231
Office 2003 HUN
  • ibrik
    #131
    Ja és ha jól emléxem, lehet a háttérnek beállított képet "méretezni" is, mint az Asztal hátterét (eredeti méret, nyújtás, mozaik, stb stb)
  • DerYn
    #132
    Hello ujra! hat epp ez az!
    eloszoris nem latok hatter beszurasat csak kep beszurasat!
    ha beszurom akkor a margok atmeretezik a kepet. viszont ha a margokat nyujtom akkor meg a szoveg esne szet!
    Akkor van olyan a kep tulajdonsagainal hogy szoveg ele ill moge keruljon. Hiaba nem tudom ugy beallitani ha a dokumentumra kattintok nem szovegszerkesztokent viselkedik, hanem egybol a kepet jeloli ki ami elvileg a hatterben van...megse tudok szoveget szerkeszteni valamiert :(

    office xp-mvan egyebkent, de nemhiszem hogy az lenne a hibas :)

    HELPHELPHELP !
  • Pheel
    #133
    Klikkelj mellé, aztán kezdj el gépelni. Menni fog! :)
  • DerYn
    #134
    Kezd meglenni a dolog...

    Nem a beszurasban van a hatter hanem a formatumok menuben !
    Ez eddig szep es jo, am megent van egy gondom!!:) (sose eleg mi?)

    Szoval beallithato hogy vizjelkent tegye be a kepet, am marhara elfakitja, holott en mar megcsinaltam ugy ahogy latni akarom (photoshopban).
    A gond pedig hogy a felso reszenek 100%osnak kene lennie am ezt is elhalvanyitja a piszok.

    Mit csinaljak?

    -Deryn-
  • DerYn
    #135
    az azert nem megy mert mint irtam csak akkor jo a kep ha egeszen kimegy a szelere. a szoveg miatt meg meg kene maradnia a margoknak nem huzhatom ki szelere.
    Plussz: ha entert nyomok akkor bizz akarmit csinaltam (szoveg ele, moge, ala, labakoze) akkor is ugrik a kurzorral a kep lefele :(((
  • Pheel
    #136
    Fakítás mellől pipa kivesz.
  • DerYn
    #137
    Azert annyira hulye nem vagyok! akkor is fakitja bizony!

    Valaki mas otlet a lentebb olvashato problemara??

    HELP !
  • Pheel
    #138


    Bocs! Nem azért mondtam.
  • DerYn
    #139
    Hello!

    a kerdes tehat maradt a regi sajna:


    Hogy lehet kepet beleagyazni egy doc fajlba ugy, hogy ha az ember megnyitja a dokumentumot akkor siman tudjon szoveget irni, mikozben a hatterben egy halvany kep van.(a4-es keprol lenne szo)
    Lasd: Ceges levelpapír pl.

    elore is THX
  • Impi
    #140
    Szia!
    Ne vess meg, ha baromságokat hordok össze!
    1. Kinyomtatom a képet először a papírra, majd újra betenném nyomtatásra a szöveggel.
    2. Ha olyan nyomtatód van amely támogatja a vízjel nyomását, a beállítási panelen beteheted a képet.
  • Impi
    #141
    Bocsi, visszaolvashattam volna, mielött firkálok
  • vg
    #142
    megjelent a sp1 a magyar verziohoz!

    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=hu&FamilyID=9c51d3a6-7cb1-4f61-837e-5f938254fc47
  • npeter
    #143
    Hali!
    Lenne egy kis gondom
    Lehet hogy én vagyok a balf@sz, sőt biztos is,de hol lehet kikapcsolni a word-be, hogy ne rakja át nekem minden sor kezdőbetűjét NAGYbetűre.Qrvára idegesítő és nem is kell az nekem oda.
    By
  • artschiatwork
    #144
    Szerintem sehol, mert ha entert ütsz minden sor után akkor a word automatikusan új bekezdésnek/mondatnak veszi és nagybetűvel fogja írni. Ha tévednék, javítsatok ki pls!
  • npeter
    #145
    Kössz az infót de ,ár +oldtottam.
    By
  • OPM
    #146
    nem tudjátok, a Microsoft Office Publisher 2003 -t, win98-ra honnan húzhatnám le?
  • forianroli
    #147
    tudtok valami legál&free office-t magyarul???Sürgős!!!
  • forianroli
    #148
  • forianroli
    #149
    Válaszoljatok!!!Nem eszlek meg titeket reggelire!!!
  • Vlala #150
    Magyaroffice 1.0 talán freeware, de a legjob megoldás átállni Linuxra. A starOffice felveszi a versenyt a Microsoftos változattal, teljesen ingyenes, és csak Linux alatt megyeget...
  • forianroli
    #151
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    FORIANROLI
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • forianroli
    #152
    jó a jelszóm!!!
    forianroli forianroli
  • forianroli
    #153
  • Garfield
    #154
    Tényleg roppant "kreatív" jelszavad van...
  • forianroli
    #155
    Valóban jó a jelszavad! :)
  • sohrking
    #156
    Helló
    Excel kérdésem volna...
    Van 1 jó nagy adatbázisom 1 munkalapon. Minden második sort át kéna pakoljak 1 mosik munkalapra ugyanazon file-on belül. Van erre valami egyszerű megoldás, fügyvény vagy valami?
    PLZ HELP Mberek
  • Aquli
    #157
    Hello!
    Lenne egy kérdésem. Egy kicsit talán offtopic, de azért nem anyira. Szal egy étteremtől megkértek, hogy készítsem el nekik az étlapjukat. Wordben csináltam, már majdnem kész. 10 oldalnyi étlap, meg 1 oldal itallap volt, a szöveget az elejétől kellett gépelni, + egy csomónál szótáraznom kellett az ételek angol meg német megfelelőjét. Emellett még kellett csinálni az egész étlapról, és az itallapról egy-egy egyoldalas verziót, ami az étterem falán lesz kint. Próbáltam minél rendesebben megcsinálni, hogy később is tudjanak rajta könnyen változtatni (tabulátorok normális használata, szövegstílusok a térközökkel, stb.), bár lehet, hogy egy szakember még ennél is jobban csinálta volna. Kb 7-7,5 óra van benne tisztán, lehet, hogy gyorsabban is lehetett volna.
    Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezért mennyi pénzt kérhetnék el, illetve, hogy egy profi egy ilyen melóért mennyit kérne el?
    Előre is köszi
    Márk
  • Keem1
    #158
    Sziasztok!
    Office 2003 pro magyar, 1. CD van fent, a Word egy doksinál hiányolja a szervezeti diagram készítőt. melyik CD-n van ez rajta?
    Esetleg ötlet hogy honnan tudom a többi CD-t letölteni? DC-n már próbálkoztam, de 3x is szívtam, mert 10-60% környékén szétkapcsoltak a faszik, többet sose láttam őket.
  • soulhunter
    #159
    erre valo az alternativa keresése :P
    ajánlom a strongdc++ cvs117 -et :)
  • Frank99
    #160
    hát, ez nem igaz, mivel van windowsos változata is,
    sőt, még jobb alternatíva az Openoffice.
    pedig a cégben megvan a windowsos, itthon átálltam az openofficera...
    tökéletes...
    most már hibátlanul olvassa a képleteket is az Excellből, korábban voltak vele gondok. Igaz, a menüjében minden egy kicsit máshol van, de tud mindent, amit a drága microfosos...

    innen:
    http://hu.openoffice.org/about-downloads.html
  • Frank99
    #161
    kedvcsinálók:

    táblázat

    Text
  • Admiralis
    #162
    Halohó!
    Tudtok olyan oldalt ahonan le lehetne tölteni?
    Üdv!
  • Frank99
    #163
    1 sms
  • Admiralis
    #164
    Köszi szépen!
  • norti
    #165
    Technikai kérdés: mi a f@szér nem lehet már pst-n kívül másba exportálni outlookból naptárt pl. office2003 mindenféle javítócsomag feltelepítése után?? Már 5 órája szopok ezzel és semmi se segít. Valaki mondja már el hogy én vagyok a hülye vagy szokás szerint remek szoftverrel állok szemben :D Hajszálpontosan 1 éve simán ment vele minden....
  • gergobaby
    #166
    Hi!

    Honnan tudok Magyarítást szerezni a Microsoft Office 2003 Prof-hoz?
  • XenonIceX #167
    hali!
    ez egy lámer kérdés lesz de ez a legújabb? nincs kedvem vissza olvasni
    thy
  • mergal
    #168
    Sziasztok!

    Miért van az hogy állandóan hibaüzenetet küld és kilép vagy újraindítja a gépet vagy lefagy? Csak ez az office csinálja! Tettem fel hozzás sp2-t de így is ugyan ez van.
  • mrbaba
    #169
    Sziasztok! Leszedtem egy olyan programcsomagot ami Microsoft Office 2007. Na most az lenne a kérdésem hogy honnan tudnék leszedni hozzá magyarosítást. Előre is köszi!!
  • sagjoz
    #170
    A outlook adabázist(e-mail címeket), hogy kell lementeni, mert újra kell telepítenem a xp-t (vis nem nekem ismimnél)!