Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#69033
5830 27 centi?? Lehet az enyémbe nem fér bele D:
zöldeshányás
#69032
Milyen ventit ajánlotok cm 430-as házba ami jó csöndes?(Már most elég hangos.)

\"fingjál bele a rencerbe\"

Her Laca
#69031
Remek az a hûtés.
580 még nem volt 70 fokos (SOHA!), és nincs hangja.
De érdemes a végét felkötni azért ,mert van egy súlya😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

IMYke2.0.0.0
#69030
Az lenne a meglepõ, ha nem.

32,3 cm-es VGA is belefér.



Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

V43 1105
#69029


Csak belefér..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

elitehun
#69028
Aha, kösz
#69027
Azért, mert jobb nála.

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

jazzy
#69026
Ezt hova rakod bele? A lakásba nem fér be az ajtón.
elitehun
#69025
A HD5850 mért drágább mint a HD6850??
V43 1105
#69024


Nekem õ lesz, alig várom 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Kongy
#69023
Nem épp a Vietnam kód miatt kéne, hanem azért mert 6970. <#buck>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

V43 1105
#69022
Teljesen jó, milyen procihûtõ van i7-en?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#69021
Van hozzá ajándék vietnam kód.. <#idiota> Bár Kabuto tudna mesélni nektek a Sapphire DIRT 3 kuponról is ami 6950-hez járt <#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#69020
ARCTIC COOLING MX-2-rõl mit gondolnak az urak?

Az i7 950-est mennyire hûti? 😊

Intel i7 950@3,07 , Foxconn Flaming Blade GTI , ATI HD5870 , 1665GB HDD, Logitech G15 billentyűzet, Icon7 Z500,Samsung 920NW monitor, Logitech Z-5500 5.1 hangszóró

Kongy
#69019
Elfogadnám. <#worship><#szeret>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#69018
De nekem nem "töltöget" a GTA négy. <#ejnye1><#buck>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#69017
Amúgy ja. 😄 De õszintén szólva nem érdekel. 😄 És az a durva az egészben h mindezt Media Playerrel csinálja, és a Classic MediaPlayer-rel meg nem. 😄 Most akkor WTF?!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

IMYke2.0.0.0
#69016
<#vigyor5><#nevetes2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

pxxl
#69015
nem éri utol a vincseszter a memóriát 😞

All hail the double x!

Desiderata
#69014
a winyód nem bírja a sok adatot konvertálás nélkül
Kongy
#69013
Az egészben az a durva, hogy a FullHD felbontású AVI amit Fraps-el felveszek is akad konvertálás nélkül. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

pxxl
#69012
aa-aa nekem x1200-as integrált fos van melóhelyen, és ugyan megy az 1080p, de akad néha (sokat). 720p-vel nincs baj. mondjuk a proci az csak AMD Athlon 64 X2 4000+

All hail the double x!

#69011
"AVI-t sztem simán viszi az integrált is, de tény, hogy a Blu-Ray filmezéshez már kell 1 normálisabb vga"
Heee? Nem értem az összehasonlítást, pláne ha egy H260 vagy VC1 full HD AVI-ról van szó. Mert akkor pont ugyan az a "gépigénye".

Imyke, lehet tévedek, de emlékezetem szerint a GF8000 szériában a 8500, 8600, 8800 NEM tudott full HD támogatást VC1-re, a H264 meg picit gyengébb volt mint a konkurensnél. A vicces az, hogy a 8200/8300, az integrált verzió és a G92 magos GF8 széria viszont már igen ...

#69010
Tesóm gépében egy gyenge BE-2300-as proci van és integrált Radeon HD4200. Kipróbáltam filmekkel és sample fileokkal, és tökéletesen viszi a full HD-t, és mivel az összes Radeon HD-ban családon belül ugyan az az UVD van, a HD4890 picit se vinné gyorsabban. Lenti GF7100 meg nem korrekt összehasonlítás, mert teljes HW gyorsítás csak a GF8xxx szériától van integráltban.

#69009
Hát igen...3850-et is csak azért adtam el,mert marha jó bizniszt csináltam,nameg francnak kell,hogy többet egyen megmég venti is volt rajta. (Felesleges porgyûjtõ+hangkeltõ)

Mellesleg,a 3850-et anno 7k-ért kaptam meg vadiújan azért,mert a doboza megvolt nyomódva nekem meg ideszóltak,hogy hogyha kell,akkor vihetem 7k-ért. Mostmeg eladtam 10k-ért 😄DD

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

redmonk
#69008
Nem is magamnak írtam. Nekem már rég megvan hála Solten és Merlin kollégának, hogy mit vásárolok majd az egy picit többe kerül majd de hozzáteszem nem itthon és nem itthoni keresetbõl.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

IMYke2.0.0.0
#69007
No, ki lettem ütve véletlenül.

Engem már attól kiráz a hideg, ha ezen a gépen a 7-10 GB-os BD-ripeket a GeForce 8500 GT pörgetéskor megakasztja...

Otthon, mint kés a vajon, úgy hatol át a teljes filmhosszon bármelyik lejátszóm - HD4850 gyorsításával.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Kongy
#69006
<#eljen>

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#69005
Kajak átveszem tirexi stílusááát, szóljatok rám ilyenkor. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#69004
Épkézláb CPU azt hiszem megvan egy E8400-as személyében. Van mellette 2GB RAM. Használtat meg nem szeretnék venni.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#69003
Kb. 25-ször írtam le,hogy 1080p-t vigye,más nem kell. De nem baj...ráfogjuk arra,hogy tirexi frusztrál 😄DDD

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#69002
<#law><#worship>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gratula a take-hez. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Kongy
#69001
De ennyi erõvel vehetsz vmi használt, régebbi Radeont, mert ha abszolút nem akarsz játszani, akkor felesleges DX11-es kártyát venni. Van radeon 4300 széria is, és azokat sztem 10 körül árulják, de inkább 10 alatt.
Meg azért valami épkézláb CPU is kell a filmezéshez is.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#69000
Jha, elnézést, én FullHD-ra nem gondoltam. AVI-t sztem simán viszi az integrált is, de tény, hogy a Blu-Ray filmezéshez már kell 1 normálisabb vga.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#68999
Régebben az volt a terv,hogy az alaplapot cserélem le egy olyanra,amiben van egy HD4200 IGP. Az tökéletesen viszi az 1080p-t. De aztán rájöttem,hogy hülyeség lenne,hiszen egy olyan lap-akkor-18-20k-ba került,egy erre a célra tökéletesen megfelelõ VGA-t pedig megúszok házhoz szállítással együtt ~13k-ból.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#68998
Szívesen. Ne tántorítson el senki, aki önmagából indul ki!
Jó kártya ez a videózáshoz! Integrált VGA-kat meg kerüld, mint a véres rongyot!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#68997
Nvidia 7100-as integráltam van,ami meghal 1080p alatt. Mármint vinni viszi,de percenként néha kicsit beakad. Még szerencse,hogy most rászoktam a Klasszikus Windows kinézetre,mert egyébként az Aero is megeszi ezt a fost.
Tehát nem..nem elég.
Haveromnál egy 5450 teljesít szolgálatot 1GB DDR2-vel,az is tökéletesen viszi az 1080p-t. Nekem másra NINCS SZÜKSÉGEM.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#68996
Ehh... kapkodok itt a francba...

Blu-Ray...
Full HD...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#68995
Mindjárt kifutok a világból...
Hol nézel meg integrálttal egy blu-Ray filmet? Vagy egy 4000+ kbs-es, Full HF, FLAC hangsávos BD-rip-et?

Blum filmezésre akarja a VGA-t.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Kongy
#68994
A L4D-es 30 fps nem rossz, de ezt nekem Core i5ös integrált vga-s laptopon (!) sikerült lazán elérnem. 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#68993
Na az meg a másik fele... 😄

www.smart-bus.hu

Kongy
#68992
Ahhoz elég az integrált is. 😄 ne viccelj már ezzel a szarral.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#68991
Köszi! 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

IMYke2.0.0.0
#68990
BLUMnak és akit érdekel: HD 6450 teszt

Klikk a nagyobb mérethez!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zzeN
#68989
A monitort sürgõsen cseréld le egy Dell U2311H-ra.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#68988
Ekkora összegnél már pár ezer forint nem számít... garancia szempontjából jobban járnál, ha mindent egy helyen vennél...

www.smart-bus.hu

redmonk
#68987
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,- (Gianni)
ASUS P8Z68-V 39.409,- (iPon)
CORSAIR 8192MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT 16.825,- (iPon)
ATi HD 6950 2Gb EAH6950DCII/2DI4S/2GD5: 53.990,- (Gianni)
CORSAIR 120GB SATA3 2,5" Force 3 CSSD-F120GB3-BK 52.616,- (iPon)
Western Digital 1Tb SATA3 32Mb HDD (WD10EALX): 12.990,- (Gianni)
NEC 24x AD-7263S Labelflash (SATA,fekete): 4750,- (Gianni)
Cooler Master Storm Scout (SGC-2000-KKN1-GP): 21.500,- (Gianni)
Corsair 650W CMPSU-650HXEU SLI: 24.500,- (Gianni)
LG 23" monitor E2360V: 45.500,- (Gianni)
Összesen: 316.070 Ft




!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

#68986
Erõsen, CSAK BF fanoknak!
De ha már 6970, akkor inkább, ismét, szokásosan az ASUS féle. <#pias><#pias>
pxxl
#68985
ez aztán a qva fontos, hogy mi a rák van a vga hûtõjére nyomva 😄
+10fps minimum 😄

All hail the double x!

#68984
Szerintem már az X1600XT beállításainál ott volt a 24p üzemmód, tévedés jogát fentartva.

Ahogy nézem a HD6460 még egy Hd2600XT-nél is gyengébb.