3263
Szal...
  • Venom
    #103
    Azegy duel disc ^^ nézd az animét bazz!
    Amúgy a game 3. részében lessz multi... ha lessz mert nem biztos :(
  • xtimer
    #102
    arra rájöttem hogy hogy kell emgnézni,de az angol tudás hiányzik
  • Cobra.
    #101
    A nagyító ikonnal meg tudod nézni a kártya leírását (azért nem árt egy kis angoltudás)
  • xtimer
    #100
    ja jólvan ebből nekem elég is volt
    hát ez valami fantasztikusan pocsék egy gamma,a grafika még nem is zavar,csak az hogy még gondolkodni sincs időd,nem lehet tudni melyik kártya mire jó,meg ehhez hasonlók... a pc-s verzióban legalább ki lehetett találni hogy a varázslapot mire tudod használni
  • xtimer
    #99
    de hülye vagyokhát már valaki ezt írta hogy honnan lehet letölteni
  • xtimer
    #98
    Honnan tudom letölteni a GBAs változatot???
  • Sephi
    #97
    Hat en mar lasan kivurol fojom a jatekot szal eleg a kepre raneznem :)
  • Cobra.
    #96
    Azért egy heti játék alatt össze lehet szedni olyan paklit, amivel ha jó a leosztás, akkor elég jól lehet harcolni. Természetesen érdemes olyan ember ellen kiállni, akinek hasonló szintű a paklija.
  • Sephi
    #95
    Nem igazan bisztos az ... es szerintem az a fer ha mindeki ugyanolyan deckel fog kezdeni vagy ugyanazon a szazalek korul.
  • antijedi
    #94
    amugy jo game lenne ez cask sok idegesitő baromság van benne szvsz
    azt meg már előre látom hogy aki majd ugy akar a keigel multizni hogy nincs meg neki összes kárty az auto vesztett szal az se biztos hogy oylyan jó lesz... :/
  • Sephi
    #93
    Kapsz majd kesobb egy Spell Kartyat ami ved ez ellen a tamadasa ellen es nem halsz meg egybol de sajnos 1 HP -et marad tole de igy is van esej mert ha van eppen healing kartyad vagy meg egyet kene ussel nala.... szal ilyenek.
  • antijedi
    #92
    már lassan énis pedig nem jáccotam vele olyan sokat még... :P
  • Sephi
    #91
    En ma' kivurol fujom a szoveget :)))
  • antijedi
    #90
    ... , mgé szerencse enemy ellenem nem használta... :p
  • Sephi
    #89
    En mar akkor tudom hogy az ellen hasznalni fogja amikor mar tul sok kartya van a kezeben :)

    Nekem jelenleg a Moma kartyam 5000 ATK es 100 DEF szal :))) DE 4 Tribute kell neki ugyhogy nem miska :)
  • antijedi
    #88
    mellesleg a karján az a kártyatartó tita röhej bár gondolom japánban vagy hol már nagyban árusitják őket..., lol :P
  • antijedi
    #87
    amugy tényleg jo lenne multi meg uj karakterek mert ez a barom aki mindig pofázik nemcsak hogy röhejes de már fárasztó is... :P
  • antijedi
    #86
    az a 5kártyás exodus vagy mi az isten meg szerintem faszság, az az amivel kurvajol sikerült felboritani az egyensulyt...
  • antijedi
    #85
    jah, első kártyám amit kaptam egy 700/800as "csoda" szörny volt, hát nemmondom boldog voltam...
    mongyuk amugyis eddig a legerősebb kártya amit kaptam egy fusion kártya amihez nincs alapanyag, no comment...
    amugy tény fusion kártyák nem tul tápok pedig azoknak kéne legerősebbeknek lenniük szvsz...
  • Sephi
    #84
    Ha egyszer is lesz benne multi akkor szerintem mi mast sem fogunk jaccani egesz nap :)))
  • Sephi
    #83
    Ha a Match Modot megnyered harom kartyat kapsz.

    Bar sok ertelme nincs egy ket kartyanak azert ott van az a kis Csontvaz... nos annak 400 ATK es valami 800 DEF -je van. Ez mire jo mert lent irja hogy nagy tomegben eleg eros de nekem mar volt kint a mezon harom darab de ugyanilyen gyenge volt :)

    Nem tudom ha elhiszitek de en alig hasznaltam Fusion Moster kartyat mer egyszeruen tul gyengek ahoz kepest ami nekem van es soha nem akkor jott a kivant kombinacio amikor kellet volna :)

    Nekem is megvan az a ot kartyas Istenverese es meg van par ilyen oszerakhato cuccos ami egybol nyir ha minden fent van ha!
  • YencY
    #82
    Szerintem a Pc is jó, de kár, hogy kimaragt valami kampájn mond mint a rajzfilmben, karakter, meg nehézségi szint váltás.
  • antijedi
    #81
    kösz már nem kell nayir ainkább passzolom... :P
  • antijedi
    #80
    najo, hát én nem vagyok egy grafikabuzi de ez a gba undoritó... :P
  • Cobra.
    #79
    A WWE szerintem még mindig a legjobb.
    A gombokat megtalálod az Options/Joypad alatt.
    A deckösszállításba az S majd A gombbal tudsz bemenni. A Térképen az A-val tudsz kiválasztani embert (elején ajánlom Mokuba-t, ő a leggyengébb)
  • antijedi
    #78
    ehh hat ez a gbas verzio grafikailag elég ratyi...
    amugy mi a szöszel kell ezt vezérelni? még new gamet se tok kezdeni...
  • YencY
    #77
    Köszi a segitséget!!!
  • antijedi
    #76
    a gba-sokbol ez a WWE a legjobb?
  • Cobra.
    #75
    Summon: arccal felfelé, támadó állásban rakod le a kártyát
    Set: arccal lefelé, védekező állásban rakod le a lapot
  • Cobra.
    #74
    Kell hozzá a Polymerization varázskártya és a hozzávaló szörnyeknek a pályán vagy a kezedben kell lenniük. Amit a side deckbe raksz lapokat, azokat csak 2 duel között tudod felcserélni a main deckedben lévő kártyákkal, duel közben nem tudod használni.
  • YencY
    #73
    Meg mit jelent a sumon és a set beállitás?
  • YencY
    #72
    Akko ez k**va nehéz.
  • Venom
    #71
    csak meccs közbe lehet használni a két lapot!
    ha kezedbe van a 2 lap meg a nemtommianeve :D varikártya akkor elő tudod hivni azt a szörnyet ami a fusion deckben van.
    amúgy a WWE ben is gyűjtögetni kell a lapokat?
  • xtimer
    #70
    kell hozzá egy varázslap amivel elő tudod hívni,de szerintem nem érdemes vele foglalkozni
  • YencY
    #69
    Segitsetek lécci. Ezt a Fusion Decket nem értm. Van egy lap a Fusion Deckben, irja, hogy két lap kell hozzá, leteszem azt a két lapot a side deckbe de nem történik semmi. Mit kel itt csinálni?
  • antijedi
    #68
    ok thx
  • Cobra.
    #67
    WWE=World Wide Edition, Game Boy Advance-os játék
    Fent van http://freeportal.yugoh.hu -n is.
    Újabb GB emulátor ITT van.
  • antijedi
    #66
    ehh, hát nem kicsit bugos ez a játék...
    ha rányomok egy spellre hogy activate , akkor azt nem lehet sehogy viszavonni, max anyit tok ha sajátomr amégse megy rá ako az enemy-t tápolom vele, hát ez lol...
  • antijedi
    #65
    miaza WWE ?? :P
  • Cobra.
    #64
    Sajnos a PC-s verzióban csak egy ellenfél van, ezért maradtam inkább a GBA-s WWE-nél.