19
Boot cd Playstationra
  • Bogyi007
    #1
    Honnan lehetne ps1-re boot cd-t szerezni?
  • Adi
    #2
    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    Ilyenről nem is hallottam!:)
  • Taranov
    #3
    Mivan?
  • Aramir
    #4
    Nem hallotál rolla????????????????????????????????????????????????????????
  • Aramir
    #5
    Pso-ban van régióvédelem, arra való a bootcd, hogy az import játékokat elindítsa. Persze chip így is kell a gépbe.
    Az újabb chipeknél már nincs ilyen macera.
  • Neme.
    #6
    Csak patchelni kell az iso image-et egy licence toollal (én pl. gridfix-et használom).
  • Sephi
    #7
    O mostanaba egy chip Ps1-re valami 5000 forint szal nem nagy gaz.... szerintem meg toltsd le az ePSXe emulatort es azzal tep minden jatek. Na jo nem mind de nekem 10 -bol 8-at tuti elindit es megyen is jol.
  • Aramir
    #8
    Tudom, ismerem ezt a problémát.
    De ezzel elhasználsz egy üres lemezt.
  • Aramir
    #9
    Ez igaz, de az eredeti az igazi.
    Nomeg egy joypad jobban kézreáll.
  • Bogyi007
    #11
    Már bocsánat én sem mondtam, rád semmit! Különben is nem nekem kellene! Miért is kéne van ps1-em ki is van chippelve, egy ismerősőmnek kellett volna.
  • barret
    #13
    tán a kiterjesztését kén e ide irni! én a cue-ra tippelnék!ha nem megy,akkor próbáld meg clonecd-vel,az csinál 3 file-t!ccd,img,sub.
  • Sephi
    #14
    Csakis az .iso kiterjesztes a tuti. Nekem eddig minden ami .iso volt mukodott.
  • CéZé
    #15
    ha sikerül kiirnod dvd-re majd áruld el hogy lehet lejátszani a ps1-en :)
  • Aramir
    #16
    Hát mivel dvd, így kizárt, hogy cue legyen mellette.
  • Aramir
    #17
    Inkább gi lehet, az szokott 3 daraból állni.
  • Sephi
    #18
    Most mit izelsz? Lehet neki sikerult :)))) De akkor majd szojon a Sony-nak a bug miatt :))) Mar latom az email-t :

    Dear Sony ,

    I found a bug in the Playstation One console. I inserted a Ps2 DVD game and it worked really good.

    Regards esztevez
  • CéZé
    #19