért.
  • Voltan
    #15
    Azt olvastam, vagy hallottam vhol, hogy a Heti 7-es gárdája adásonként olyan 200-250 ezret kasziroz (fejenként, persze). namost, ugye négy adás van egy héten, az havi min. 800 ropi extra zsebpénz. Jó, van nyári szünet, akkor biztos éheznek...
    Komolyan mondom, én is szivesen beülnék oda! Majd rágcsálom a szemüvegem, és időnként pökhendi módon beszólok valamit, mint a Havas. Meg teszek néhány stilusos megjegyzést a Bajor alkoholizmusára.
    A kedvencem:
    Bajorimi kapott egy plüsselefántot, mire megszólal Henrik mester:
    "-Tudod, miért kaptál elefántot?
    -Mert gyűjtöm őket.
    -Azért, mert a játékboltban nem volt részeg disznó."
    Most komolyan, mi a franc ez? Kinek hiszi magát ez a Havas? Az ertéelklub meg nem hogy kivágta volna ezt az ocsmány, bunkó poént az adásból, hanem még a trailerbe is beletette. Hát basszus milyen világ ez már?
    Na, megint sikerült felhúznom magam...
  • Voltan
    #14
    Azt olvastam, vagy hallottam vhol, hogy a Heti 7-es gárdája adásonként olyan 200-250 ezret kasziroz (fejenként, persze). namost, ugye négy adás van egy héten, az havi min. 800 ropi extra zsebpénz. Jó, van nyári szünet, akkor biztos éheznek...
    Komolyan mondom, én is szivesen beülnék oda! Majd rágcsálom a szemüvegem, és időnként pökhendi módon beszólok valamit, mint a Havas. Meg teszek néhány stilusos megjegyzést a Bajor alkoholizmusára.
    A kedvencem:
    Bajorimi kapott egy plüsselefántot, mire megszólal Henrik mester:
    "-Tudod, miért kaptál elefántot?
    -Mert gyűjtöm őket.
    -Azért, mert a játékboltban nem volt részeg disznó."
    Most komolyan, mi a franc ez? Kinek hiszi magát ez a Havas? Az ertéelklub meg nem hogy kivágta volna ezt az ocsmány, bunkó poént az adásból, hanem még a trailerbe is beletette. Hát basszus milyen világ ez már?
    Na, megint sikerült felhúznom magam...
  • Voltan
    #13
    :)
  • Mészy
    #12
    Bztos keres bár millát havonta
    A sztárok fizuja hozta ki szerintem a bp-i 165ezer Ft-os átlagkeresetet, mert én nem ismerek senkit sajna aki fizuja elérné ezt...
  • Voltan
    #11
    Hát, neki aztán van miből...
  • Taranov
    #10
    Szerintem már visszavásárolta :)
  • Mészy
    #9
    Azt hittem, hogy a média azért van, hogy tájékoztassa az embereket a világban történő eseményekről, szórakoztasson, erre mit kapunk: összevágott kamu riportokat, kamu nyereményjátékot, kamu híreket + elferdült személyiségekből sztárokat csinálnak.
  • Voltan
    #8
    Ay ertéelklub egy nagyon tisztességes, mi több, jóságos intézmény. Bármivel is megvádolni őket merő rosszindulat. Hiszen az ő jóvoltukből csodálhatjuk a Baró Világot, a Retardáltak köztet, és a Keress Most-ot. A szürvájvörről már nem is szólva! Stohl Buci rulez!
    Mikor kapja vissza a jogsiját, tudja valaki? Akkor nem megyek majd utcára.
  • Taranov
    #7
    És akkor még a belpolitikával és az iraki-amerikai helyzettel kapcsolatos tudósításaikról még nem is beszéltünk.
  • Taranov
    #6
    Jogos, de hát valakinek a témához is hozzá kell szólnia :D
  • Mészy
    #5
  • zaki
    #4
    ez az! előbb írt be, mint a témanyitó !
  • Mészy
    #3
    Sziasztok!
    Fel vagyok háborodva, mert már többször felfigyeltem arra, hogy a délutáni játékzónákat többször is leadják!!!!
    Ráadásul egymás utáni napon! Kik játszanak? Kik telefonálnak? Miért kell átb*szni a nézőket, akiknek mindent köszönhetnek? Mentegetőzni tudnak, nem csalunk a beszavazósóknál... Nem a lóf*szt nem!!! Arra van eszük, hogy sehonnai parasztokból sztárokat gyártsanak, de kell egy ilyan kicsi országnak több ezer SZTÁR??? Kétszer szerepelt a tv-ben és szár lett!!! Fejezzék be a nézők átverését!!!!!!
  • Pempő
    #2
    Kéretik Taranovot bannoni!! :D
  • Taranov
    #1
    Mindenki észreveszi, akinek van annyi esze, megfigyelőkészsége és észre is akarja venni.
    mondjuk mindenki úgy nézi, mint annak idején a vad angyalt meg az esmeraldát.