19
ez mit fog tudni? :)
  • turho
    #19
    Azé az XBOX az jól ki lett találva, megvan a helye a konzoltársadalomban. PC-rokon de jól nyúltak hozzá, én azt mondom.
  • akyyy
    #18
    látom ez még 20 év múlva is új lesz!
  • Zozo76
    #17
    Tenyleg igy van, kar eroltetni a pc-s alapu konzolokat. Hisz a PS2 se egy eromu a hardware szempontjabol de megis ra van irva/optimalizmalva a program, viszont egy gyenge pc-s alapu konzol nem fejlodik es kulon biztos nem irnak ra progit. Akkor meg mar inkabb PC...
  • a_n_d_r_e_w
    #15
    Nem tudom miért kötözködsz. Volt hozzád egy rossz szavam is?
    P3, mert abból a szériából van, Celeron (azaz celeron 2, mert a Pentium "butított" változata) és Tualatin, mert a Coppermine mag fejlesztett verziója. Vagy az a gond, hogy miért írom P3 Celeronnak? Mert majdhogy nem azonosak, ugyanaz az architektúra. Most hírtelen nem tudom mely lábbakkal baszogni ahhoz, hogy teljesen azonosak legyenek, de nem egy bonyolult művelet.
    Jó lenne, ha máskor nem vonnád kétségbe más hozzáértését, de részemről a téma ezzel lezárva.
  • a_n_d_r_e_w
    #13
    Komolyan mondom, ez a magyar hozzáállás. Minden újat csak fikázni lehet. Olyan könnyen leírja mindenki, pedig az Apex jól tudja mit csinál, rendesen hazavágta a sonyt amerikában.
  • mb66
    #12
    Komolyan mondom szerintem SIRALMASAK ezek az uj konzol pc keverék kísérletek
    ez az uj ha lehet még rosszabb.. ne vicceljenek 1.2ghz s procin akarnak mai pc s gameket futtatni? max 2-3 éves játékok fognak azon futni azért meg minek kidobni 400 dollárt? vicc hogy mit csinálnak csak azért hogy meggazdagodjanak
    mert hol fog ezen egy Doom3 pl szépen futni? el dsem fog indulni
    szvsz kár ezt a pc s dolgot eröltetni a pc játékhoz ott a pc..

    amugy sem konzol mert pc gamekat futtat
    és a gamek ott nem lesznek megirva erre a gépre hanem egyre jobb követelményeket támasztanak mert a pc fejlödik és erre nem fognak külön gamet csinálni mint a konzolokra
    igy aztán kb 1-2 év játékai fognak elbukdácsolni rajta
    de ki akarna gépet 1 évre venni? vicc!!!
  • Moby
    #10
    LOL
    (nem esett le, nembaj, nagyon az év elején vagyunk :) )
  • Petyus_
    #9
    Vagyis az 1 az nem igaz, mert DISCover=APEXTREME, sorry. =)
  • Petyus_
    #8
    1, Nem erről volt szó

    2, Attól, hogy magától felinstallál egy játékot, még nem lesz konzol.

    3, PC-s játékokat monitorral és egérrel/billentyűvel történő irányításra tervezik. A konzolokat meg TV+kontrollerre.
  • Moby
    #7
    Komolyan nemértem miért kell mindent azonnal fikázni.No a lényeget viszont nem olvasta el senki.
    Lássuk csak:
    "A PC is not a game console. A gamer has to install and run a computer program to play a game. Also, a PC is not designed to be part of the living room or family room home entertainment system. The DISCover® is a game console that allows the gamer to play a game by simply dropping the game disc into the console. DISCover® is optimized for gaming and entertainment, and leaves productivity tasks (e.g. Word, Excel, etc.) to the home PC. " - és ne feledjük, erre garancia a VIA és a gamespy!
    Személy szerint meg vagyok győzve....
    :)
  • Petyus_
    #6
    De ez a szar 400 $-ért (90 rugesz) mekkora lol.. csak azt felejtik el, hogy ez a cucc játékra teljességgel alkalmatlan. Ha meg profi DVD/DivX lejátszót akarok veszek egy KISS asztali lejátszót.. de leginkább egy XBox-ot.
  • Petyus_
    #5
    Mi ez a vicc? =)
  • Sir Quno Jedi
    #3
    XP-vel felszerelt PC-nek harmatgyengus, DVD-player-nek elmegy ha szarért hugyért adnák (és ugye ez nem valószínű), asztali DivX-playernek talán megteszi (ha hagyják), másra meg minek. Kicsi a HDD, kevés a RAM, gagyor a video, PC-s gammák, áhhh... Ha nem kacsa, mint a Phantom, akkor is minek ?!! Ilyenekre ott a Suxxbox.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Ez már most szar ! Jó, hogy nem XT alapra kezdenek fejleszteni egy új "konzol"-t, bár ez bevallottan nem az ! :DDD
  • NeoMaN
    #1
    Az új konzol itt...
    LOLka...
    erről mi a véleményetek?