48
  • Indigo
    #48
    Valószínűleg örökre "to be continued" marad...
  • nazareti
    #47
    köszönöm! igy már végre sikerült! :) amúgy ennek a átéknak várható h elkészül ténylegesen a folytatása vagy örökre a "to be contined..."marad a befejezés?
  • Indigo
    #46
    Ha jól emlékszem, a puskamikrofonnál a tűz gombot is nyomva kell tartani. A fickó fel-alá sétál állandóan, kövesd folyamatosan, még ha a fal el is takarja. Ha ez megvan, és a leütött/lelőtt őrök testét nem fedezték fel, akkor sikerülnie kell.
  • nazareti
    #45
    sziasztok! ha még él ez a fórum azt szeretném megtudni,h lehet tovább jutni Bristol Suites Hotel pályán ahol a lehallgató puskát kell alaklmazni.a lehallgatót tartom a követendö ember fejéhez,de állandóan azt irja ki h nem teljesitettem mégse a feladatot.elötte az örök hullit is elrejtem,szóval evvel nem lehet gond.remélem segit vki.elöre is köszönöm
  • PJack
    #44
    király gamma, nemláttam még ilyet.
    télleg egyedi
  • bermuda3
    #43
    hitman2 után ez a legjobb FPS (bár a hitman kettő nem egészen fps ne akkoris :))
  • Indigo
    #42
    Nincs mit. Örülök, hogy tetszik a játék :)
  • klerita
    #41
    Szia!
    Amikor mentettem, akkor írta ki, hogy "Major Jones" ezért írtam így....
    Az FBI fogságából "szabadultam ki", és a csajszit (ő a Jones, ha jól tudom) kell követni. Kiakadás=játékból való "villámgyors kilépés" Aztán olvastam valahol, hogy az esc-el át lehet ugrani az átvezető képsorokat, de találtam egy patch-et is, és azóta működik. Most már az ezredest próbálgatom kiszabadítani. :-)))
    Köszi, hogy szántál rám néhány sort!
  • Indigo
    #40
    Szia!
    Nincs Major Jones nevű pálya, viszont a helikopterbe több alkalommal is be kell szállni... Le tudnád írni pontosan, hogy hol vagy, és mit értesz az alatt, hogy "kiakad"?
  • klerita
    #39
    Hello!
    Most jutott el hozzám a XIII.
    Eddig egész jó, de a Major Jones pálya végén amikor a helikopterre kellene felszállni, kiakad. Tud valaki segíteni??
    Előre is köszi!
  • Tunkolos
    #38
    Helo!

    Valaki megtudja nekem szerezni a GTA Vice City szinkronját?????
    e-mail: [email protected]

    Előre is köszi: Tunkolos
  • Indigo
    #37
    Az az 1.01 lehetett, rakd csak fel :)
    Ezzel tutira jó lesz :)
  • mefiblog
    #36
    Valamilyen peccset már alapból feltettem, meg fogom nézni, hogy ez-e az. Mindenesetre köszönöm a linket.

    (És ha szerinted így se', akkor mi lehet a gond? :])
  • Indigo
    #35
    tedd fel az 1.4-es patch-et:

    http://www.czokl.com/download/xiii_patch_1.4b_by_opaquit.exe
  • mefiblog
    #34
    Sziasztok!

    Nem tudjátok mi okozhatja azt a problémát, hogy a játék elindulásakor (mikor az első átvezető képsorok befejeződnek, ott jön egy betöltés, a leges-legelején) egyszerűen nem történik semmi? Tölt a játék, tölt és még mindig tölt, de el nem indul.

    Előre is köszi a válaszokat.
  • hzsolt
    #33
    2000 forintért meg lehet venni!
    Ne szórakozz már krekkel!
  • wendimark
    #32
    crack a trialhoz hol van?
  • IceBlast
    #31
  • IceBlast
    #30
    Hi all!
    Nem tudna vki segíteni?kéne valahonnan a Postal 2-nek a magyar szinkrona de nem tom hol lehet letölteni!HELP PLS!!!!
  • ZMAN
    #17
    GOOD GAME!!!!!
  • aDannyBoy
    #16
    Én is olvastam a hc.gamer összehasonlítást. Mondjuk ez inkább egy NOLF ajnározó cik volt. Nem hiszem hogy az első pályán kívűl mást csinált a srác illetve elfelejtette leírni pont azokat a dolgokat, amik naggyá teszik. Másrészt én a helyébe nem mertem volna így belemenni egy kategóriánként 10-10 pontos összehasonlításba.
    Kevin Flynn írásaival eddig nem volt semmi bajom, de most kicsit csodálkozom, mert habár elfogult vagyok a saját írásommal kapcsolatban, de azt gondolom az övé felületes és túlzottan szubjektív és torzított. Mondjuk hc.gamer (írtam régen oda is) sosem törekedett a hosszas, részletes leírásra. Ez látszik most is. Nem baj, más stílus. Ugyanakkor nem kéne összekeverni a rövidséget a pongyolasággal, mint itt történt.
  • Cat #15
    hcgamer irtó elfogult szerintem, ez látszik a következő cikkből is, a nolf vs. XIII
    szót sem érdemel
  • Cat #14
    "A tíz-tizenkét órás játékidő a gáma négy cédéjével szemben nevetséges" -> mi köze a méretnek a játékidőhöz? már nem azért, de sztm ez a csávó azért frusztrált, mert négy cédét letöltött a netről, és csak egy hétvégét tud vele játszani... ez csöppet necces nálam :)
  • aDannyBoy
    #11
    Köszi szépen a bókot :)

    Viszont sajnálom, hogy annak ellenére, hogy aki olvasta nmegtetszett neki, mégsem örvend a játék túl nagy ismertségnek. A kiadó, ha már ilyen ász volt a kezében, kicsit többet költhetett volna reklámra is... vagy csak nálunk nem mond olyan sokat a név?
  • tigeroo
    #8
    :DDD
  • Sadun Tryst
    #7
    :D
  • Csatti
    #6
    Talan inkabb Splinter Cell. Nem ugyanaz... :)
  • Spenser
    #5
    Ilyen már volt a Spillent cellben! szal ez már nem újdonság!
  • Darth Sith
    #4
    nekem is megvan 1hete, de ha ennyi jót írnak róla, akkor fel is rakom. :)
  • pascal
    #3
    legjobbat ki is hagytam:
    ejthetünk túszokat :) marha poén mikor a biztonsági őrök pisztolyt szegezve hátrálnak meg összesúgnak hogy ne lőjenek.
    persze néha lelővik szerencsétlen túszt... addig se engem :)
  • pascal
    #2
    Jó kis cikk, fedi a valóságot :)
    a játék meg szintén jó habár mintha kicsit sok lenne a lopakodós küldetés, persze tom hogy úgy reális hogyha a titkos összejevetel elmarad ha hullákat lelnek itt ott :)
    illetve: civileket és ártatlanokat nem ölhetünk :)
    ez jól hangzik csakhogy néha ők meg akarnak ölni minket :)
    Összességében jó játék ez csak hiányzik belőle valami kis plussz, ami miatt játszani akarok vele,
    étrsd: 1 hónapja megvan és csak naponta ha kedvem van viszek 1,2 pályát végig, nincs motiváció.
    A grafika amúgy állat nincs vele baj, jó vassal jól néz ki a screenshotokon el lehet nézewlődni de a játék közben észre se veszed hogy celshaded :)
    Amúgy mahára megtanít jól célozni mert egész jól sebződsz és érdemes kapásból fejlövéssel nyírni mindenkit, fél óra játék után mindenkit alázok UT2k3ban :)

    U.I.: a mentési rendszer siralmas, checkpointok vannak DE ha úgy lépsz ki hogy nem mentesz (esc->Save Game) akkor nem folytathatod onnan a játékot :) elég érdekes rendszer...
  • pascal
    #1
    Jókor jött a cikk már egy hónapja megvan a gém csak most a szünetben tolom :) tökjó, a cikket most fogom olvasni ha vélemény eltér majd közlöm ;)