69148
98a2ea10-f187-4148-a03d-25b6020db8a7.jpe
  • ranGer2
    #2615
    És nem én orditok le mást hogy milyen hülye! meg hogy ilyen szar tanácsot ne adjon! stb stb.. EZEK NEM AZ ÉN MAKKETEIM! de nem is fogom szerintem felrakni...
  • geronimo77
    #2614
    Szerined a homokozós homoknak mekkora az 1/35-ös változata???Na azt haszáld és mindjár jobb lesz. Az igazi járgányokra sem 35szörös homokszemcsék ragadnak.
  • ranGer2
    #2613
    Próbáltam de nem hagytad! vissza kéne olvasni! mielőtt sértegetsz!
  • ranGer2
    #2612
    ha ha ha! tegnap beszélgettünk kbx el! aztán idejön EZ! és lesuttyóz ugyhogy vissza se olvas stb... és en azt mondtam hogy vékony réttegel kell leszórni! nem homokozót kell csinálni a diorámából!
  • geronimo77
    #2611
    Te kezdted a 2552-el. Bár tudom hogy a normális válaszadás egy minimális intelligenciát igényel de gondoltam azért ezzel a kihívással azért meg tudsz birkózni.
    Aztán meg jössz itt a ratyi cuccaiddal és osztod az észt az embereknek ahelyet hogy valami értelmes, használható tanácsot mondanál.
  • DJ Skyline
    #2610
    ajánlom figyelmedbe a topik címét!innentől no comment...ja és ő előbb volt itt mint te!:DDDDD
  • geronimo77
    #2609
    Lehet használni a homokot is de nem úgy ahogy te mondtad. Például alaphoz jó
  • ranGer2
    #2608
    Nagypofáju senkik? na ne mond már fasznyak! én nem szóltam hozzád! te jöttél ide és kezdted a hülyeséged! ÉS AZ A LÉNYEG még 1x leirom hogy nézegesd jobban a képeket éééés meglátod a kavicsokat meg a többit!
  • ranGer2
    #2607
    De nem az a lényeg!! azt akarnám nekik elmondani hogy nyugodtan lehet természetes anyagokat is használni egy makett elkészitésénél...
  • DJ Skyline
    #2606
    LOÁL!gero bepipult!
  • geronimo77
    #2605
    Öcsisajt, ha a hányásom meg a sz*rom összekevernénk az is szebb lenne mint ez
    Mindamellett hogy békés természetű vagyok és káromkodni se szoktam de az ilyen nagypofájú senkik kihoznak a sodromból!
  • ranGer2
    #2604
    valami olyasmi
  • DJ Skyline
    #2603
    ő ranGer2!:DD
  • ranGer2
    #2602
    húú biztos a kis szikladarabokat is festékből csinálta és azok nem kavicsok... nah meg érdemes lenne megvizsgálni a tankroncs alját!
  • DJ Skyline
    #2601
    mi a rák az az alsó képen???1 Sherman műszaki mentő?
  • geronimo77
    #2600
    Ki ez a majompofa??!!
  • DJ Skyline
    #2599
    én púdert kevertem össze barna festékkel és azt felkentem a tankokra...és tök tutkó lett...nem esik le,és eléggé visszaadja a rászáradt(!nem frissen felment)sarat!tehát kellően matt!
  • ranGer2
    #2598




    nyeheheee!


  • geronimo77
    #2597
    Mindegy, amikor eldöntjük hogy mehet akkor mehet.
  • DJ Skyline
    #2596
    te mi a faszt képzelsz magadról ki vagy te???ez itt nem a vidámpark...húzd meg magad!ez makett topik nem az hogy ki tud minnél tahóbbul beszólni a másiknak,meg beszél a legocsmányabban!eltévedtél öcsi!
    te oltasz minket???hány éves vagy itt???14-15!
  • ranGer2
    #2595
    húú tényleg na ne mondd már! de az akkor se olyan! nah mindegy! és ki mondta hogy profi vagyok?
  • ranGer2
    #2594
    MIAJÓBÜDÖSKURVAISTENFASZAVAN?????? seggarc ne szójj be!
  • kbx
    #2593
    Ezt én is így gondolom!
  • I.C.ram
    #2592
    Kivácsi vagyok erre a sarazásra, mert szvsz nagy baromság.

    fogod a kis ecsetedet, bemártod homokszínű festékbe, majd valamin lehuzogatod a nagyját, és ha már alig van rajta festék, akkor azt óvatosan huzogatod a felületeden. Ezt hívják drybrusholnásnak. Ez jó koszolásra, árnyékolásnál "highlight"olásra, rozsdára, stb...
  • I.C.ram
    #2591
    Mennyibe kerül egy fástékszórópisztoly, és hozzá töltet?
  • kbx
    #2590
    Nekem is elég hihetetlenek tűnik a dolog!
    Elég sok harcjárműves cikket olvastam, de ilyenről még soha nem hallottam!

    Akkor a rendelés rendben van?
  • cenobite
    #2589
    Köszi, majd letesztelem a próba-ótón.

    A festéket mikor rendeled? Lehet, hogy érdekel, sőt! (flip-flop)
  • geronimo77
    #2588
    A fekete után már sosem lesz piros. Maximum sötétbarna. Legalábbis ha modellfestéket használsz, főleg ha spray.
  • cenobite
    #2587
    Jól hangzik...! A scarabeus kék-zöld téma érdekelne. Mikorra kell eldönteni? ;)
  • cenobite
    #2586
    Szerintetek, ha a makett alapszínét először megfújom fényes feketével (vagy matt-al, mert az is van) 1-2 rétegben és utána ráfújok pirossal, akkor az a piros sötétebb lesz valamivel, mintha csak simán a pirosat vinném a makettre?
  • geronimo77
    #2585
    Ha rendelek flip-flop festéket valaki nem száll be?
    Mármint nem kell valaki másnak?
    Ilyen színek vannak:
    Jádezöld-arany
    Zafírkék-UV lila
    Scarabeus kék-zöld
    Vörösbronz-zöld
    Kb. 3000 Ft/db ha átcsúszik a vámon, ha nem akkor +33%+kezelési ktg.
    Ez kb. 4-5 autóra elég szerintem
  • cenobite
    #2584
    Gero: Küldtem egy mail-t, nézz már rá légyszíves!
  • geronimo77
    #2583
    Ne halgass rár. A profik közül senki nam használ igazi homokot. Használj iknább pasztellkrétát vagy homokszinű pigmenteket! Higgy nekem!
  • geronimo77
    #2582
    Tanulhatnálegy kis jómodort suttyó! Meg írni is megtanulhatnál!
  • ranGer2
    #2581
    olyan homok kell amivel azok a játszótéri hülyegyerekek játszanak..! nah bye!
  • kbx
    #2580
    Szerintem a homok túl nagyszemű 1/35-höz! a Kübelemet festékkel csináltam, az is sivatagi, majd arrol is dobok fel képet!
    hali
  • ranGer2
    #2579
    Homokkal jah! a shermanomra pl egy kis SÁR is került... mert úgy lesz élethű egy makett... de majd holnap leírom ok? mot fáradt vagyok naon! nah mentem páá! jah és SÁRGA homokot szórj rá először vékonabb rétegben...
  • kbx
    #2578
    Nem baj majd kinövöd!
  • kbx
    #2577
    Homokkal?
    Én inkább festékkel csinálnám! Mostmár kiváncsi vagyok te hogy csinálod!
  • ranGer2
    #2576
    WW2