2373
Final Fantasy XII
  • Jagi
    #162
    NA, bakker!LAPALJA!
  • bebop
    #163
    Nagyon remélem hogy igy lesz!!
    Meg azt is nagyon remélem hogy nem a 20-dik rész után fogják megcsinálni!!!
    Ha én Square Enix marketinges lennék biztos kérvényeztem volna már a dolgot.
    Meg azt is hogy legyen hozzá magyar felirat
    Na kiveszem már a biliből a kezem!
  • SlickAdam
    #164
    Még 2001-ben Németországi nyaralásom során olvasgattam egy ottani PS2-es magazint (akkor volt új a FF X), és már akkor tervezgették egy FF gyűjtemény kiadását.
  • bebop
    #165
    NA mostmár van olyan hely ahonnan meg lehet rendelni a régi részeket!!!
    De ennyiért? 12000,- HUF
    Nem rablás ez egy kicsit ?
    szerintem mikor megjelentek nagyon régen akkor kerültek ennyibe!!!
    Az oldalon szétnéztem még azért és van ott egy két nagyon jó játék!
  • dinomano
    #166
    Banyapapa! FF8rol targyalhatnank? :-) Azonnal kell! :-D mennyit kééércc kalozm*solatokééérrr? :-D FF8..minnyá megörülök!!! FF XI milyen? töltöm demot, kivancsi leszek... :-D
  • Banyapapa
    #167
    privit lesd.
  • dinomano
    #168
    Köszi priviket...este FFVII, 2.cd vége; most jövök ki a szétlött shinra erödböl; oszt viszem tovabb sztorit... :-D Juhuuuu! :-) A letöltött benchmark-os FFXI egy hibaüzenettel exe-re kattintva kilepett... :-( Ugy nez ki, gyengusz mar a gepem(633mhz celerongy...) Uh-uh, sebaj, ott a ps1... :-)
    Jo gémet mindenkinek...
  • Banyapapa
    #169
    Ment is privi vissza:P
    a FFXI-re vissza,azt sztm sehogyse se megy csakugy,az MMORPG,vagyis csak online jácchato (ergo elöfizetés kell hozzá,meg gondolom origi lemez is).
    Bár lehet van megoldás a elöfizu ellen,de arrol nemtok.

    Amugy megvolt aza bemutatodemo,de nem naon teccet.
  • dinomano
    #170
    aham..nalam nem indutl el; vmi krix-kraxokat vagott ki egy windows-ablakba, utana meg semmi, töröltem mar az installt...mind1, kivancsi lettem volna rá... Valoszinü, h. csak elöfizüs a cucc, sztem is; mint az online-ok ps-en+xbox-on... :-/ Nah mind1, annyira nem lenyeg...
    Chocobo Dungeon-ek milyen gémek? Sok jot még nem hallottam roluk+screenshotok sem nagy szamok 1.ránezesre... :-/ Ismeri öket vki?
  • Banyapapa
    #171
    chocobo dungeon uncsi volt:P
    Ami még jo az a the legend of dragoon,állati jo a harc benne,és jol is fest.
  • dinomano
    #172
    banyapapa, az megvan; nekem nem tetszett a ritmuskombos dolog annyira(ha jol tudom, FF8ban is van!?), bár még kijatszasra var a gém nalam, amugy tenyleg szép..picit bukott vele a Sony Comp. Entertainment, nagyon le akartak alazni a FF-sorozatot...hmm... :-D nagy faba vagtak a fejszejük... :-D
  • dinomano
    #173
    most neztem crystal chronicles-t, ahhanyos kis gééémnek néz ki, kár h. csak DC...amugy ez is szép mint allat... :-D
  • Jagi
    #174
    Mintha egy full új gammát vennék. Picikét visszavette a lelkesedésem...
  • bebop
    #175
    nem csodálzokok rajta!
  • bebop
    #176
    na ezt jól elirtam
    Szal nem csodálkozok!
  • Jagi
    #177
    : DDDD Értem a lényeget.
  • dinomano
    #178
    Jagi; ugy latszik régi gémeken is keresni akarnak... Mondjuk az FF sorozat az, amit sohasem fogsz megkapni(egyelöre ugy nez ki)"ezt vedd meg!" tescocsomagban...
    nah, melo vissza...jah, egy szakközepben vagyok ktáros... bujtam vissza nezni tsajokat...
  • Gábor
    #179
    Khm 8k huf Angliából, ff8....gameseek.co.uk
  • Jagi
    #180
    Ték piccs! :D
  • dinomano
    #181
    melyik FF 8kilo HUF? Ehhh...2. disc végén vagyok FFVII-ben; ma este talan eljutok 3-ashoz...ehhh...nyomom... :-D
  • Gábor
    #182
    Én megtanultam írni, te tanulj meg olvasni :P
  • Jagi
    #183
    THX! Ennek nincs nem internetes boltja?
  • dinomano
    #184
    ehhh...visszaolvastam elözö topicokat...tudod mennyit kellett scrollozni? :-D Pontosan melyik FF régi réééécek vannak a packban? :-O
  • dinomano
    #185
    megneztem IGN-en FFXI online kritikajat, jot irnak rola; de online jatszhato csak píízííí; szoloban max. level 10-ig jutsz/+japan szerverek vannak csak, allitolag a teszter is max-in feltapolt emberekkel talalkozott; nem volt pleasure, h. nem tudott kivel "epitkezni"+alapban csapatmunka a lenyeg... Hmmm... A screen-ek ahhanyosak... :-D
  • Gábor
    #186
    Nem kellene neked egy NAGYON erős kávét innod? Vhogy nem tudsz ma olvasni! :P
  • Gábor
    #187
    Milyen pack?
  • Jagi
    #188
    Sokmindent nem tudok ma... :)
    Szal, azt akartam kérdetni, hogy nekik létezik -e üzletül (mint az 576-nak).
  • Jagi
    #189
    Többek között írni :D
  • Gábor
    #190
    Adtam egy linket GAMESEEK ONLINE STORE
    Ezen mit nem értesz? :)
  • bebop
    #191
    Szerintem ha létezik is üzlete akkor se negyon mész vele semmire mivel sajna nálunk nem hiszem hogy boltot nyitottak volna.
    Mondjuk nem lenne rossz.
  • bebop
    #192
    Egy kicsit utánnanéztem az áraknak, mert nem az az ember vagyok aki nap mint nap játékokat vásárol, és pl a ffX-et 5000 Huf-ért már meg lehet venni originál álapotban.
    Szal akkor hogy is van ez?
    A régi drágább mint az "új"
    Vagy ez már olyan mint mondjuk az autóknál ?
    van mondjuk egy überfaszasirály brand-new Ford-od, és belegondolsz hogy milyen fasza lehetett a régi Ford T modellel jönni menni annó. Erre kitalálod hogy veszel egyet ami igen nehézkes meg a szegény országunk éves költségvetésének a fele!!!
    Szal lehet hogy a régi játékok is erre a sorsra jutnak ?
    Reméljük nem!
  • bebop
    #193
    Csak érdekesség képpen raktam be ezt a szöveget(most találtam)Lehet hogy már néhányan olvastátok de aki nem az most megteheti

    Itt találtam: http://novisad.ultraweb.hu/


    A világ legnagyobb szórakoztatóelektronikai társasága jelentős visszalépést szenvedett el a mod chipek elleni nemzetközi harcában, amikor egy ausztrál bíróság a gyártó ellen hozott ítéletet.
    Egy ausztrál bíró pénteken azt a döntést hozta, hogy az eredeti PlayStation játékkonzolhoz készített mod chipek a helyi törvények szerint nem sértik a Sony jogait. Az ausztrál törvények az efféle esetekre vonatkozóan egyébként nagymértékben hasonlítnak az amerikai Digital Millennium Copyright Act (DCMA) törvényre, amely szigorú büntetést helyez kilátásba a másolásvédelmi technológiák kijátszásával, hatástalanításával kapcsolatban.
    A döntés egy héttel azután született, hogy egy kanadai PlayStation 2 mod chip kereskedő másfél év felfüggesztett börtönbüntetést, valamint 17 ezer dolláros pénzbírságot kapott a chipek, illetve illegálisan másolt játékok terjesztéséért.
    A mod chipek olyan, játékkonzolokba forrasztható illegális megoldások, amelyek hatástalanítják a konzolok másolásvédelmét, lehetővé téve ezzel a másolt lemezek használatát. A Microsoft Xbox esetében a mod chip saját készítésű szoftverek, mint például MP3 lejátszók használatát is lehetővé teszi a konzolon.
    Az ausztrál perben a Sony a Sydney-i Eddy Stevens-t vádolta jogainak megsértésével, aki az első PlayStation játékkonzolhoz árult, illetve szerelt be mod chiepeket. Ronald Sackville bíró szerint a chipek nem szegik meg az ausztrál törvények vonatkozó részeit, mert olyan legális tevékenységet is lehetővé tesznek, mint például a külföldről behozott lemezek lejátszása, illetve a saját célja készített biztonsági másolatok használata
    "Semmilyen olyan bizonyíték nincs, ami arra utalna, a gyártó célja a megoldással az volt, hogy csak az Ausztráliában és Európában vásárolt, jogszerű lemezek használatát tegye lehetővé" - áll Sackville határozatában, aki szerint a PlayStation gyakorlatilag nem is tartalmaz másolásvédelmi technológiát, mert bár meggátolja a másolt lemezek lejátszását, magát a másolást nem akadályozza. A bíró egyébként egyetért a Sony-val abban, hogy Stevens törvénysértést követett el az illegálisan másolt játékok árusításával. Ez utóbbi vádpontban később születik ítélet.
  • Jagi
    #194
    De! Bevásároltatok a haverral és így nincs csom.ktsg, se posta ktsg! :D
  • Jagi
    #195
    ittvan a válasz. Hulyééén fogalmazok :D
  • Jagi
    #196
    17 rongy! Vazz ez komoly.
  • dinomano
    #197
    Hmmm...hmm...anno Tusco-ban(tesco ) lattam FFX-et vmi 6-7e-ért; egecc jo ááááár!
  • Jagi
    #198
    Annyi a Platinum.
  • dinomano
    #199
    aham... Nem emlexem mar, h. az Xvolt-e, vagy az X-2, de asszem csak X... Melyik jobb amugy?D.
  • Unknow
    #200
    Sima X mindenképpen...én nagyon szeretem az FF sorozatot de az X-2 számomra nem tartozik közéjük. Ha jót akarsz szvsz elkerülöd a francba.
  • Gábor
    #201
    Ellent mondanék, nekem spec nagyon tetszett a X-2!
    Inkább azt javasolnám, hogy nézze meg, játszon vele és döntsön belátása szerint :)