36
Wakeboard Unleashed: Featuring Shaun Murray
  • joe1980
    #36
    sziasztok.valaki mondja már el hogyha be van kötve a gamepad és be van állitva akkor mi a pélóért nem megy vele?hiába állitottam be gamepadra nem megy vele csakis a billentyüzetről.
  • hen-tes
    #35
    a visz szép de a játék nem teccik ! :)
  • Ramore
    #34
    Hamarosan kipróbálom én is, mert már nagyon kiváncsi vagyok a játékra.

    Kiadják vajon a Tony Hawk Underground játékot pc-re?
  • tomsolo
    #33
    "Játékélmény, összhatás 7,8/10: minden kreténségének dacára azért remekül ellehet szórakozni a programmal, köszönhető ez a változatos és szép grafikának és pályáknák, a tök jó sok challengeknek (van motorcsónak verseny is!:)) , a nyári feelingnek :D..."
  • zaki
    #32
    jók... nagyon király a vízeffekt...
  • tomsolo
    #31
    most már jók a képek :)

    [reméli]
  • zaki
    #30
    nem baj, ill. az, mert nekem nem jnnek be a képek. ja és netszképem van
  • tomsolo
    #29
    PEDIG NEM!!!

    :DDD
  • zaki
    #28
    szép x-ek :)
  • tomsolo
    #27


































  • tomsolo
    #26
    hát én kipróbáltam tegnap, ezek a sajat tapasztalataim:

    grafika 8,5/10: nekem nagyon teccet, szolid gépigény meggyőző víz, hullám és tájábrázolás az emberek animációja és ábrázolása már nem annyira

    fizika 4/10: hát elég vegyes... a víz és az ugrások és némelyik egyensúlyozó rész jó, viszont szánalmas, ahogy a program néha kezeli az ütközéseket. Néha átmegyünk egy két csónakon, fán; néha hála a boxos collison modellnek láthatatlan élekben esünk el...

    zene, hang 6/10: a zenék viszonylag jók, bár nem valami nagyon köthetők a játék stílusához...(mondjuk aki szerette a Ravasz az Agy és a Két füstölgő puskacső zenéjét, pl. én :) annak tecceni fog) a hangokon viszont lehetet volna mit csiszolni mer a motorcsónak hang nem vmi nagy élmény illetve a tájhangokat is jobban összeszedhették volna..., emberünk hangja sem egy fog lenyűgözni bár kiabál rendesen, igaz nem is nagyon fogunk tudni figyelni rá...:)

    irányíthatóság, kezelés, 6,5-7/10: elég furcsa lesz megszokni, hogy itt csak a szörfös emberünket irányíthatjuk - a motorcsónakot csak minimálisan, pl. a pályán lévő nyílak megéríntésével- vagyis nincs igazán semmi ami pl. a sebességünket növelhetné... billentyűzettel az alap billentyű kiosztás borzalmas, mindenképpen állítsuk át (én az irányokat hagytam a többit a-w-s-d-space raktam) de még így is be poliposodik a rázós helyzetekben)... joyyal már sokkal könnyebb, főleg olyannal ami hasonlít a ps2 kontrollerre, - már csak a force miatt is bár az olyan jó hogy van de lehetne jobb is stílusú ... - de még így is nehéz lesz megszokni... Önmagában a különböző combókat nem nehéz megtanulni (kár hogy a double jump nem egy kétszeres tap :( hanem egy elég kretén megoldás ) de a konkrét írányítás a játék stílusa miatt nem egyszerű (pl. mikor ugrás közben elengedjük a kötelet és jaj!... :))

    Kurva nagy geciség viszont, ahogy a program kezeli az egyensúlyozást!!!!!

    Játékélmény, összhatás 7,8/10: minden kreténségének dacára azért remekül ellehet szórakozni a programmal, köszönhető ez a változatos és szép grafikának és pályáknák, a tök jó sok challengeknek (van motorcsónak verseny is!:)) , a nyári feelingnek :D...





  • Ramore
    #25
    hát, ha nem egy Tony Hawk, akkor maximum egy szódával elmegy játék lehet.
  • magus
    #24
    nekem sem indult el, de driverfrissites megoldotta. iranyithatosag jo, de azert ne egy tony hawk...
  • Ramore
    #23
    és jó a játszhatóság?
  • Ramore
    #21
    milyen a játék, gamepaddal is játszható?
  • magus
    #20
    wbu2.rar nincs vkinek? ez az egy hianyzik. pls rakja fel vki vhova.
  • Lacc
    #18
    Nekem meg még mindig nem indul el :D Igaz nem is próbáltam azóta... No mindegy majd csak jön valami patch. Vagy nem.
  • rorr
    #17
    tessék a serial 5 napomba került de megérte...NHJ34VMG6CLV8ZLF


  • La Hire
    #16
    Hy all!
    Nincs is nfo-file ember!!!
    Help me please serial number!
    Most most most!!!
    :)))
    Thx
  • csum666
    #15
    MÁr va naki ne madta meg az ....... és nehogy meg.......
  • csum666
    #14
    ird má ki lécci
  • Lacc
    #13
    Benne van az .nfo-jában.
  • csum666
    #12
    DE hogy indítottad el install kér serialt mit adtál neki???
  • Lacc
    #11
    Hát a képek alapján nagyon kira game lehet, de nekem nem akar elindulni... Ahogy indítani akarom csak bevillan a fekete képernyő és visszadob a deskopra :( Lehet hogy nem szereti a Radeonokat?
  • csum666
    #10
    SERIALT valaki
  • csum666
    #9
    NA nincs senkinek se???????
  • csum666
    #8
    SERIAL HELP ME PLÍÍÍZZZ
  • csum666
    #7
    KÉNE SERIAL PLÍÍÍÍZZ
  • zaki
    #6
    mégsem nyomok be képeket, mert amik a hivatalos honlapon vannak fent, azok nagyon kicsik, és nem nagyon látszik belőle a lényeg
  • zaki
    #5
    na szóval akkor ez egy vizisí game, ami ugye ma jött ki az nforce szerint, és 6.9-en áll a szavazáson. mindjárt benyomok pár képet a gammáról
  • zaki
    #4
    bazz, most akartam neki topicot nyitni :P
  • joe69
    #3
    ez a game nagyon hasonlít a tony hawkra,csak vízen kell nyomulni
  • Forrest Tomee
    #2
    Hivatalos oldal
  • joe69
    #1
    na erről a gameról szívesen venném a tapasztalatokat...