Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#68130
Utánaolvastam, néztem róla videókat, engem meg is gyõzött😊

[merlinw.org]

pointer4
#68129
Hát nem tudod megmondani, hogy a proci közepétõl, hány milit lóg ki a hûtõ? Mert megmérem neked. RAM-párat, úgy is a kék foglalatba kell rakni.
atomabszorpcio
#68128
Hogy halad az idõ:
#29 komment

Asus P4P800 Gold
Intel Pentium 4 2.8 800/512
2x256 MB DDR
80 GB Seagate S-ATA 7200/8MB
Enermax 350W -os tápegység
Club3d Radeon 9800 Pro
Ez kb. bruttó 250 000Ft.

Szerintem ma ez jó kis konfig lenne.

www.chem.yale.edu/

#68127
jót.

\"Ha vezeted a tabellát, nyugodt lehetsz afelõl, hogy valamit jól csinálsz. Mi, azt hiszem mostanában sok mindent jól csinálunk.\" - Sir Alex Ferguson.

IMYke2.0.0.0
#68126
<#papakacsint><#wave>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Her Laca
#68125
Csak információ gyanánt
4 GHZ re húzott procival, nem megy 50 fok fölé load. Amúgy 30 környékén tartja Semmi extra,de hangja nincs, szerintem jó alternatíva. Nem is drága.
Bár a talpa nem az a tükör felület azt meg kell hagyni😊 Mind1 paszta megoldja.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#68124
Nagyon gondolkodom az Antec-ban ..... csak meg nem tudom hogy a 620-as vagy a 920-as legyen. £20-£25al dragabb a 920-as .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#68123
En mas hazat nem is veszek csak Antec ..... most neztem a 620-ast rendelesre szallitanak. 1-3 het . De en is szivesen segitek barkinek ha szukseg van valamire es Magyarorszagon nehezkes a beszerzese .
Van nalunk egy ceg aki magyar elelmiszereket szallit Skociaba meg csomagokat ... 1x jonnek havonta es vissznek vissza csomagokat. Veluk lehet kuldeni barmit es hazhoz viszik.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#68122
antec cuccok magyarba annyira nem beszerezhetõek sajnos :S
gurubefree
#68121
Azt kifelejtettem hogy a crosair-nek ugyan csak beszallitanak 😄 matrica

A ventilator dologrol csak annyit .... eleve tobbet fizetsz erte + meg kell hozza venni halkabb ventilatort. Ez am a befektetes <#eljen><#smile>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#68120
ventilátor kérdése 😊
gurubefree
#68119
a lenyegen mit sem valtoztat ....

A hasonlo hutokbol az Antec a legolcsobb .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

kifli
#68118
amúgy lehet, az eredeti gyártótól még olcsóbban megkapható, mint antec-tõl átmatricázás után 😊

Asetek 545LC

vagy nagyobb radival

Asetek 565LX

vagy corsair Coolit cuccai sem rosszak (meg valami másik gyártó is csinál nekik, mert 2 széria van)
gurubefree
#68117
ez fugg a haztol ... azert kerdeztem mert ez a huto nem az olcso fajtabol valo es ha mas megoldas is elfogadott akkor ime egy : Antec KÜHLER H2O 620



Olcsobb mint a Noctua NH-D14



&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

V43 1105
#68116
Mindenképpen ezt a modellt szeretném. Esetleg még ellehetne fordítani hogy ne vízszintesen, hanem függõlegesen legyen a processzoron, csak nem tudom hogy úgy milyen lenne..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#68115
A huto adott vagy lehet vele varialni ? ( gondolok arra hogy a csere szoba johet e )

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

V43 1105
#68114


És ezen esetleg jobban látod? Kicsit parázok bevallom 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

franc0
#68113
Már kapható nálunk is moduláris FSP Aurum.
link

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#68112
IMYke2.0.0.0, franc0, zzeN, MerlinW
THX a segítségeket srácok!!! <#worship>

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#68111
Elhiheted, hogy hogy LECS*SZTEM mobilom...berekedt a mobiljának a hangszórója. <#hehe><#hehe><#hehe>
gurubefree
#68110
Nem tudom segit e >>

AMD x6 1090T ( oc )
Asus CrossHair IV.
Patriot 2000MHz 2.0V !!! <#smile>
xfx HD6950@70

Enermax Liberty 620W ..... es csak azert ekkora mert HD6950 CF-el terveztem. Igy lehetett volna kisebb is.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Jakuza001
#68109
Egy agyonhuzott i7 egy 6970-el sem eri el az 500wattos hatart.
Nem kell aggodnod.

elitehun
#68108
Ezt akartam mondani. Én ilyenkor vagy megmondom hogy neki semmi köze hozzá csak hozza amit kértem vagy (ahogy gurubefree is mondta) szépen kisétálok
#68107
😄DD
Ez van, a hibákból tanulunk! :-)
gurubefree
#68106
<#kuss>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

BarackHUN
#68105
Igen, ezt hívják a boltos próbálkozásának arra, hogy minél több bõrt húzzon le rólad c. dolognak. De legalább nem 1200as tápot ajánlottak, az már feltûnõ lett volna.

I S A e o e m o w s m !

gurubefree
#68104
Na ..... en ha bemegyek egy boltba es az elado akarja megmondani nekem mit akarok >>>>> huszarosan hatra arc .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#68103
😄D Az szep! De erted...bemegyek az uzletbe, letisztazom vele a konfigot...erre jon hogy a 600 W tap nem eleg...en meg csak nezek de aztan egybol beszol egy masik ember hogy szerinte se...az ember magabiztossaga lecsokken ilyennkor...😄
Jakuza001
#68102
Elmondom neked, hogy mi kiprobalaskent egy majdnem hasonlo konfigot mint a tied (az volt a kulonseg csak hogy abban 6850 volt) egy meg kozel sem minoseginek mondhato 420-as tappal uzemeltettunk napokig 😄

V43 1105
#68101
XXXD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68100
Letisztáztam vele hogy 650W táp lesz benne és kész. 😄 Csak legyen már meg az az istenverte gép és tudjam használni...
Jakuza001
#68099
Mire is nem eleg egy jo 600as tap ?

#68098
<#nevetes1><#nevetes1> Ez van gyerekek, nekem nem sikerült meggyõznöm akkor ki más fogja.
BarackHUN
#68097
Milyen konfig ha szabad érdeklõdni? 750W-os tápot a CF/Sli rendszerekhez szoktak használni (a kisebbekhez).

I S A e o e m o w s m !

gurubefree
#68096
omg ..... ki az a nagy szaki ? Mi lesz benne HD6990 ?

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Jakuza001
#68095
Szepen megy le az aruk is.

- ASUS P8Z68-V (Intel s1155): 35.990,-
- ASUS P8Z68-V Pro (Intel s1155): 39.990,-

#68094
Mire betöltötte a képet...persze hogy a legnagyobb méretût kellet beraknod. 😄😄😄

Nálam amúgy a helyzet az, hogy ami konfigot veletek sikerült összekaparni arra elvileg nem elég a 600W táp a szaki szerint. 750-es lesz benne.
pointer4
#68093
Hát a lópikula tudja, én azért rápróbálnám.
Itt a procifoglalat közelebbinek látszik a RAM-okhoz.
pointer4
#68092
Mondjuk ezen egy cseppet sem csodálkozom 😄
Nem valami bizalomgerjesztõ 😄
#68091
Rá bizony,jó lesz ez 😉

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#68090


Bele ill rámennének a cuccok.. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#68089
Hm.. igy nem is olyan rossz.. 😊 Akkor valószinüleg a Kék Corsair lesz 😊 az úgyis megy a V-Prohoz 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

pointer4
#68088
Ehh, az igen, bivalybaszó nagy kocka 😄

De ez nem az az alaplap ?
#68087
Egyébként nézd csak:








A hûtõ egy Noctua NH-D14. Kicsit feljebb mókulta a ventit és kész.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#68086
Csendes, jól hût, és olcsón megtudom szerezni újonnan. 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68085
Btw,miért ragaszkodsz mindenféleképp a Noctuahoz?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#68084
Tetszik az a ram meg minden, pofás cucc, de mint mondtam nem fér be a Noctua hütõje alá.. 😞(

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

pointer4
#68083
RAM DDR3 CORSAIR 8Gb/1600 Vengeance Blue <#eljen>
ez a tuti, nekem is ez van 😄
#68082
Hmm..kár 😞
Akkor viszont #68076-ra voksolok én is.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#68081
Jók meg minden... de nem férnek ne a Noctua NH-D14 ventije alá... ezért kérdeztem a "kisebbek" közül melyikek lennének jobbak.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h