69147
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • Fefe
    #812
    Igen én is így akartam csak akkor meg nem szívta fel a pisztoly mivel nagyon sűrű volt:(
  • DJ Skyline
    #811
    ok!! az jó lesz....úgy én is jobban látom a dolgokat mivel vizuális típus vagyok!!! :DDD
    én bevallom nem is szoktam higítani a festéket!! :DD
  • Fefe
    #810
    Aham. Vagy nagyon meghígitottam:( Nem baj marad gyakorló modell :D
    Megpróbálok egy képet csinálni róla
  • DJ Skyline
    #809
    Nem...lehet hogy aza baj hogy nincsen eléggé felkeverve a festék,vagy zsíros a felület amire festesz!!!
  • Fefe
    #808
    Értem és vastagon is fújtam. Lehet,hogy az a gond is,hogy piros volt a gyári,és ezért fogja meg nehezen a fehéret
  • DJ Skyline
    #807
    vastagabban fújd a festéket...nem azt mondom hogy 5 percig fújjjjjj egy 10 négyzetcm-s területet,de azt sem hogy csak húd végig és kész...!! Érted!? :DDDDDDDDD
  • Fefe
    #806
    Nah szal megnéztem a 2.ik fújást tudom még nem száradt meg de még így is átüt. Van valami ötleted?
  • DJ Skyline
    #805
    megnézhetem de ha nem volt a papíron ako' tuti nincs!!
    de fel is hívhatod őket!!
  • Fefe
    #804
    Nincs internetes oldaluk mi? Pedig az lenne a király. Mert akkor nem kéne átvágnom magam fél Budapesten
  • DJ Skyline
    #803
    ja a (!),és (?) az nincs a papíron azt csak én írtam oda!:D
  • DJ Skyline
    #802
    én nem igazán két ok miatt:
    1. köcsög biztonságisnak nemm kell a pampogása
    2. szar a választék!
  • DJ Skyline
    #801
    Ajánlom (igaz hogy állati messze van tőled) hogy nézel a Kolossy téri modell boltba! Megéri..vagy fel is hívhatod őket! De hoztam onnan egy papírt és ezek vannak ráírva!!!
    Márkák: Tamiya (!), Hasegawa, Robbe(?), Graupner(?), Italeri, Bburago, Fahajók(Artesania)

    Autó-,Motor-,Hajó-és repülőmodell szaküzlet

    Alapanyagok, festékek, tartozékok, üzemanyag (?)

    Budapest, III. Kolossy Tér 5-6. Tel: 250-80-87

    nyitva: Hétfő-Péntek: 10-17
    Szombat: 9-13
  • Fefe
    #800
    Én simán kibontom ami az Auchanban is van,múltkor is belenéztem egy 136 db modellbe
  • DJ Skyline
    #799
    Ezért jó makett(!) boltban vásárolni,mer ott belenézhetsz a dobozba!!!!....és egy Auchanban nem igazán,mer a sok buzi biztonságis azt hiszi hogy lopni akarsz!!! :D
  • DJ Skyline
    #798
    Meg még nem rendelkezem akkora tudással hogy utcaivá alakítsam!! :DDD
  • Fefe
    #797
    Mondjuk én Celicaban látam DTM verziót de nem mertem megvenni,pont ezek miatt amit írtál
  • Fefe
    #796
    Aham értem
  • DJ Skyline
    #795
    ez az a supra!

    nehezen de meg lehet csinálni...azé' nehezen,mer' nincsen hátsó ülés,stb,stb,stb...szal én csak tuningolni akarom az utcait,nem alkatrészeket gyártani hozzá!!! :DDDD
  • Fefe
    #794
    De ami pályagép azt is meg lehet csinálni utcaira is nem?
    Vagy mások az alktr.?
  • DJ Skyline
    #793
    változó!!! azt nem figyeltem csak azt hogy van e supra!!! :DDD igaz volt egy de az pálya autó volt,és nekem az utcai kell...de volt S2000,volt RX-7,szal volt 1 pár
  • Fefe
    #792
    Mindenesetre ha veszek egy Tamiya gépet azt már csak lakkozni fogom :D
  • Fefe
    #791
    Milyen árakban?
  • Fefe
    #790
    Szasz. Ma lefújtam még 1x a gépet,de szerintem majd még 1 fújás kell neki :( Mivel (és most ne röhögj) piros volt az alap,de nekem nem nagyon jött be így hát gondoltam csinálom fehéret. De nagyon nehezen takarja be
  • DJ Skyline
    #789
    Lol a Kolossy téri makett boltban annyi Tamiya kocsi van mint kurva a Rákoczyn!!! Csak 3 polc van tele tamiya kocsikkkall...de supra persze nem volt!!!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #788
    Helo ember!
  • Fefe
    #787
    Ez az amiről beszéltünk,hogy akár 1-2 hó de akár több is lehet mire mekérkezik. Ha majd megjön akkor fel veszik veled a kapcs. ,hogy érdekel e még.
    Én az javallom,hogy inkább indulj el magad keresni.
  • Fefe
    #786
    Sziasztok
  • DJ Skyline
    #785
    én most jövök a Kolossy téri makett boltból,és annyi Tamiya autó volt ott mint égen a csillag, és a legfontosabb hogy Suprájuk is lesz majd!!! :D
  • CSOCSO
    #784
    FnF auto makettek.. nagyon kemenyen kidolgozva.. ( motor, belso ter csomagtarto stb!!)
  • I.C.ram
    #783
    Már egy hete írtam nekik külön mailt, meg meg is rendeltem (előjegyzés) egy modellt, de azt nem hajlandóak kinyögni, hogy mennyi idő kb, de még válaszolni is majmok.
  • I.C.ram
    #782
    Mikor írnak már vissza ezek a rohadék Fabulusék????
  • DJ Skyline
    #781
    bye,majd dumálunk!!!
  • Fefe
    #780
    Nah megyek mert kajakra megfájdult a burám.
    Jók legyetek
  • DJ Skyline
    #779
    A vasutakat is szeretem,van is egy félkész terepasztalunk...de az pénzesebb mintha veszel egy makettet! :(((
  • Fefe
    #778
    MOndjuk a Lurdyba azért nincs valami hanyatvágó választék :( Leginkább vasútakhoz van cucc :(
  • DJ Skyline
    #777
    Az a baj hogy ezek mind messze vannak tőlem! :(
    Replica
    Budafoki Tesco
    Lurdy
  • DJ Skyline
    #776
    az jó...oda lehet hogy majd elnézek!
  • I.C.ram
    #775
    Az Erzsébet Híd (asszem) pesti hídfőjénél is van egy marhanagy makettbolt, bizományival...
  • Fefe
    #774
    Amit én ismerek

    Ha még +van akkor Bajcsi
    Lurdy
    Replica
    Auchan
    Budafoki Tesco (bár mikor legutóbb voltam akkor szét volt barmolva a játék részleg,de karácsony előtt viszont találtam egy 67 Ford Mustangot (Tamiya)
  • DJ Skyline
    #773
    Én nem túl sok boltot ismerek csak ezeket:
    A Szentenderi úton a Fabulis
    Az Euro Centerben van 1 üzlet
    A Kolossy téren is van
    A Móricz Zs. krt.-n a Replica
    Akkor van a Szentenderi úton az Auchan(elégg szar a felhozatal ott!!)
    most több nem jut az eszembe! :(