41
Melyik a legjobb moziterem magyaroszágon?ésm iért
  • Taranov
    #41
    Ilyennel én a Westendben egyszer, a Harry Potter alatt találkoztam, és a Kossuthban mindig, amikor voltam.
  • traXion
    #40
    Én se.
  • traXion
    #39
    Csak kedden, vagy nem tudom melyik napon van kedvezmény.
  • Taranov
    #38
    Jaja, szuper, én is oda szoktam járni.
    Meg nagyrészt üresek a termek, nem járnak oda sokan.
    A VIP teremben viszont nem voltam még sajnos :(
  • I.C.ram
    #37
    Én a Kolosy Téri Cinema City-t szeretem a legjobban. Marha kényelmes, TÁGAS! fotelek. Nem kell felállni azért, mert valaki meakar mászni a helyére. A VIP teremben, meg a foteleknek mindkét oldalon SAJÁT karfájuk van, ja és persze bőr. ALig vannak a moziban a jegy ára meg csak 750, valamikor olcsóbb.
  • ShaiHulud
    #36
    es hangzasilag is kivalo :) jok a melyek tisztak a magasak...Dolby Digital, DTS hangrendszert is tamogatja...
  • ShaiHulud
    #35
    jah es a vaszon homoru..ez azt a celt szolgalja hogy a szelen ulok is elvezhessek jol a filmet...
  • ShaiHulud
    #34
    MOM park 1 es terme geci nagy...~540 fos...a vaszon bazinagy azthiszem a legnagyobb vagy talan a masodik legnagyobb MO.n es van digitalis projektor elsokent MO-n. Hat ha lattatok mar azon filmet akkor tudjatok hogy this is da best...csak sajan meg keves film van digitalisan..ilyen volt pl Monster INC.,Star Wars Episode 2, Lilo and Stich, es most a Finding Nemo...csak egy baj van vele annak aki nem tud angolul hogy nincs hozza magyar felirat..es original nyelven van...szal altalaban pure english...de az elmeny megragado...
  • Adam II
    #33
    MULTIPLEX
  • Taranov
    #32
    Ja, de a kis mozikban, pl. Szindbád, Európa, Kossuth 4 még büfé sincs és hideg van benne és szar a parkolási lehetőség és tahó a közönség, pofáznak film alatt, stb. :) Új Udvarban ilyen nincs
  • Taranov
    #31
    Jaja, jól mondod, ebben most az egyszer egyet értünk, az Új Udvar a legjobb :)
  • Taranov
    #30
    Az. Hülye. A legszarabb a multiplexek közül a Hollywood Multiplex, és sajnos a kis mozik közül szinte mindegyik.
  • Taranov
    #29
    Szerintem a Corvin és a Cinema City mozik a legjobbak.
    Én amikor csak tehetem a Cinema City Új Udvarba megyek, mert szinte minden jó gengszteres krimi megy és alig vannak a termekben, elég nagyok is, jó a klíma, jó a büfé és kényelmesek a székek. És ingyenes a parkolás.
  • elmozo
    #28
    Én is a Corvinra szavazok.
    Mert:

    -Könnyen megközelíthető,
    -Kényelmes, tágas,
    -Van elötte egy közért ahol mindent olcsóbban megkapsz mint odabent, + dió, mogyoró, mandarin sütögető


    Dióhéban ennyi, mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • Gregorius
    #27
    A Corvin szerintem az egyik legjobb mozi, nem hiába élte túl a multiplex támadást is. Hangulatos helyen is van, és sok mozinál terjedelmesebb történelemmel bír.
  • zaki
    #26
    melyik a legjobb mozi? a házimozi
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    Én meg nem, pedig viszonylag gyakran járok oda...
  • Carlos
    #24
    Én igen.
    Westend, SWAT!
    A legjobb az volt, hogy a csávó mellettünk mesélte a nőjének hogy mi is fog jönni a következő jelenetben...
    Aztán rájöttem, hogy tud angolul, amikor rászóltam... :)
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    Én még sosem találkoztam ilyenekkel...
  • Bandew
    #22
    Ez igaz, de ha körülötted a sok f@sz folyton röhögcsél meg mobilon dumálnak, az már igencsak idegesítő. Tudom ilyen mindenhol előfordúl, de az ilyen helyeken a leggyakrabban.
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Én személy szerint a Westendbe szoktam járni...nem azért mert a legjobb vagy mittomén, csak ívesen szarom le, hogy melyik jobb/szebb/nagyobb...a film a lényeg, nem a körítés...
  • 0ppika
    #20
    Gyertek Paksra! Kb 400 férőhely van, igaz kicsit közel vannak a fotelok, de nagyon olcsó 350-400 Ft, és a hangtechnika kurv@ yáó!!! Elég tűrhető időben jönnek az új filmek.
  • Carlos
    #19
    Hétfőn csak 650! Mint a Corvin!
  • Bandew
    #18
  • Blasta
    #17
    A Duna Plaza 9-es terme is kurva nagy. De nem tudom, hogy nagyobb-e a Kordánál.
    És a MOM parkban is vannak nagy termek.

    De a legjobb mozi az Új Udvar!!!! .-DDDDD
    Mégpedig azért mert DUPLA KARFÁS FOTELEK VANNAK!!!!! :-DDDD
  • Imremagdi
    #16
    én csak arra lettem volna kiváncsi hogy melyik a legnagyobb és legjobb terme,de látom a mozi senkit se érdekel !!!!
  • Bandew
    #15
    Nézőpont kérdése.
  • traXion
    #14
    Tehüjevagy.
  • Bandew
    #13
    A legjobb a Corvin. A Korada a legjobb terem, de ez engem csak akkor érdekel ha egy számomra fontos filmet akarok megnézni.

    Ja és a palace mozik a világ legszarabb mozijai!!!
    Egyszerűen semmi "mozi hangulatik" nincs.
  • Imremagdi
    #12
    én arra lennék kiváncsi hogy van-e a Korda termemnél van-e nagyobb !
  • Imremagdi
    #11
    én arra lennék kiváncsi hogy van-e a Korda termemnél van-e nagyobb !
  • mukika
    #10
    egyszer menj el a West End Palace ,mozijába is. Az se kutya, csak drága.
  • Punker
    #9
    jaja a Corvin tényleg jó, én is oda szoktam fölmenni ha valamit moziban akarok megnézzni a lenti okok miatt....
  • traXion
    #8
    Lehet, a Corvin mozi csak azért jó mert viszonylag olcsó, mert a Corvinban 650 a jegy, Palace mozikban 1000 valamennyi.
  • Imremagdi
    #7
    csak azért kérdeztem meg,mert az egyik ismerösöm mondta hogy a corvin a legjobb !

    És én csak a polusban voltam egyszer + a corvinban !

    amugy a corvin mozi korda termével szerintem nehéz veresenyezni, bár lehet hogy el kellene mennem egyszer egy másik moziba is
  • traXion
    #6
    Nekem mindig igazam van, megtanulhattad volna már.
  • mukika
    #5
    Osztom a véleményed. a palace mozik jók.
  • Punker
    #4
    miért? mert a gépész cigije 5 percig belóg a képbe és csak akkor veszi észre ha rárúgod az ajtót? vagy mert a filmek többsége hamarabb jön ki dvd-re mint hogy eljusson a moziba :))))
  • BADE
    #3
    Hát biztos nem az egri Uránia:))
  • traXion
    #2
    Palace mozik.