604
Ingyen letoltheto MMORPG, gyertek jatszani...
  • Fekabandi
    #604
    sziasztok..lenne egy kerdesem..a a lineage 2 ben a chatban amit irok nem latjak a többiek..mit tegyek?:S:S:S:
  • Super Saiyan
    #603
    nem
  • Hikoro
    #602
    Játszik még valaki?

    Pls válaszoljatok!
  • Hikoro
    #601
    Pls segítsetek!Leszedtem a gamet és mikor raknám fel mindig kijön egy hiba:((

    Elöre is köszi
  • izem
    #600
    én is most szedtem le,de szerver error:-((
  • matamm
    #599
    Sziasztok most töltöm a játékot..azt szeretném megkérdezi h van ki még itt jáccik? esettleg van magyar csapat akikhez lehet csatlakozni?
  • [Jakuza]
    #598
    Nehogy lemaradjatok a Chinese New Year eventrol.
    3 Sarkanytancost kell megkeresni (Piros,Fekete,Arany) miutan beszeltetek a Qian Da Ye arussal, aki altalaban Xuban van.
    Ha megvan mind a harom sarkanytancos, akkor kaptok vagy egy narancsot, vagy egy Da tou fo maszkot, ami ad +5%-t az attack es a defense stathoz, valamint ugyanennyi %-t a maxHPhoz.
    Teaht erdemes megcsinalni az eventet.
  • [Jakuza]
    #597
    Cassell majd ird meg mikor tudsz megint bejonni, mert talaltam neked egy lvl27es uncommon karvedot. (Nekem mar van)
    Szolj aztan odaadom.
  • [Jakuza]
    #596
    Latod latod, milyen jo volt az oreg ?
    Mindjart tobbet tudsz a jatekrol.
    Ma mint mar megbeszeltuk 4-5 utan leszek valamikor, mert edesanyamat hazakell hoznom a korhazbol.
  • Cassell
    #595
    Na hazértem beléptem a gémbe Jakuza ha tudsz gyere Cassell néven futok ahogy már említettem:D
  • [Jakuza]
    #594
    FV.
    Fishing Village.
    Igen mostanaban az a legritkabban latogatott map azt en is eszervettem.
    Amugy probalj felmenni a haztetokre. :P
    Nem fog mar menni.
  • Laza
    #593
    Akkor nem tudom mi a neve a falunak, de valami tengerparti falucska, a kardosok guildje van azon a mapon, mindig ment ott a nagy harc, mi meg a stablemaster haztetejerol neztuk :)
  • [Jakuza]
    #592
    Kizart ugyanis ott sohasem lehetett PvPzni. :P
    Amugy most is vannak mindig abban a faluban.
    8-10 embert mindig latok ott lezengeni.
    Amugy szvsz ugy sem nagyon jo ha tulzsufolt egy MMORPG.
    Mondjuk nem azt mondom, hogy baj lenne, ha mondjuk ketszer ennyien lennenek, de nem szamit szamomra.
    Igy lehetsz csak igazan valaki a vilagban.
  • Laza
    #591
    Annyira kulonosebben nem erdekelt, hogy van e arra vki :)
    Csak bebofogtem :))))

    szerk: de anno mikor nyomtam az open betat, annyian voltak, hogy a kezdo mapokon alig lehetett megmozdulni, es a Hu Vilageben (vagy vmi ilyesmi) mindig nagy PvP folyt :)
  • [Jakuza]
    #590
    Hat ugyi, nem artott volna megnezni a Helpet-t, ha mar elfelejtetted a chat kezeleset.
    Ha siman irsz a chatbe, akkor csak az latja aki nagyon kozel tartozkodik hozzad.
    Ha az adott map-en, akkor az uzenet ele kell tenni a /y ill /yell parancsot.
    /tell "nickname" parancsal meg az adott szemelynek uzensz.
  • Laza
    #589
    Pedig en atfutottam a kezdo mapon, meg a chatben is orditoztam, de se latni, se irni nem lattam senkit :)
  • [Jakuza]
    #588
    Az kizart eleg ha beirod hogy / who es latod az adott map-n mennyien tartozkodnak.
    En meg sohasem talalkoztam olyan mappal, ahol legalabb ne lettek volna 20-an es ha jol emlexem valami bug miatt csak 21 jatekost jelenit meg az ablakom. :P
  • Laza
    #587
    En a Fire-n sem talalkoztam agy arva lelekkel sem :D
  • [Jakuza]
    #586
    Rendben Cassell.Mondj egy idopontot, amikor bemesz.
    Salty te meg a Fire Kirinre gyere mert az az ingyenes szerver. :P
  • Cassell
    #585
    Biztos átmentek a Fire-KirinreJakuza elértem a level 25-öt szóval majd holnap délután akár meetingelhetnénk is a játékban.
  • Salty
    #584
    Helló, green kirinen átléptem a tutorial pályát de valami xi chong városban egyetlen egy embert láttam, hova tüntek a többiek?
  • [Jakuza]
    #583
    Meg valami.
    Baloldalt also menuben attack tipusokat is attudod allitani.
    Ha sok miss-t utsz akkor javaslom a Reckless Attack modot.
    KIsebbet ut de tobbet talal.
    Az aim meg pont forditva van.
    Nagyobbat ut kevesebbet talal, ha alacsony az attack ratinged.
  • Cassell
    #582
    Level 22-es vagyok "már" de mostanában annyi miss-et ütök persze a perceptionra még egy deka pontot se osztottam a strenghtem meg gyűrűvel már 90 fölött van.Ahogy lejjebb olvastam arra kéne gyúrni ,hogy jobban eltaláljam a vadmalackákat meg mérgespókokat.
  • [Jakuza]
    #581
    Majd a haboruknal, ha nagyobb leszel, sose lesz eleg. :P
  • Laza
    #580
    upszaleee... haaat, jatszottam vele, jo volt, szep volt, a regi idok emlekere... de kb fel ora eleg is lett :)))
  • Laza
    #579
    elkuldtem
  • [Jakuza]
    #578
    Nekem is, de nekem siman mukodott.
    http://www.fwo.com.my/member/misc/aktifkanPSO.asp?act=activatAC&psosem=18$211$85&user=74$97$107$117$122$97&aro=11$243$94$133$4$54$164$237$238$101$241$53$57$354$4$69$247$145$8$95&lang=eng

    Igy nezett ki.

    Esetleg kuld el a linket, privatban es megnezem, hogy en tudom e neked az accountodat aktivalni.
    Maximum kesobb megvaltoztatod a jelszot.
  • Laza
    #577
    nekem vmi idiota hosszu reg kodos mailt kuldtek, amit nem tud ertelmezni ha klikkelek ra
  • [Jakuza]
    #576
    Hat en nem tehetem meg mivel Unarmed stancet vettem fel igy aztan szamomra felejtos az SWC mivel nincs klanpowerje az SWCnek az pusztakezes harcmuveszek szamara, csak a kard es szablyahasznaloknak.
  • Gogo27
    #575
    Jujj regi szep idok, lehet ujra kene kezdeni :)
    Ment a nagy harc a SWC es az SSC kozott.

    teljesen igazat adok neked, szerintem ilyen jo klanrendszer es klanhaboru nincs mas MMO-ban, lehet be kene nezni kicsiket :)

    Szivesen erositenem az SWC-t ujra :)
  • [Jakuza]
    #574
    Mondtam hogy a party az fontos.
    Az ellenseg es szovetseges klan mikentje pedig a jo politikan mulik.
    Lehet egyik heten valamelyik klan szovetseges, es 3 het mulva meg ellenseg.
    Szolj amikor nagyobb leszel megvarlak es mehetunk egyutt partyzni. :P
    Ja es ne feledd el hogy 20.-aig event van es tudsz szerezni Legendary Magical Jerkint.Raadasul kozelitt a kinai uj ev is olyankor maszkot lehet szerezni, ami noveli az attackot, defenset 5%-al
  • Cassell
    #573
    Na ma benéztem és játszottam is fel is mentem 18-ra mert partyztam egy csókával viszont a múltkor vagy 2hete még volt rivális klán most meg 2 szövetséges lett. Test armorom még mindig nincs de amúgy már egész zsírsirály vagyok
  • [Jakuza]
    #572
    Ha jatszottal volna kicsit akkor mar mindaketten lvl 50 korul lennenk mert partyban jobban fejlodik az ember.
    4-5 fos partyk az igaziak, mert kozel ugyanazt az XP-t kapja meg az ember egy kill-ert, viszont negyszer, otszor annyi XPt tud osszekaparni annyi jatekos.
  • Cassell
    #571
    Jaj hallod teljesen igazad van mert online NBA ligában kell helytállnom meg megy most a Gothic 2 gold és hát csak délutánonként van idő a játékra de már rendesen rám is vertél mert én még csak 13-as vagyok:D
  • [Jakuza]
    #570
    Nem nagyon latlak fent soha a Fire Kirin serveren Cassell.
    Pedig csinaltam egy karit direkt erre a szerverre.
    Most lvl25 es ChunLe-nek hivjak.
  • _Atti_
    #569
    mármint az én voltam
    azt most is lestem hogy megint eltűnt az uj kari és másik jött be helyette:D köszi
  • [Jakuza]
    #568
    Rajottem miert veszitetted el a karakteredet.
    Nekem is eltunt aztan kiderult, hogy az a gaz, hogy nem mindegy a loginnal a kis es nagybetu.
    Ugyanugy belehet lepni ha mondjuk a loginnevedet kisbetuvel irod le, de akkor nem latod a karaktered amit a nagybetunel hoztal letre csak azt, amit az igy kisbetuvel beirt loginnevvel hoztal letre es vica versa.
  • Cassell
    #567
    Köszi a válaszokat én is a fire kirinen vagyok és mily meglepő Cassell néven sabre-val adom elő level 13-on figyelek de most a Gothic 2 Gold elsőbbséget élvez:D
  • [Jakuza]
    #566
    Van csak nagyon ritkan dobnak a szornyek.
    Plusz meg a klanvezer vehet a klan fohadiszallasan, ugyanitt lehet kapni vallvedot, ami megkulonbozteti a kulonbozo klanok tagjait.
  • _Atti_
    #565
    nah most visszajött ez az etünt karakterem de eltünt az új..mind1
    Sinn néven vagyok fire kirinen..bow stance

    Cassell: én se láttam