46
http://www.bruneras.com/(ugy tudom free progi)
  • Lord Daleron
    #46
    A végső ponton, mikor Vader vesz üldözőbe tedd azt, amit Luke Tényleg tett! Kapcsold ki a célzóberendezést(aka radar)...Annyira jó, mikor csak te vagy, az árok, mögötted a lézersugarak, és a zene...idegesítő pittyegés nélkül.

    Imádom ezt a szimulátort.:D
  • Lord Daleron
    #45
    amúgy meg visszatekintés jó 3 éves post-ra, mert jót röhögtem rajta: Battle for Naboo-hoz vannak a cheat-ekxD...
  • Lord Daleron
    #44
    Üdv!
    Eme nagyon kellemes játékhoz énis leszedtem a Master Syrus féle Modot, ám én felfedeztem egy kellemetlen hibát, mikor fel akartam használni!
    A Battle of Endor esetében mikor Minden mappát átmásoltam, a játék elindításával a hajóknak egyálltalán nem volt modellje, csak textúrája(Remélem jól magyarázom a problémát! Mind a vadászok, mind a cirkálók új alakot vettek bár fel, ám idegesítően fehérek, és egymásba olvadóak lettek.) A hangok, effektek mind változtak, de a többin segíteni nem tudtam. A Battle of Yavin esetében viszont a Tie vadászok szép új külsőt kaptak, és a Halálcsillag felszíne is új lett. Et annak tudtam be, hogy a modell mappában ezekhez volt csatolva jpg fájl is, a többihez viszont Nem, vagyis úgyszintén fehérek maradtak.
    A kérdésem: Hogyan tudnék beszerezni mindegyikhez jpg-t, mert úgy tűnik számomra, az új struktúrát csak akkor engedi, ha van mellette kép is. Ha tudnak írjanak valami okosságot, mert a bemutató képek igencsak vonzanak...^^''

    A gépem tökéletesen megfelel a követelményeknek mellékesen megjegyezve. Messze megfelel.
  • bladex
    #43
    Köszi szépen. Ez most nagyon jól jött. Örök hála:)
  • Crokin
    #42
    Már megtették, innen leszedhető. Textúrák, effektek, minden. A yavin-hoz is van egy ilyen 3d pack.
  • bladex
    #41
    Valahogy ki kéne cserélni a gépeket hogy jobban nézenek ki és akkor nagyon brutális lenne. Ha lenne egy programozó aki belenézne akkor én segitenék a textúrákba.
  • racziimi
    #40
    nekem nagyon bejön mindkét játék, tényleg faszák.Mondjuk én is fan vagyok... A tie-s cheat bejön, csak egyetlenegyet se lőjetek előtte csak használjátok az erőt...:)
  • racziimi
    #39
    persze h van rakéta de nem a c-n hanem a jobb-egérgombon
  • Vardar
    #38
    Ebbe a játékba van rakéta? Mert a letöltő helyen kiírja,hogy C-re rakétát élesít erre nem történik semmi amikor a C-t nyomom. Ötlet?
    Milyen cheatek vannak? Hova kell beírni?
  • McGrady
    #37
    na, műkszik a cheat, repüljetek bele a tieokba az elején amígmegnem haltok aztán 99 élet
  • McGrady
    #36
    - cheat: you can enable it (100 extra lives) if you 'use the force' against the TIEs from the begining. ;-P

    na, ezt írta a játék készítője, ha ez az hogy nekirepülsz a TIE-oknak, akkor úgy megy a cheat :)
  • Esrohnoil
    #35
    Csak pár hozzászólást kéne visszaolvasnod, nem mindjárt spanyolul tanulni, és látnád h. van hozzá csít. :D
  • #34
    Egy Spanyolul és(vagy)Angolul tudó segítségét kérném.Én megfogalmaztam egy szöveget(az alapfokú olasz nyelvvizsgámmal 2 perc alatt lefordítottam)és ezt kéne ha lehet Spanyolra de Angolul is jó lenne mer akkor megtudnám kérdezni a pjáték készítőjét van e hozzá cheat, és egyéb kiakasztáshoz szükséges módszer.
    Tehát ha hozzá akartok járulni a tervemhez akkor vegyetek fel msn-n([email protected])vagy írjatok egy e-mailt a [email protected] e-mail címre!
  • Pemack
    #33
    nekem megvan a játék, fel is telepítettem ,de eddig csak egyszer játszottam vele és stage 3-ig eljutottam de utána idő hiánya miatt gyorsan befejeztem és tűztem el itthonról :) elég fílinges kis játék, csak egy bajom van vele, nem lehet a birodalmiak odalán harcolni csak lázadóként :)
  • Homeworld30
    #32
    elindítom ott a csillagos ég azt annyi nincs tovább
  • McGrady
    #31
    LOL!!!
    komolyan 100 életed lesz?
    minnyá rántom le újra :DD
  • dervis_
    #30
    Azért kiváncsi lennék, hogy milyen játéknak a cheatja a 21. hozzászólás... Mert a Battle of Yavin és a Battle of Endor csak űrcsata, nincs benne semmilyen Speeder, Show Room meg AAT Tank.

    Amiket én tudok cheat-ek:
    - Ez nem cheat, de ha kikapcsolod a radart, akkor állítólag gyorsabban regenerálódik a pajzsod. Még soha sem ellenöriztem, én mindig radar nélkül nyomom.
    - Battle of Endor: Ne löjj, hanem repülj neki a TIE vadászoknak, míg meg nem semmisülsz. Ezután 100 életed lesz. :)

    Vader ellen: lassan körbe-körbe kell repülni a falak mentén, ekkor Vader mindig pont mellélő. Ha elkapod a ritmust, akkor nagyon könnyü lesz.
  • McGrady
    #29
    ok plz mondd meg hogy kell megcsinálni h menjen is...mert nekem nem megy
  • BBird
    #28
    #21 -es hozzászólás szerintetek viccből van ott? :-)
  • GTboy
    #27
    senkinek sincs cheatje a yavinhoz és az endorhoz? már 2 órája keresgélek
  • McGrady
    #26
    cheatet adjatok!!!!!!
    azzal élvezetesebb lennne:))
  • McGrady
    #25
    nekem könnyebben ment a yavinos...ott már eljutottam addig h jött vader + 2 tie fighter.
    csak ott kinyírtak:((
  • UZoli
    #24
    Uj játék! Battle of Yavin! Letölthető az origo szoftwerbázisról. Nagyon nehéz de szebb mint az Endor.Jobban kidolgozott.Most 2004-ben lett kiadva. Kb. 20Mb.Free.
  • AndrewCB
    #23
    A zenének a hangját, hogy lehet lejebb venni?
  • AndrewCB
    #22
    Nah akkor örüljetek!!!!! Itt a 2.0c:

    http://download.theforce.net/games/starwars_thebattleofendor_v20c.exe
  • Kis Szabó
    #21
    At the options screen, enter these cheats as a passcode.Code Effect
    RQORACAQ AAT tank
    ACH! Advanced missiles
    HRDTOKIL Advanced shields
    RJDGABAU All ships are pink
    JOBXXFAI Art gallery in show room option
    PUHRPJAG Battle for Naboo level unlocked
    FJJCUAAC Cluster homing missiles
    RECTVBAH Concert hall in show room option
    ADJJCCAY Create waves in water
    FMRYLDAD Dark Side bonus level
    TALKTOME Developer Commentary
    TALKTOME Developer commentary
    UYCZNCAX Double Secondary Weapon
    UYCZNCAX Double secondary weapon
    CXSJMIAA Easy Kill Mode
    CXSJMIAA Expert mode
    FJJCUAAC Fit the N-1 with Cluster Missiles
    ABVUSEAY Guided missiles
    LFZWKXAA Infinite Lives
    NOSHEILD One hit kills
    RUAGIRL? Pink Ship
    MELTDOWN Rapid fire
    FRBPTDAY Sith Infiltrator
    EBTRHBAF Speeder replaced by Buick
    XFIIYBAY Swamp Speeder
    NOSKILZ! Unlimited lives
    RQORACAQ Unlock AAT
    JHGNRGAS Unlock all levels with bonus
    GPAYQWAJ Unlock All Main Levels
    NIZWAGAO Unlock all Naboo side ships
    GPAYQWAJ Unlock all normal levels
    NIZWAGAO Unlock All Ships
    JOBXXFAI Unlock Art Gallery
    RACTVBAH Unlock Concert Hall
    DIWMZIAR Unlock credits
    FRMRYLDAD Unlock Dark Side Level
    ABVUSEAY Unlock Heat Seeking Missiles
    JHGNRGAS Unlock Infiltration Bonus
    FRBPTDAY Unlock Sith Infiltrator
    XFIIBAY Unlock Swamp Speeder
    DIWMZIAR View Credits
    EOWXZGAS View Development Team
    EOWXZGAS View development team
  • Tom3 #20
    en is
  • lacibacsi
    #19
    Valami csalás ötleted van?

    Esetleg valamit, valahol átírni, (0-ról 1-re, stb.)?

    Az négy és fél éves kisfiam az első szinten elhalálozik...:(
  • Voltan
    #18
    Aranyos game.
  • Voltan
    #17
    Heh. Dettó ugyanilyen konfigom van. Csak nálam XP-vel.
  • lacibacsi
    #16
    A legújabb verzió már simán megy.

    Jó kis játék...

    A fiam is szeretne vele nyomulni, de koránál fogva nem sok sikerrel megy még neki.

    Van a játékhoz valami csalás? (örökélet, örökpajzs, öröktorpedó)

    Ajánlom mindenkinek, jó kis szórakoztató game!
  • Kis Szabó
    #15
    Én jáccottam vele, csak a gépeinken nem voltak textúrák. de vicces nagyon.
  • Tom3 #14
    nem tudom :(( pedig kene hogy mennyen. mer most a P2-rol irok es azon is Win98 SE van
  • lacibacsi
    #13
    Nekem Celeron 1.7, 512MB DDR, Radeon 9600Pro, Win98 SE alatt nem akar elindulni...
  • Tom3 #12
    most sajna nincs fent se a game se az install.
  • Tom3 #11
    en ilyenkebe sajnos nem vagyok tul jo kerdezz meg valakit.
    mert en a gagyibb gepen probaltam (P2 400Mhz Win98)

    XP-d van?ha igen lehet hogy azert mas tipem nincs.
  • lacibacsi
    #10
    A grafika nem a legjobb..

    Mégis mit vársz egy ekkora méretű programtól.

    Szerintem ez nagyon is jó, a méretéhez képest, bár az is igaz, hogy csdak screenshot-okat láttam eddig. (Mivel az én gépemen még nem idnult el)
  • lacibacsi
    #9
    Idításkor valamilyen Active X vezérlőt hiányol.

    Hogyan tudnám ezt pótolni?
  • Tom3 #8
    képek:




    sajna csak ennyi :(
  • Tom3 #7
    leszedtem az origorol StarWars 4,5,6-os reszek lehetnek
    olyannal kell menni mint Luke Skywalker kishajoja volt
    ha jol lattam 2003-as de a grafika nem pont a leg jobb
    (DirectX 8.1)