29
Nvidia és a VIVO
  • Bilux
    #1
    Az a nagy probléma, hogy van egy FX 5900 VIVO kártyám de az nvidia oldaláról letöltött wdm driver nemmegy fel! :(
    Azzal az üzenettel elszáll a capturedriver telepítés, hogy az eszköz nem áll készen vagy mi code 10.
    Van valami speciális telepítési forma vagy mi?
    Még sosem volt ilyen kártyám...
    Köszi előre is!
  • Borg
    #2
    Remélem nem nyitsz annyi topicot, ahány problémád előjön a kártyáddal... csakmert van ám egy FX topic, ahova az eddig 2 is bőven befért volna...
  • Bilux
    #3
    Nemnyitok csak mindegyikre kéne hamar válasz.
    Ha oda befirkantom napokig várhatok meg áppolhatom.
  • Bilux
    #4
  • Borg
    #6
    Ez nem a HWSW fóruma...
  • Borg
    #7
    Nekem amúgy a webkamerára irt ki ilyent, amikor a billentyűzet USB hubjába dugtam be, ami nem tud elég áramot adni neki...
  • Bilux
    #8
    Mi köze van a HWSW fórumának ennek?
    Ne szálljon el a ló azért mert valakin most prezentálni kellett a szigort... Krinyóval le lett beszélve minden majd megoldjuk.
  • Bilux
    #9
    Igen minden a helyén van a kártya 3d alatt tökéletes csak ma gondoltam, hogy kipróbálom eme funkcióját is, de ezekszerint sikertelenül...
  • Cvd
    #10
    Próbáld úgy hogy előtte bedugsz valamit (video, kamera) a videobemenetbe.
  • Cvd
    #12
    Esetleg próbálj meg más verziójú WDM drivert (akár régebbit is), elég nagy szórás van köztük. Sokan panaszkodnak rájuk (ugyanez a probléma), és mindenkinek más verzió működik, teljesen véletlenszerűen. Ha ASUS kártya, akkor próbáld meg a saját driverével, de ha nem akkor is megpróbálhatod feltenni az Asus Digital VCR progit, az FTP-jükön fent van. Az feltesz egy Asus capture progit, meg az nVidia WDM drivert. Ez általában működni szokott.
  • Bilux
    #13
    Köszi kipróbálom!
    Nemszeretnék most garanciális hülyeségekkel foglalkozni..:(
  • Bilux
    #14
    Amúgy MSI a kártya!
  • Borg
    #15
    Bocs, nem a Krinyos esetedre gondoltam, abban melletted állok:) Csak a téma uppolgatásra irtam...
  • Bilux
    #16
    Semmi gond...
  • Bilux
    #17
    Kipróbáltam nemmegy... ilyen nincs tönkremehet csak úgy (bár eddig nempróbáltam) önmagában?
    Azthiszem visszaviszem majd és nézék meg...
    Amúgy a kártyának nincs semmi baja..
  • JohnnySmith
    #18
    Hi all:)
    Nekem nagyon sokáig volt (és most megint lett) vivo-s kártyám. Most cseréltem a Leadtek A250(ti4200) ViVo-t MSI 6600GT ViVo-ra. Ezzel még semmi gond nem lenne csupán annyi hogy nem találom a capture progit (egyébként nem is írják hogy lenne). A régi Leadtekhez volt capture progi, de az MSI-hez semmi ilyet nem találtam. (sajna a Leadteknek nincs pillanatnyilag olyan 6-os kártyája amin lenne vivo ezért vettem MSI-t)
    Szóval szeretnék valami capture progit amivel működésre bírhatom a video in-t:)
  • Punkerwork
    #19
    valami progi van hozzá, legalábbis én láttam a dobozban
  • JohnnySmith
    #20
    Hát én átnéztem de csak buzi dvd szerkesztő (iró) meg mulimédia szofver meg photoshophoz valami szar stb. De kimondottan olyan progi amivel a video bemeneten tőrténő dolgokat lehet menedzselni (nézni,felvenni szerkeszteni) nem találtam. (vagy én vagyok végtelenűl )
  • CaptSpock
    #21
    Szia!

    Ha nem zavarok, ott van a telepítő cd-n :)

    Capture drivernek hívják, közvetlenül a telepítő elindítása után jelentkezik, a setup főoldalán csak sajna alink nem műxik.
    Viszont: belelépsz intézővel a cd-re és ott a könyvtárában meg is találod :)
    Ha nem találod, keress meg msn-en, segítek :) [email protected]
  • JohnnySmith
    #22
    Nekem nem a WDM driver kell ! Az egyértelmű hogy fent van. PROGRAM kell ami használja a video bemenetet.
  • JohnnySmith
    #23
    Na jó feladom ami van hozzá WinDVD Creator Plus az egy igazi szar fos program nem is látja a képet amit ráküldök. Sajna a régi Leadtek progi nem működik leadtek kártya hijján. Szal akinek van MSI NX6600GT VTD-s kártyája és HASZNÁLJA IS a video bemenetet az nyugodtan írhat.
    Ps2-t "szeretném" akarom rákötni mert a videókárya csere elött működött tökéletesen de most semmi....
  • JohnnySmith
    #24
    Nem működik a kártya ezen része mégsem a szoftverrel van a probléma. Más szoftvert is megnéztem azokon sem adott képet sőt újra is lőtte a gépet. Valakinek van (volt) hasonló problémája? MSI NX6600GT VTD
  • Breki33
    #25
    Én most vettem ilyen kártyát

    Uload Media Studio 7 ezt írja ki indításkor



    Van egy asztali DVD felvevőm annál a Video output résznél a s-video-ba dugtam a kábelt a gépnél pedig a fehér színű S-Vid-in-be

    Mit csinálhattam rosszul?

    köszi a segítséget
  • Breki33
    #26


  • Ambro
    #27
    Semmit nem csináltál rosszul. Csak nincsen feltelepítve a capture-t végző driver. Mármint a képkártyádhoz. Szerintem tölts le egy frisset a gyártó honlapjáról és hajrá!

    Bár az igaz, hogy ezeknek az ingyen megoldásoknak elég vacakos a minősége és a hang is csúszhat. Ha nem akarsz kínlódni, akkor vegyél inkább egy ilyesmit.
  • Re4zOon
    #28
    Egy kérdésem lenne. Hogy a fenébe lehet kikapcsolni az energiagazdálkodást?
    Kezdd idegesíteni, hogy cod4be 35-50 fps-en megy, pedig vinnie kéne lazán többet. GTX 460 Hawk-om van, ami előtte volt Ati 4670 és az vitt 100at simán. Rohadtul idegesítő, hogy nem engedi a kártyában lévő állatot szabadon...
    Valaki tud valami megoldást?
  • Re4zOon
    #29
    Egy kicsit rossz topikba írtam, sebaj.