69147
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • DJ Skyline
    #1172
    bizony!!!
    volt ott Honda S2000...műpina...kurva...pia..minden ami csak kell
  • DJ Skyline
    #1171
    vágom...az euro centerben is ők vannak!!! :DDD
    már mint a Mega Modell!
    lehet hogy mégis érdemes lenne személyesen meglátogatni majd őket!? :DDD
  • Fefe
    #1170
    Amúgy az a rossz ilyen helyeken,hogy bemész vennél vagy 5 félét de csak egyre van pénzed és olyankor kezdek el én tétovázni,hogy vajon melyiket is
  • DJ Skyline
    #1169
    hja a Fabulis is ezt mondta hogy leltár van 1000-el!!!
  • Fefe
    #1168
    Csak azért kérdem mert ami a Bajcsyn van üzletük az marha nagy. Amikor aar felé jártam kb 3 éve akkor rohadásig volt modellekel. Náluk már akkor volt egy csomó RC autó,helikopter meg egyéb kiegészítő
  • DJ Skyline
    #1167
    jah!
    mondom bementem a Kolosy (Kolosy!!!!!!!!!!!) téri boltba és rögtön a fejemre szakadt 3 polc tamiya kocsi!!
  • DJ Skyline
    #1166
    persze hogy láttam!
    minda a 3 részt...sőt 4-dik rész is készül!
    jaja mostmár tom' mire gondolsz! az első részben arra a sárga kocsira ami a max-é meg a spanjaié volt
    az nagyon odabaszós!
    de amié a maxé az a fekete..úúúú....pláne a tuner motorral a tetején ki a motorháztetőből!!
  • Fefe
    #1165
    A Replicaba meg azt mondat a sárc,hogy Február elején jön egy nagy szállítmány addig ne is nagyon keresgéljek új cuccokat mert állítólag mindenhol most leltároznak
  • I.C.ram
    #1164
    Jaja!

    Sőt még Debrecenber, meg Győrben is.

    Ja és osztrák a cég maga, és ausztriából hozzák a cuccokat, magyarul sokkal nagyobb a választék, mint a fostalicska Fabulisnál, de ez látszik is.
  • I.C.ram
    #1163
    Én annak örülnék, ha régi autókból érkezne sok. Tamiya vagy Hasegawa.
  • Fefe
    #1162
    Az a neve,hogy Mega Modell? Mert akkor nekik van egy üzletük a Bajcsyn is
  • Fefe
    #1161
    A következő makett amit veszek (kapom :D) az valszeg egy Nissan 300Zx targa lesz
  • I.C.ram
    #1160
    Tőlem aztán csődbe is mehet. Szarrágó köcsögök. Sokkal jobb a Mega Modell a Kolosy-n.
  • I.C.ram
    #1159
    MADMAX INTERCEPTOR!!!! LÁTTAD te egyáltalán a filmet? sárga-piros-kék.
  • Fefe
    #1158
    Ezt olsatad:

    Sziasztok,

    Az Indexen olvastam:

    *************************************************
    Nnnu.... ma benn voltam, túl nagy pánikra nincs ok.


    A Sasban a régiségeket átviszik máshova, az egész bolt a maketteké lesz, tán az RC modellek is mennek. A Fabulisban már hegyekben áll a dobozolt cucc, szállításra készen.


    Nekem csak annyi a hasfájásom, hogy a Sasnál baromi nehéz parkolni, jegyrendszer ide vagy oda. Az ígéret szerint a választék ugyanaz lesz és mindenből lesz a polcokon. A Fabulis már csak nagyker raktár lesz.


    Ha ezt tényleg így megoldják nem bánom, csak tudják tartani a szintet.


    Ja, és a vidékieknek tutira könnyebb lesz, mivel a Deék tértől ez 4-5 perc gyalog, márpedig ha valaki vonattal vagy busszal jön föl, akkor csak Metrora kell szállnia és ott van.
    **************************************************

    Állítólag költözik a Fabulis
  • I.C.ram
    #1157
    Nem leszek olyan igénytelen, hogy ne fessem ki a belsejét. Szép vöröses-barna bőr ülések lesznek benne, fe berakásos műszerfal, kromozott cuccokkal. Az alvázat nem foom egyedül lefesteni, hanem csak simán lakk. De a motoron is csak a "szinesebb részeket" fogom kifesteni, mert maga a motorblokk sötétszürke, ami teljesen jó. Max egy kis arányékolást ejtek majd.
  • DJ Skyline
    #1156
    feketére az egészet??? lol
  • I.C.ram
    #1155
    Ha minden jól megy ma kapom kölcsön a festékeket, és lemázolom fasza MADMAX Interceptoros festéssel.
  • DJ Skyline
    #1154
    szvsz elég ha egy matt lakkal lefújja,és akkor a gyári fényessége sem látszik...!
    de vannak olyan "őrültek,-igazi mesterek" akik rendesen szövettel lekárpitozzák az üléseket!!!! nagyon durva---
  • I.C.ram
    #1153
    Azt is le kell még alapoznom, most egyelőre, csak ideiglenesen egyberaktam az alvázat a kasztnival, hogy lássám, milyen lesz egyben.
  • Fefe
    #1152
    A belsejét hagytad feketén?
  • I.C.ram
    #1151
    De van csak fatetól el kell kérni, mert Ő dolgozik vele.
  • DJ Skyline
    #1150
    és nincsen digi.fényk.géped?
  • I.C.ram
    #1149
    Na összeraktam a járgányt! Már le is van alapozva, már csak a festés van hátra, meg az ablakok berakása, ja meg a lámpák, spoiler is hiányzik, de ezeket csak festés után. Ha megtalálnám a webkamerám, akkor csinálnék nektek képeket, de nem találm :(
  • DJ Skyline
    #1148
    ezt a srácot ismerem (igaz csak neten) akié ez a makett! :D
  • DJ Skyline
    #1147
    nem baj! Kolossy így tetszik! :DDDD
    Kolosy
  • I.C.ram
    #1146
    BAZZE BAZZE! :D

    KoloSy tér, és nem Kolossy! Kevered az Andrássy úttal :)

    ha nem írtad le a Kolosy-t két essel min. 10*, akkor egyszer sem :)
  • Fefe
    #1145
  • DJ Skyline
    #1144
    lefordultam a székről amikor megláttam!! :DDD
  • DJ Skyline
    #1143
    nézd meg kinek az oldala van alul! :DDD
  • Fefe
    #1142
    Azért nem vettem meg én se
  • Fefe
    #1141
    Hát sajna eddig én se láttam Suprat
  • DJ Skyline
    #1140
    csak a fast supra volt :( ...az eléggé szar ahogy elnéztem!
  • DJ Skyline
    #1139
    bazd meg volt Golf III---régebben azt is akartam...persze tuningolni!...de most inkább a suprára gyűjtök!
  • DJ Skyline
    #1138
    figy Fefe!
    nincsen a sasban!
    nincsen a fabulisban!
    nincsen a kolossyn!
    pedig ezek eléggé nagy,és választék dús (kivéve a Fabulis---lol hogy szét fikázzuk a Fabulist :D--) makett boltok!
    akkor hol a faszba van bp.-n???csak van 1 üzlet ahol akad 1 supra!
    de lehet hogy maradok a külföldi rendelésnél!?

    habár van még 1 hely ahol nem néztem a környékemen! az Euro Centerben! igaz oda be nem megyek hanem majd felhívom őket...most azért nem megyek el (5 perc séta igaz) hogy azt mondja hogy nincs!
  • DJ Skyline
    #1137
    de!
    de mondták hogy vannak Tamiya autóik is!
    meg?-ztem hogy van e supra és azt mondta nincs, és nem is reménykediK!
  • Fefe
    #1136
    Találtam a Fujimiről egy-két képet (amiket láttam)

  • Fefe
    #1135
    Voltam a Replicaba és ezek a makettek fogadtak

    Tamiya


    + NIssan 300ZX,DTM kocsik,Ferrairból egy pár darab

    Fujimi

    Ezekről nem találtam képeket de +probálom leírni

    Mercedes 190,600 Sl,500 Cabrió/coupe 88' 500Sel,Chevy Chevelle SS, Ford Pickup,Nissan 300ZX Targa
    Így hirtelen ennyi jutott eszembe de ennél jóval több típus van meg van revell és AMT.

    Az AMT azért nem sorolom fel mert abból rohadásig volt választék. Ja és DJSkyline: Supraból is csak az AMT által kiadott "fast verzó volt csak

  • Fefe
    #1134
    A Sas utcai az igazán csak military modellekel fogl. nem? Legalább is ezt olvastam

  • DJ Skyline
    #1133
    NINCSEN....
    QRVA ÉLET!!!!!!!!!!FASZOM
    SEHOL NINCS...MI EZ??? MILYEN ORSZÁG?!SZAAAAAAAR!!!!!!!!
    FASZOM,FASZOM,FASZOM,FASZOM,FASZOM,FASZOM,FASZOM,FASZOM,FASZOM................