10360
Mu Online
  • Frosty01
    #5436
    szóbeli helpre vágyik te hülye :DDDDDD
    nem tudja letölteni a klienst... :/
  • Borg87
    #5435
    Ha anyagi támogatást vársz abban most sajna nem segíthetek 1enlőre mindenki boldogul maga ahogy bír. Szerintem itt senki sincsen azon a szinten még hogy 1másnak adjunk nagytételbe segítséget
  • SteWhite
    #5434
    70-75 M-ért láttam a piacon 7+12-es sphx-et a múlt héten az 1B1S
  • Vdanosss
    #5433
    ehhh.
    lvl 100 és végre találtam egy soult.
    A tesom kifehérítette D>Seggjukat...
    És nagyon sürgősen veszek +7+12 Spinx Helmet !!!!!!!!!!
  • donoki
    #5432
    ÁÁÁ...
    Ez megőrjít :D
  • kegabor
    #5431


    Nézd a közepét erősen...én is gy nézem a piacot...:DD
  • Frosty01
    #5430
    azt nehéz lesz kihozni 5S-ből....... főleg egy reflectes setet.... de azért sok sikert hozzá :)
  • kegabor
    #5429
    scale vagy brass set
  • kegabor
    #5428
    LordBaker bármilyen a játékkal kapcsolatos dologban segitek...nyugodtan ird le mi a problémád...és segitek..(ha tudok).
  • Cence89
    #5427
    frosty már nincs több mirror csak egy és LordBraker mit ir ki vagy mit csinál a letöltés de ha vissza olvasol kérdeztem h mi baja van a letöltésnek szal ne egyböl a lecseszéssel kezd pls :P
  • Frosty01
    #5426
    khm... mit vársz mit segítsünk? a letöltés simán letöltés, nekem semmilyen problémám nem volt vele, próbáld meg másik mirrorról letölteni, sőt fogalmam sincs hogy mi lehet nálad a baj
  • SteWhite
    #5425
    Kedves LordBarker!

    Mond milyen segítséget vársz a letöltéssel kapcsolatban?
    Azt tudom felajánlani, hogy ha megadsz egy gmailes emilcímet, akkor átküldöm neked zipben az 1.0-ás verziót, ha erre a Gmail képes.

    PM-ben add meg a Gmailes címedet.
  • LordBaker
    #5424
    Köszi a "segítséget"! Látom, kezd az egész fórum egy "ki mit talál, ki milyen frankó gyerek" típusú lenni. Annak idején még legalább próbáltunk segíteni is a másikon, nem csak a saját dolgainkkal dicsekedtünk.
  • Borg87
    #5423
    ja és A3 alatt esett a jeges dögökből bocsi hogy percenként írok :D és nemtok 1szerre válaszolni sry
  • Borg87
    #5422
    énvettem fel mindent igen de share volt az armorból kapok 2B-t +ami még bejön de a min 2B a jevelekből pedig öszesen kaptam 34M zent
  • Borg87
    #5421
    Hétvégére meg lehet hogy megtudom majd venni a +9+12 es silk glovest :P ha eladják az armort :P
  • donoki
    #5420
    WOW
    Hol esett az exe brass armor?
    Uh..
    Abból mennyi lett a tied?az összes?
  • Borg87
    #5419
    ma hihetetlen jó napunk volt 2B1S 5C 2 imp 1 horn exc brass armor +dr+mana és 2 lvl nekem most 131 vok :P
  • Frosty01
    #5418
    leather set? :D
  • kegabor
    #5417
    Exc DB volt nála...de utólag megtudtam hogy 3 item-en volt neki MAX 4%HP is.

    Viszont azt nem mondtam, hogy volt is DS-ben..esetleg majd fog menni... :D

    Erősen gondolkozom rajta...hogy vegyez az egyik haveromnak ilyen RD set-et. Ma volt egy eladó...de nem tudok adni érte annyit...11B ért árulta +0+0+RD set...

    Nekem az 5S lenne a megfelelő... :D
  • Frosty01
    #5416
    őhhh az enyhén lehetett csak vitality bk........ nem is kell sok str ahhoz a sethez, agi sem túl sok.. milyen fegyvert hordott?? egyébként az szép.. beáll DS-be és otthaggya magát afkzni :DDDDDDDDDDDDDDd lol
  • kegabor
    #5415
    Az a baj, hogy az enyémen tényleg zsufolva vannak a gombok...
  • Cence89
    #5414
    látom nem csak én hibázok (írásokban) vagy nem csak nekem szar a billentyüm :)
  • kegabor
    #5413
    nem mg = meg ... és nem voltak = voltatok tört szervereken

    elgépeltem
  • kegabor
    #5412
    Dehogy...:D

    Devils Square = DS....de lehetne sok minden is... :D

    De sok ilyen speciális event lesz...pl. van olyan hely is, ahol az nyeri meg a BoK-ot aki a legtovább birja...persze az elején mindenki kinyirja a másikat.

    De igazán meglepődnél, ha Castle találkoznál vele és mindenki ugyanolyan ruhában van...te mg pl. megtámadod és te halsz meg...mert sok a HP-je...

    Azt hittem azért voltak sokat tört szervereket, hogy ezeket kipróbálják. :D (mind1)
  • Cence89
    #5411
    ha lejjebb nézel ott a képen is a név :P
  • Cence89
    #5410
    Dragon Spear ha jol tom :)
  • SteWhite
    #5409
    [quote]"csak a dual miatt csinálta ezt a karit...meg majd ha egyszer lesz DS... :DDD"[quote]

    Azt hittem "régi motoros" vagyok, de az a DS kifogott rajtam. Mit jelent ez pontosan
  • kegabor
    #5408
    Ööö sok exc cucc van...de a droppot nem növelték. Szerintem az az itemtöbletből alakulhatott ki. (Az uj karakter itemeire értem.)

    Pl...nekem eddig 3 droppom volt exc...de ezekből egy volt értelmes opcióval.
    Sokan olyan dolgot árulnak és vesznek, amire nincs is szükségük...az opciókra gondolok. Én láttam kis dw-t, akinek DD set-je volt Bone...és semmi szüksége rá.

    De láttam olyan dw-t..akinek Reflect Demage set volt a tulajdonában...és bazz van 200 Hp-je és Reflectes set...ennek nincs értelme.

    Tegnap duáloztam egy sráccal BK-val, fogalmam sincs hogy csinálta...legálisan/nem legálisan...3000Hp-je volt Brass+7+16+Reflect Settel...három ütésből megöltem magam. De utánna még mondta is, hogy csak a dual miatt csinálta ezt a karit...meg majd ha egyszer lesz DS... :DDD
  • SteWhite
    #5407
    Elirtam. Árulták-ot akartam írni, csak gyorsan gépelek és összekavarodnak a betűim :)

    Sztem mostanában túl sok az Exc. cucc a globalon, minden második kari azt árul a piacon. Biztos megnövelték a drop rátát.
  • Cence89
    #5406
    jó, hogy egymás után jutnak eszembe és nem tom egybe leirni de csupasz az elf vagy van rajta vmi ütös cucc ha már igy kaptad mert ha nincs semmi rajtad sztem kidobhatod a franvba, tapasztalatból tudom h 180+ on nem naon könnyű már jewelt szerezni én is fel akartam ruházni meg wingelni anno phuongot elmékeztek?^^
    nézzétek meg az eredményt
  • Cence89
    #5405
    ja és mi lesz a dw-del ta nagy elfes? ^_^
  • Cence89
    #5404
    hogy hogy nem engedi letölteni?? o.O
    Borg én tnap azt hittem h nem lesz meg a lvl de 9 kor elkeztünk pt zni és 11 re tadam
  • LordBaker
    #5403
    Sziasztok! Rég nem jártam erre, csak játszom, nem fórumozok. Ahogy látom, mindenki a Globalon van. Nekem nem sikerül letölteni valamiért, tehát ha van valami ötlet, szívesen fogadom.
  • Borg87
    #5402
    Hi azthittem ma elérem a 130 lvl-t de nemjött ösze :'( csak 129.5 vok :(((((
  • Mirk
    #5401
    ha aztse tudod mi a skill neve megsem érdemled a karaktert, pláne, hogy nem te vitted végig hanem "szerezted" vhogy.
  • donoki
    #5400
    Hát sztem vagy hekkel vagy .....(...= Gabiman GM haverjától) =)
  • Cence89
    #5399
    és hogy tett szert rá? ^^
  • Vdanosss
    #5398
    O.o
    komolyan van de, pk
    Jah és Ice Arrow(bocs)És Frosty neked is bocs
  • Frosty01
    #5397
    DANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KINYIRLAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    /gabika elmondta hogyan szerezted azt a bizonyos elfet /