3263
Szal...
  • Cobra.
    #343
    Erről van valahol valami infó, hogy milyen ?
  • antijedi
    #342
    hmm, megint kcsiit offtopic leszek a szokas kedveert :D
    nem tudom hogy ti miért játszátog a gamet , a rajzflim miatt vagy mert szeretitek az iylen kartyas gamekat, de ha a 2. akkor magic the gathering alap verziojaval elveileg meg lehet oldani multit, nekem msotanában fog lejöni szal ha valakinek van kedve nyomhatnánk kicsit amig ebből ki nem jön a multis version :)
  • Sephi
    #341
    Hmm... sziertneminkabb csinald meg magad. Igy nem egeszen fer...
  • Cobra.
    #340
    GBA-s WWE-ben egy időben azzal idegesített Kaiba, hogy rögtön kezdésnél benyomta a Raigeki + Cyber Stein-nel megidézett Blue Eyes Ultimate Dragon + Megamorph kombót. Csak úgy lehet ellene védekezni, ha valamivel kivéded a Raigeki-t, kükönben egy csapással leveszi az életerődet.
  • bobo11
    #339
    szia
    sephi nemtudod emailban átküldeni a mentett állásodat
    üdv
  • Sephi
    #338
    Nekem megvan yugi oszes kartyaja de Kaiba-nak valami eszmeletlen mennyi sokkal de sokal erosebb kartyaja van :(
  • Cobra.
    #337
    Ha támadóállásban van a kártya, akkor az ATK pontja az érvényes, ha védekezőben (keresztben van) akkor a DEF értéket kell nézni. Bár a PC-s verziót nem ismerem, de Kaiba ellen elvileg csak akkor van esélyed, ha van elég sok védekező trap kártya a paklidban. Meg nem árt, ha van nálad Dark Hole meg Raigeki. Sima szörnyekből pedig vedd ki az összeset, aminek az ATK-ja kevesebb, mint 1500, és nincs 2000-es DEF-ük.
  • VGQ
    #336
    sirály.akkor nem keseredtem el,hogy eddig 8-böl csak 5x vertem el:)
    De ami igaz igaz Kaiba rettentöen csal!!!
    Kézikönyvem egyáltalán nincs,ugyhogy kb fejböl jövök rá a szabályokra.A legujabb felfedezésem,hogy ha támadok és az ellenek az atk+def értéke nagyobb mint az enyimnek az összege akkor bukom az ütést.Ez tiszta parasztság.

    Rohadt Kaibanák meg olyan lapjai vannak,hogy széttépem a hajamat rajta.
    Volt egy menet a köcsögnek nem maradt csak 1 spell kártyája a harctéren meg vagy 2000 élete.Az én oldalamon ált 2 summon szörny meg 2 másik támado +legalább 2 speel kártya ere kidob egy lapot a harctérre és LEKASZÁLJA az egész seregemet egy mozdulattal!!!Hát hol a rákban van itt az egyenlö esély??A 0/3000-es kártyájárol nem is beszélve amitöl a falnak megyek.Kinn van neki,és addig kell szorakozzak amig valami jo spellkártya nem jön,és valahogy nem tudom eltüntetni a szar kártyáját az asztalrol,mert addig csak én szivok:((
    Genyoság az egész.

    Ja és magyarázza már el nekem lécci valaki,hogy mi a fenétöl foglal ez a nudli program egy CD-nyi helyet?????
    az a 315 kép meg a kis pálya+ a kodolás nem hiszem,hogy ennyi!!!
  • Sugam
    #335
    ti nektek melyik van még meg
    a Kaiba The Revenge-n kivűl?nekem
    megvan a Yugi The Desteny.Ja és mi a címe az alapnak?
  • Sugam
    #334
    én is!:P
  • antijedi
    #333
    hehe, smot vertem meg kétszer egymás után kaiba-t :D
  • Sugam
    #332
    Mi a neve az alapnak?
    Yougi the Desteny vagy vmi hasonló?
  • Rusy
    #331
    Pf én még az alappal jáccok, megvan a kaiba is de majd csak utána jáccok vele ha ezt végigvittem, én már 10-ből hatszor megverem, jó lapjaim vannak bár olyat is csinált hogy egy duel match-be úgy nyert hogy kétszer kirakta exodiát...
  • antijedi
    #330
    szuper.... :P
  • CéZé
    #329
    Match módnál ha három menetből kettőt megnyersz akkor három lapot ad :)
  • antijedi
    #328
    biztató mi? :D
  • Sugam
    #327
    ahhh kösssz!
  • antijedi
    #326
    legyözöd annyiszor hogy az összes kártyát megkapd igy eggyesével... :)
  • Sugam
    #325
    És az előző játékoknál más kártyák vannak?
  • Sugam
    #324
    most vittem ki (győztem le) és az lenne a kérdésem
    hogyan lehet mindegyik kártyát megszerezni
    mert most csak egyet adott aminek a neve:vmi
    thousand eyes.
  • antijedi
    #323
    lol :D
  • Sephi
    #322
    En vagy 20 menetet kezdtem el es kb a felet mar majdnem a kor kozepen kellet abbahagyni mert elonyel vezetett...

    Egy kurva szornyre rakott 4! darab spell kartyat es felbaszta az erejet 6500 ra!!!!
  • maxius
    #321
    Vki felrakna egy screenshotot? Érdekelne a grafikája...
  • antijedi
    #320
    lol, akkor nem vagyok elkeseredve hogy 5 probálkozásbol nem sikerült megvernem :D
  • Sephi
    #319
    Hogy lehet ez ennyire nehez baszus??? En nem ertem! Komolyan ennek olyan kartyai vannak hogy nekem az oszes eros kartyaimat porig alazza!
  • Sephi
    #318
    Basza meg az eg ma egesz nap jaccaotam Kaiba ellen es egyszer sem vertem meg!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • antijedi
    #317
    kérdés: ha felrakotam a kieget és aztán rakom rá a full-t és abba bemásolom a régebben elmentet állásom hogy megkajam a ynert kártyáim akkor a keigben tudom használni azokat a lapokat? :D
  • Jonny87
    #316
    hát talán annyit, hogy védekezöben a védekezöpontjait nézi :D olvasd el a kézikönyvet.
  • VGQ
    #315
    Mit számit a védekezö állás illetve a támado állás???
  • Devids Pro
    #314
    nektek már megvan a kaiba revenge?
  • Venom
    #313
    Aza teknős védekezőállásba volt eggyáltalánn?(vizszintesen van a lap)
  • VGQ
    #312
    Lenne egy érdekes kérdésem,mert rettentöen tud idgesiteni.

    A muldkor védekezett valami teknösöm(500/2000) és Kaiba megtámadott egy 1600/1400 körüli harcossal,erre meg behalt a tekim.Mi a rákért??????A program figyeli azt ,is hogy a 2 összege nagyobb akkor rögtön nyer vagy mi???
    csak mert nem használt spellkártyát egyszerüen leütött:((

    A másik meg mitöl van,hogy ÉN támadok és mégis az én emberem ha meg mikor legalább 3-400 pontal több volt a támadoeröm:((

    A igazság az ,hogy nem igazán tudok ezzel játszani.Igaz eddig nem is sokat toltam,mert nem nagyon érdekelt.Most megtetszett,igaz kicsit uncsi leverni a 8k életet,de ez van.Pedig kiderül ugyis 5 perc után,hogy ki nyer.Csak néha igy csal a gép,hogy én támadok és leveri a támadomat:((
  • Wanted
    #311
    Hi!
    Az alapjáték mivel tud többez, mint az új rész?
  • Evin
    #310
    Mikorra lesz fent a gportal-os oldalon a Kaiba kiegészítő? Jövő hét?
    vigyori14 Kicsit belenéztem a játék fájljaiba, és szerintem csak szerkesztővel lehetne magyarosítani a játékot, az pedig senkinek sincs.
  • antijedi
    #309
    tudom hogy nem teljesen ide illik de ez az egyetlen hasonszőrü topic: a realms of magic nevü kártáys gamehoz nem tud valaki egy törést vagy pedig hogy honnét lhet leszedni nem időlimites verziot?
  • Rusy
    #308
    vágom...
  • antijedi
    #307
    olvasd el mégegyszer... :9 nem ő tölt oda... :)
  • Rusy
    #306
    azt hittem, mer hogy oda tölt vagy nem? na mindegy...
  • antijedi
    #305
    nem nem ő rakta össze... :)
  • Rusy
    #304
    te raktad össze a g-portal.hu-s yugioo oldalt? kurva jó...