69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • Fefe
    #2175
  • DJ Skyline
    #2174
  • DJ Skyline
    #2173
    jaja....van 1-2 jó cucc...majd meglátjuk!
  • geronimo77
    #2172
    Csak dumál a srác, nincs is kész
  • geronimo77
    #2171
    Megnézted a SAS-t
  • Fefe
    #2170
    Pedig kajak megnézném én is :)
  • Fefe
    #2169
    Sorry
  • DJ Skyline
    #2168
    no kép...majd lesz de nemtom mikor...
  • geronimo77
    #2167
    Hiszem ha látom!!
  • geronimo77
    #2166
    Nem a festékre gondoltam hogy keverni kell. Hanem a Bomex Suprára meg a Tamiya Suprára.
  • DJ Skyline
    #2165
    én már cseszhetem,mert kaj készvan a bumper! :DDDD
  • Fefe
    #2164
    Nekem a fényes ami 1-2 nap alatt száradt. Szinte egyik Humbrolal se volt eddig gondom nem mintha annyi makettet összeraktam volna már :) A Tamiyat még nem volt szerencsém kipróbálni
  • geronimo77
    #2163
    Lehet hogy magában nem jó de a Tamiyával keverve jó lehet. Főleg az első idom meg ami bejön.
  • DJ Skyline
    #2162
    alig kellett felkevernem különben...amivel sokat szívok az a humbrol fényes fehér...asszem a 22-es...8 órán keresztül keverem,és olyan szarul fed...meg sokáig szárad!
  • Fefe
    #2161
    Nekem eszméletlenül bejön :) és ezért is vagyok gondba mert most csak egyre lesz pénzem mivel ma adta fel 750.000Ft így eléggé levagyok égve
  • DJ Skyline
    #2160
    szerintem ratyi az...megnéztem a neten a cuccokat amikből összeáll,és nem mutatott sok jót!
  • geronimo77
    #2159
    akkor mákod van (vagy csak én voltam béna)
  • geronimo77
    #2158
    A matt meg a félfényes nekem is de fényes az nem
  • DJ Skyline
    #2157
    ez tutira lefedte,és csontszáraz...végighúzom az ujjam rajta,és csemmi...csúszik rajta szószerint....pedig kb...3-mor festettem le!
  • geronimo77
    #2156
    Hát azzal a Suprával már én is sokat szemeztem
  • Fefe
    #2155
    Értem köszi:) Még 1x se nyitottam ki. amúgy nekem a Humbrol egész jól megszáradt 1-2 nap a dobozban lezárva
  • Fefe
    #2154
    Pedig itt voltam a fórumon csak a játék részlegen:) Meg nem nagyon volt mit kérdeznem meg gyűjtők egy Skylinera amit tőled fogok rendelni. Csak most gondba vagyok mert láttam az oldaladon egy Bomex suprat ami nagyon zordan néz ki és most vacilálok :)
  • geronimo77
    #2153
    Hát ha még egyszer sem nyitottad ki akkor elvileg sokáig (1-2 év de ha már festettél vele és festékes a tágely széle és nem zár rendesen akkor hamar behal)
  • geronimo77
    #2152
    Welcome back Fefe!!
    Mi volt veled? Eltüntél mint Petőfi a ködben
  • geronimo77
    #2151
    Nem mondod hogy Humbrollal nyomod. Ha szerencséd van csek egy hétig kell várnod hogy megszáradjon. Legalábbis nekem ilyen tapaszatalataim vannak.
    A Tamiya Spray kb. 20 perc alatt szárad. Én 1 nap száradás után szoktam felvinni a következő réteget. Egy autó 3-4 réteg, attól függően hogy mennyire fed a festék. Azán 2-3 réteg lakk.
  • Fefe
    #2150
    Sziasztok

    Elég rég voltam erre.

    Most eszembe jutott 1 kérdés mégpedig az,hogy 1 Humbrol festék ha nincs felbontva akkor az meddig áll el?
  • geronimo77
    #2149
    Láttad a SAS 2004-es terveit?
    http://www.automotiveforums.com/vbulletin/showthread.php?t=198046
    Van benne egy két cucc amit biztos megrendelek. Van köztük egy király Supra átalakító is.
  • DJ Skyline
    #2148
    wáuw!:DDDD
    nekem lekell még lakkoznom majd...ecsettel festettem az egészet!:DDD hugomtól behúztam egy 8-as ecsetet,és azzal lemázoltam az egészet....tegnap 1 matt fekete alappal,ma meg egy fényes fekete réteggel...asszem Humbrol 21-es fekete!
  • geronimo77
    #2147
    Az enyém metál piros lesz. (Mica Red) Én is most festem mindjárt. Olyan szinű lesz mit a motor teteje.
  • DJ Skyline
    #2146
    téééényleg!:DDDDDD
    most festettem le fényes feketére az egészet...tök pöpecül néz ki....a tied milyen színű lesz majd??? :DDD
  • geronimo77
    #2145
    Hello!Elvileg itt a zs. legalábbis jött egy értesítő.
  • geronimo77
    #2144
    Szerintem elég 1-1 led a két oldaára, vagy egy a közepére. Meg esetleg átlátszóöntőkeret darabból megcsinálhatod a neon rudat. és azt világítod meg és akkor olyan mintha az egész csík világít.
  • cenobite
    #2143
    Geronimo: ha megkapnád a zs-t, jelezzél már légyszíves, hogy tudjam. Mert ha végkép nem ér oda, akkor utána kell majd nézni... Tenkjú!
  • DJ Skyline
    #2142
    aljára???gondolkoztam rajta de nem olyan egyszerű...jaja világítani fog...hátul természetesen piros...elöl meg remélem hogy olyan kékben mint a xenon lámpák...persze még megoldható hogy az alja is világítson...:DDDD....de hogyan????sok kis led??
  • geronimo77
    #2141
    Elöl hátul világítani fog? Milyen színű lesz? Nem teszel az aljáta StreetGlow neont?
  • DJ Skyline
    #2140
    én totál kész vagyok a bumperekkel...ma kentem fel,és csiszoltam pöpecre(ill majdnem arra,de jobban már nem megy)...betömítettem 4 panelt a kasznin...ami a féklámpából indul és halad a hátsó sárvédőnél(abból 2-t),és ami az ajtó alattii beömlőnél egy vízszintes panel(abból is 2-t...)megcsináltam az elbäszott lápa furatot(betömítettem és újra lyukasztottam)lefestettem az átlátszó ledeket Humbrol 52-esre..ilyen metálos-világoskékre...így xenon lápma lesz majd...a motor tunin lassan készen van---,ár csak 1 direktszűrő,1 toronymerevítő,bekell kábelezni,betenni a bazinagy szűröt a ventillátor elé(ilyen téglalap alakú izé)...
    a belseje készen van...csináltam 1 NOS palackot,4 hangfalat,1 erősítőt,műszerfalra még 1 for.szám.mérőt!már csak bekell övezni az üléseket...akkor mivan még...ja igen...1 légterelő kell még a csom.tartóra...akkooor...bekötni a 8 ledet...feltenni a kerekeket,és feketére festeni,ja meg a motorháztető,és az ablak sötétítés van hátra...kb így ennyi...
  • geronimo77
    #2139
    Hello,
    Megvagyok. Felfújtam az első réteget a Suprára. Most az első flfüggővel szarakodok hogy jó helyen álljon a kerék. (az autó eleje az utcai a hátulj a verseny. A tűzfalnál van összeragasztva). Közben a BMW-t polírozom, meg vágom bele az ablakot. Amint rendbejön a postai szolgáltatás rendelhetünk.
    Te hogy állsz?
  • DJ Skyline
    #2138
    napot!ki hogy van???
    gero!akkor a rendeléssel mi van?mi legyen?
  • geronimo77
    #2137
    Ja! Nekem 5 csomagom jon Japánból. Remélem nem tunik egyik sem. Mondjuk az elso már késik.
  • cenobite
    #2136
    Az fasza... Elsején feladtam. Kurva posta.