14
Milyen programmal lehetséges?
  • Harder
    #14
    Valószínűleg az elsők között kapcsolhatják ki a konfig-ban :) Eléggé meg lehet vele terhelni a szervert, úgyhogy óvatosan bánnak vele.
  • blackgamer
    #13
    ftpsearchengines.com-on keresgéltem teszt szervereket, vagy egy tucatot próbáltam de azokkal nem működött, valószínű nem most jöttek a falvédőről az üzemeltetők :)
  • Harder
    #12
    honnan tudni: ki kell próbálni, vagy a a szerver adminja aki konfigolta az FTP szerver progit, tud felvilágosítást adni. :) Általában egyébként tiltják, bár nagyon régen az smsweb-es szerverekre lehetett (most nem tudom mi a helyzet az elmúlt mondjuk 1-1.5 évben)

    Az FXP-t annak a szervernek kell támogatni, ahova másolni szeretnél.
  • blackgamer
    #11
    És elég ha csak amelyikről másolni akarok az a szerver támogatja a FTP-ről FTP-re funkciót?
  • blackgamer
    #10
    És azt valahonnan lehet tudni, hogy nincs letiltva ez a funkció?
    Pl. directory jogokból?
    Anonym szervereken próbálkozok (létrehozási jogom van), de másolni egyikről másikra még nem sikerült...
  • dikki*yysw
    #9
    és akkor mivan.
  • Zoldalma
    #8
    Inkabb FlashFXP...Total Commander nem tud titkositott kapcsolatot..meg a jelszo is plain textkent van tarolva...
  • dikki*yysw
    #7
    Ha a szerver engedélyezi, total commander.
  • Stann
    #6
    Szegedre, és az Info tanszékcsoportnál 2Gbit/s-el csatlakozik optikai kábelen Pestez, gyakorlatben ez 4-5MegaBájt/sec, 50mega 10-15sec, mig itthon modemen legalább 2-3 óra! Ja, és a tárhely az 100+30mega, de külső cuccra korlátlan, igy 256-os pendrivomat naponta töltöm le, igy 7végén közel 1gb-ot viszek haza. De ez semmi a pesi koleszokhoz képest, de jó...
  • Harder
    #5
    ha a forrásszerver és a célszerver is tudja (nincs letiltva) az FXP-t, akkor elvileg működik a dolog.
    Szerintem legjobb program erre a FlashFXP, de elmegy a TCommander is ha nincs más, vagy a SmartFTP kliens.
  • elmozo
    #4
    Ja és mekkora tárhelyet kaptok?
  • elmozo
    #3
    Hova jársz, hogy olyan gyors a net?
  • Pheel
    #2
    FXP
  • Stann
    #1
    Hali!

    Régebben olvastam olyan programról, amivel ftp-ről közvetlenül lehet átmásolni ftp-re. Konkrétan engem az érdekelne, hogy a sulimban most nem lehet netezni, viszont ott a net baromi gyors. De itthonról modemmel a TotalCommanderben tudok csatlakozni a suli szerveréhez, és hogy ha már csatlakoztam, az ottani tárhelyemre tudok e letölteni cuccokat, h. mikor végre kinyit a kabinet, csak haza kelljen vinni.

    Köszi, Dani