1018
A nők is ért(hetnek) a számítógépekhez?
  • Mike
    #978
    Mi van akkor ha a feleség kijön a konyhából?
  • Kata
    #977
    Nem tartom magam technikai zseninek, ráadásul annak ellenére, hogy műszaki végzettségem van, a húgom jobban ért a gépekhez.
    Azért annyira nem vagyok tán hülye mindenhez, az autóknál az alapvető műszaki dolgokat meg tudom oldani (apa autószerelő, ragadt rám az olajon kívül más is), a háztartási gépekkel sincs gondom, a műszaki cikkeket is tudom kezelni, ha valami új, vagy ismeretlen, a használati utasítás elolvasása után azzal is elboldogulok. A számítógépet is picivel jobban tudom kezelni, mint a be- és kikapcsolás... :)
    Sazl a nők érthetnek gépekhez, nem zárja ki az ember neme, hogy mihez ért, mihez nem. Az alapdolgok nem csak érzék kérdése, elegendő a működtetés/javítás megtanulása is szvsz. Láttam már pasit is, akinek még a teafőző, vagy egy szög beverése is gondot okoz, és láttam olyan nőt is, aki számítógépeket javított.
    A mai világban a számítógépek már elég fontos szerepet töltenek be ahhoz, hogy a nők is megszokják, megtanulják kezelni, ne adj isten meg is kedveljék, ha rájönnek mennyi kényelemmel járhat. Szerintem azok a nők, akiket a férfiak odaengednek a számítógép mellé, hamar "rákapnak" a dologra, akárcsak a fiúk. Persze egy idő után ajánlatos két külön gép, hogy ne legyenek veszekedések... :)) Én is nem csak a levelezésemet, munkaügyi dolgaimat intézem a számítógépen, hanem netezek, tanulok, és játszom is, meg persze hülyeségeket irogatok fórumokra... :)
  • Sir Quno Jedi
    #976
    Mondj igazat és beverik a fejedet ?!! :DDD
  • Punker
    #975
    a 2-nek nincs köze egymáshoz, amúgy meg normális ember még csak utalást se tesz arra hogy szerinte 1 nő nem alkalmas X feladatra mert nagyon gyorsan a bíróságon találja magát :)
  • Tertovan
    #974
    volt szerencsem meghalgatni par eloadast a vezetok eloadasaban es nem tevednek. ha csak ezred anyira is olyan okos lehetnek mint ok akkor nagyon buszke lennek magamra.
    es ez nem vic.
    hm
  • Punker
    #973
    ha ezt így hirdetik nem jósolok nagy jövőt a cégnek.....
  • Tertovan
    #972
    a cegvezetes szerint nem ugyhogy csak max 25% lehet a mindenkori nok aranya cegen belul.
  • Sungame
    #971
    .....................................................................

    Tapasztalatból állíthatom, a nők értenek a számítógépekhez.

    Miért lennénk mi gyengébb képességűek, mint a férfiak???

    ....................................................................
  • Johnyy
    #970
    Benéztél már a topikodba???? :D
  • moni
    #969
    sziaaaaa
  • Punkerwork
    #968
  • moni
    #967
    :)
  • Sir Quno Jedi
    #966
    JA, nagyon ügyesen csinálod. :D
  • Kata
    #965
    Asszem nehéz lenne...
  • Punker
    #964
    csak le ne bukj
  • Johnyy
    #963
    Na az nagyon Lol, biztos ilyenekkel poénkodnék , interneten társatkeresni , az akkor van ha a való életben nem képes rá valaki....
  • Kata
    #962
    Főleg, ha valami csávó szórakoztat másokat női regisztrációval és képekkel.....
  • Johnyy
    #961
    Megjegyezném: hogy millio meg 1 csaj ért a gépekhez, én spec a multkor beszégettem egy cajal akivel az volt a vita hogy egey videokártya memóriálya menyire kihasznált azaz hogy egy 256 mb ramon ugyanugy fut egy dolog mint 128- on, mert igazán nem etől függg a doog! (csak egy példa)
  • Punkerwork
    #960
    már azt hittük elvesztél
  • moni
    #959
    jaja, és ÉÉÉÉn nem vok ilyen :D
  • Fairfax
    #958
    Nocsak, nocsak....Mintha ismerőst vélnék felfedezni:)
  • Revengangel
    #957
    Hehe, azok nem nok akik tarskereso oldalakon keresnek part, hanem libak...Buta libak:)
  • Revengangel
    #956
    En azert ertek valamelyest a gepekhez, tul a felhasznaloi szinten:)
  • Vlala #955
    Egy hibába ne essetek: Ne mutassátok meg lánynak, hogy működik a társkereső! Nagyon gyorsan képesek találni egy gazdag balek pasit maguk mellé!
  • Punkerwork
    #954
  • efter
    #953
    kivan zárva!!!brrrr
  • Punkerwork
    #952
    áááááááááá
    utálom mikor egy olyan ember magyaráz akinek lövése sincs az egészről.
  • moni
    #951
    ühüm...az jó
  • Punker
    #950
    dolgozok, meg csinálgatom a lakásom
  • moni
    #949
    köszike jó, te mit csinálsz mostanában?
  • Punker
    #948
    milyen volt a nyaralás?
  • moni
    #947
    hahaaaa
  • [negativ] Les
    #946
    A vezetsét megkérdőjelezném ..:)
  • Sir Quno Jedi
    #945
    Napszúrás ?!!
  • Vlala #944
    jó, jó, testileg talán, eggyel több "lábunk" van, de szellemileg is? Szerintem abban egy picit az Ő oldalukra billen a mérleg.
    Érzelmileg meg egyértelműen alulmaradtunk.
  • Sir Quno Jedi
    #943
    Csupán mások vagyunk, de ha lehet finoman fogalmazni én inkább vagyok fiú, mint lány, akkor meg...
  • Punkerwork
    #942
    csak 1-2 dologban :)
  • Vlala #941
    Ne legyetek gonoszak.
    Nem vagyunk felsőbbrendűek Náluk...
  • repro
    #940
    met nem értenek :P
  • Punkerwork
    #939
    mert nem hagyjuk nekik :)