192
486-os on milyen gamek mennek?
  • MM2
    #192
    am nem 5x86 mhz? az 430 mhz, és nekem 400 mhz-son megy az XP P2, Compaq Deskpro...
  • MM2
    #191
    Azzigen midjárt lehalok xd
  • ollie
    #190
    Nekem meg az összes Dragonlance és Forgotten Realms TSR által kiadott szerepgáma!
  • Gyudron
    #189
    Nekem a 486-os gamek közül pl a következők tetszettek:
    Eye of the beholder 1. 2. 3.
    Lands of Lore
    Dyna Blaster (lol)
    .)
  • ollie
    #188
    váááááááááááá

    szúrj be képet az ipséról, lécci, lécci, lécci!
  • barret
    #187
    Ne haggyuk lecsúszni ezt a 486-os témát!
    most szereztem egy szatyor cuccot!
    Kis floppy meghajtó.
    2 db 127 megás quantum vinyó
    1 db 1.3 gigás seagate vinyó
    (Valami medallion vagy mi)
    Egy marék memoria,ebből a két 8 megás az érdekes!
    (Többi sajnos nagyobb)
    Trident 9000-i monitorvezérlő.
    Hangkártya,
    486 Dx 80 proci.
    (hűtőventivel együtt)
    Hálókártya.

  • Vlala #186
    Ezen besz...tok: Szomszédom átjött múltkor, hogy neki kellene a Windows XP a gépére, megvan neki CD-n, pakoljam már fel, mert az olyan szép színes. Egy 5x86-osra akarta feltenni, és mikor megmondtam neki, hogy kicsi hozzá a gép, belerakta a CD-t, és azt mondta: 'Mé? Belefér az!'
  • hen-tes
    #185
    MZh az mi ?? ???
  • PiszkosFred
    #184
    Kosz szepen, jovok egyel ;]
  • Tom3 #183

    Kéne 1ilyen.:)
  • Gary
    #182
    {OFF}
    Itt megtalálod, a programot is.
    Dohi C64 H.Q.-ja

    2 példa mondat is volt benne, az egyik a kolostornál, mikor be akartál jutni. Ez volt a MÁSZIK FA.
    A második - bár ezzel Te már nem találkozhattál :) -, mikor ki akartál menni Hakai kertjébe: NYIT AJTÓ KULCS.

    Ezek a mondatok az eredeti játék borítóján voltak olvashatók. Itt megnézheted az Új vadnyugatok papírját, a Bosszúhoz nekem sem adtak. (Nem az üzletben, hanem használtan vettem a gépet és adták hozzá, elkeverték.)
    Na a link: A borítókat válaszd! :)
    {ON}
  • PiszkosFred
    #181
    OFF
    Tudom hogy semmi köze a 486os gammakhoz, de nem tudna valaki elarulni hogy a Ratkai fele BOSSZU-ban mi volt a jelszó ami nelkul a mai napig nem tudtam tovabbmenni? Igaz nem is nagyon probaltam, de hirtelen eszembe jutott es marhara kivancsi lettem...
    ON
  • Zetorg
    #180
    köszi
  • Phanta
    #179
    Akkoriban az volt az álmom hogy egyszer majd nyomom hálóban. Most már meg tudnám valósítani. Asszem annyi gép van is itthon amennyi ott a max player
  • ricsi1
    #178
    marió?
  • Phanta
    #177
    Csak poénnak jegyeztem meg. Viszont hamár régi gamékről van szó... Ugyan nem emléxem már hogy 486-on megy e... de nincs valakinek egy tippje a MAgic Carpet 2-höz ? Mármint valami tuti hely ahonnan leszedhető :)
  • Tom3 #176
    Valami más hely?
    Lefagy a gép.:-(
  • BBird
    #175
    Phanta: Quarantine sztem nem nagyon hasonlít a GTA3-hoz. Annyi csupán a hasonlóság, hogy el lehet gázolni másokat. De ez ilyen Mad Max stílus volt, lepusztult jövő,...
    GTA meg 1997-es, felülnézeti autólopós, városban száguldós, blabla... volt. Bár ezt gondolom mindenki ismeri. :-)
    Bár ki tudja... lehet tényleg onnan is loptak ötletet anno a GTA szériához.
    Amúgy 486-os gépen elfut tudtommal a GTA1. Érdemes leszedni, ingyenessé tette pár hónapja a Rockstar. :-)
  • Tom3 #174
    Fullba lehet letölteni ott?
  • Tom3 #173
    Én majd hálóba áttöltöm ha teteszik.
  • galocza
    #172
    underdogson van az is. amúgy nem volt olyan rossz. az intrója meg - hűűűű, valami 35 floppyn vittem haza a havertól 8).
  • Phanta
    #171
    Quarantine Kegyetlen kaka game volt... de talán ő alapozta meg a GTA3 ötletét
  • Tom3 #170
    Merre lehet leszedni?
  • galocza
    #169
    quarantine?
    taxi+lövöldözés 8)
  • SoDI---
    #168
    olcsóért kaphatóak '96-os 576 Kbyte-ok.
    Amiről abban olvasol az megy rajta. Mind.
  • BBird
    #167
    Zetorg: Arról van szó, hogy a stunt.com -t indítod, vagy hasonlót. Nekem az st.com -ra működött, vagy egyes verziókban van runme.bat. Ezeket érdemes kutatni. Good Luck!
  • Zetorg
    #166
    kéne egy kis help!

    A Stunts-ban amikor elindulok kiírja, hogy nem kapcsoltam ki vmi biztonsági rendszert és felrobban a kocsi!Hogyan lehet ezt a rendszert kikapcsolni?
  • Phanta
    #165
    :)58 rulez
  • Phanta
    #164
    J-Bird, az mekkora game volt Ugrálni lefele azokon a gecó kockákon. Hát még a hang efektek. CGA Foreva! Kemény idők voltak.
  • PiszkosFred
    #163
    Ja, az a 10es vinyo ha raesett a labadra, el is torte ;]
  • Tom3 #162
    Comodor játékok és mindenféle mást merre lehet leszedni?
  • BBird
    #161
    Látom a többség elég fiatal...
    Azok a régi szép idők... :-)
    Én XT-vel kezdtem, 10mb-os winchester, sárga-fekete hercules monitor... nagyon király volt.
    Soko-ban, Prince1, Grand Prix Circuit, Mahjongg, J-Bird, Gato, 3-Demon, stbstb...
    Biztos már volt beadva linknek, de itt is érdemes kutatni:
    The Underdogs

    ByeBye
  • Tom3 #160
    Enyém meg már hónapok óta besem volt dugva.:(
  • mycso
    #159
    Nekem van egy 08 i486-DX4/100MHz 16MB EDO,1,7GB,Cyrrus Logic 1MB -->800*600 16bit,2x Sony CD, ja és nem csak W'95, de a '98 is megy rajt.
    Game:NFS1,NFS2SE-->ez kicsit akad,C&C,Death Rally,Rally Championsip,Worms.
    Zsír kis erőmű.
  • davos80
    #158
    Elmegy rajta egy csomó minden.Most van rajta: prince, maniac mansion, stunts, terep 2.
  • davos80
    #157
    Én is szereztem gépet, 2500 HUF-ért:
    486DX4 100Mhz => 140Mhz
    8Mb RAM (kéne több, nem lehet vele netezni)
    162Mb-os quantum vinyó
    Izás hálókártya
    Floppy
    Integrált S3 850 videokártya
  • Matthewpamer
    #156
    én nem tudtam ebbe tovább menni,hol kellett amikor egy csávó bennt volt a kútba.ott mit kell csinálni?
  • PiszkosFred
    #155
    Jo is volt az. Ude kis szinfolt volt az akkori lucas es sierra uralta kalandjatekok teruleten...
  • Tom3 #154
    1Mb-os Isabus-os kártyát honnan tudok szerezni?
  • Roll
    #153
    Nekem ez a game is bejött: A 3 koponya, avagy a Toltek kincs rejtélye. (3 skulls of the toltecs)