69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • ScoobyDoo
    #2455
    Ranger le van sajnálva! :)
    Ráfér! :)
  • DJ Skyline
    #2454
    kösz mester!
    habár annyira nem zsír Ranger szerint---szerintem se de javítgatom a hibákat!
  • ScoobyDoo
    #2453
    zsír!

    (írtam) :D
  • DJ Skyline
    #2452
    én még csak ledet!:DD
    nem tom én annyira nem szoktam festéket lemosni...
    hallottam már valami Sz-ti.ről,fék-olajról,makett samponról,meg a higítós megoldásról!
  • cenobite
    #2451
    Attól függ milyen alapú festékkel van festve.
    Az enamel alapúakat pl. higítóval lehet óvatosan - én figurákat mostam már így tisztára.
  • I.C.ram
    #2450
    Mivel lehet annélkül lemosni a műanyag makettről a festéket, úgy hogy be oldja szét a ragasztót/műanyagot?
  • DJ Skyline
    #2449
    jaja,csak olyan furán néz ki az eleje,...Porsche Beetlee!pfff....én minden autómat szédszedtem)igaz azok úgyis néztek ki,és a szerintem szükséges alkatrészeket megtartottam!felnik,gumik,motoralkatrészek,stb...
  • cenobite
    #2448
    Az elmúlt órában én is szétszedtem a Viper-t és elég sok hasznosítható dolog keletkezett. Majd felhasználom ehhez-ahhoz...
    Bírom az ilyen "hibrid" autókat mint ez a kis beetle, bár EZ konkrétan annyira nem jött be. De az ötlet mindenképpen dícsérendő!
  • DJ Skyline
    #2447
    na ez azér már durva!
    Porsche frontú VW Beetlee Cabrió!


  • DJ Skyline
    #2446
    na geronimo akkor most konkrétan mit is veszek majd át tőled???
    átlátszó öntőkeret...és meséltél valami polírozóról vagy miről hogy azt is tudsz adni vagy valami ilyesmit mondtál!?
  • cenobite
    #2445
    ma 11:45 | Válasz | #2442

    Nem unatkozol úgy látom. :)
  • DJ Skyline
    #2444
    na ez joá....


    nekem is a supra tetszik mivel supra rulz vagyok!:D
    habár a bömi jobban nézne ki ha nem lennének rajta a matricok...tehát sima sztrít verzsön lenne...de így is jó!gratula!
  • ranGer2
    #2443
    AHHH ez naon tetszik! a supra lesz a legszebb! szvsz
  • geronimo77
    #2442
    Csak egy kép a most készülő járgányokról
  • ranGer2
    #2441
    Nah itt is vagyok...
  • DJ Skyline
    #2440
    byez!
  • ranGer2
    #2439
    Ok nah majd még jövök este! bye!
  • DJ Skyline
    #2438
    hát úgy igazi hogy átépített...a többi mind alap gyári gedva...ja mondhatjuk úgyis!
  • ranGer2
    #2437
    Hmm nah végre lenyugodtál... akkor azt mondod,hogy ez az első ugymond igazi makettautód?
  • DJ Skyline
    #2436
    én nem megyek versenyre...csak magamnak dolgozok....más úgyse látja csak én...meg a szülők,meg max 1-2 haver....és eddig nem igazán autókat építgettem...komolyan autókkal kb. 1 éve kezdtem el foglalkozni...ilyen szinten hogy a fele átvan építve...azelőtt az alap kittet összeépítettem azt szevasz...
  • ranGer2
    #2435
    Hát yo te tudod hogy mit hogy dolgozol ki... én ha már makettezek akkor mindent ugy csinálok meg hogy az yol nézzen ki..és nincs olyan hogy az úgyse látszódik meg ilyenek... SZVSZ!!!!
  • DJ Skyline
    #2434
    az olyan helyeket nem dolgozom ki,és nem festem át amit majd úgysem lehet majd látni....pl kipufogó dob...azt nem látod ha rajta van a kasztni...
    a belsőt meg úgysem nézed olyan közelről mint ahogy a fényképező gép rá zoomolt...
  • ranGer2
    #2433
    Háát de a belsőteret nem nagyon! és ne haragudj de az ilyen munka nem a türelmességedre vall!
  • DJ Skyline
    #2432
    megsúgom ezt mind tudom....türelmes is vagyok...és amint látod a makettn még nincsen kész...persze hogy ecsettel festettem,mert nem adok ki pénzt szprére mer dráda...szórópisztolyt meg lusta voltam elővenni(azt se tudom hol van)és a kasznit még mindíg lehet javítani...még 1-2 réteg festék,meg polír...
  • ranGer2
    #2431
    Gondolom ecsettel festetted át az egyészet.. és higitót se használtál... meg is látszik. egy kicsit nagyon el van festve az egész.. célszerűbb lett volna 0,1 es ecsetet használni a kormánynál,műszerfalnál. és óvatosan kellet volna mert ahogy láttam néhol összekented a kipufogó szinével a kasztnit,vagy éppen forditva aztán... ragasztási hibák... szvsz a makettezéshez elengedhetetlen a türelem és nem lehet úgy csak összecsapni az egészet...
  • DJ Skyline
    #2430
    de nem ezt kérdeztem....mi az igénytelenség rajta ezt mond már el!
  • ranGer2
    #2429
    mi a bajod? és különben is az underground topicot nem én szartam el! és nem is pattogok! csak leirtam a véleményem...
  • DJ Skyline
    #2428
    fejezd ki hogy mi rajta az igénytelenség!
  • DJ Skyline
    #2427
    na jó figyelj most kussoljál be ok!mit képzelsz te magadról ki vagy te???szét küldöd az Underground topikot,és még ide jössz pattogni???
  • ranGer2
    #2426
  • ranGer2
    #2425
    mit kapnék?
  • DJ Skyline
    #2424
    fejezd ki bazd meg!
  • ranGer2
    #2423
    mert te azt annyira tudod mi?
  • ranGer2
    #2422
    háát!
  • DJ Skyline
    #2421
    nem is makettezel te kis digó!
  • DJ Skyline
    #2420
    mi az hogy igénytelenül?
  • #2419
    Huhh, erre mit fogsz kapni...
  • ranGer2
    #2418
    PFUJ BAZMEG! hogy lehet ilyen igénytelenül elbaszni valamit? (már bocs)!
  • DJ Skyline
    #2417
    nincsen!
  • Trade
    #2416
    Audi A6 makett érdekelne honnan tudnék venni?