2373
Final Fantasy XII
  • fanatifo
    #362
    :)))))nemis Garnet:)DAgger:)
  • Sephi
    #363
    Te haborodott vagy. Akkora baromsagokat mondol hogy jon hogy kijabajak. Ne is irj tobbet nekem errol mert nem vagyok kivancsi rad te hideg ember.
  • Sephi
    #364
    CC meg nem egy nagy wascummdas volt. Igaz ketszer vegig lett tolva DE AZON NEM KONYEZTEM EL A VEGEN ES MESSZE NEM VOLT AKKORA A FIILING!
  • fanatifo
    #365
    Enegm eddig egy játék könnyezett meg és az a Shadow of Colossus vége mert az a játek maga a csoda sztem!!!!
    Azért mert nem sírom el magam a végén még lehet etalon és CC az szvsz!!!
  • Neme.
    #366
    Persze persze, kétszer. És nem fogott meg a világa, története, zenéi, hangulata. Ahammm... :))
  • Neme.
    #367
    Teljesen így van, nem attól a legjobb a CC, mert rámerőltetnek gagyi szerelmi kliséket, hanem teljesen mástól. Egy ilyen játékba pont az kell, mint ami a CC-ben van: felülmúlhatatlan hangulat, sztori, fordulatok, poénok, karakterek, titkok, zenék, endingek, nem pedig balfék FF10 karakterek. CC a tökéletes játék.
  • Neme.
    #368
    Be is raktam az aláírásomba. :) Már önmagában emiatt az egyetlen mondat miatt jobb a Chrono Cross mindennél.
  • Sephi
    #369
    Tortenet nem volt azert akkora hogy megfogjon. Zenebe csodalatos, vilag meseszepen van meg krealva. De a storyja nem versenyezhet a FFX-evel soha de soha. Es akar hiszed akar nem a CC-et en a FFX utan jaccotam (igen lassan ket eve).
  • Neme.
    #370
    Story egy dolog a sok közül, amiket felsoroltam. Elhiszem, hogy játszottál vele, csak azt nem, hogy FFX után kétszer végig lett tolva.

    CC vs FFX final round

    Story 1:1
    Zene 2:0
    Fordulatok 1:0
    Poénok 1:0
    Karakterek 2:0
    Titkok 1:1
    Endingek 1:0
    Hangulat 2:0
  • Jagi
    #371
    Mér' fosozzátok annyian az X-2t?
    Azt hallottam, hogy lányközpontú, meg ez at el lett cseszve, dea annyira szar az X-story folytatása?
  • Sephi
    #372
    Minek vitatkozol te velem? Pont velem kell vitatkozzal a FFX-rol baszki? En megirtam az egesz storyt A-tol Z-ig ahogy az a jatek volt. Ateltem minent. Es akkor te nekem josz magyarazni hogy a CC jobb mint a FFX es meghazudtolsz hogy en mennyiszer vittem vegig egy jatekot? Ki a faszomnak kepzeled magad?

    A FFX zeneje az egyik legszebb amit valaha halottam.
    Meg a story is sokkalta melyebb es elvezetesebb.
    Es vegul a karakterek baszki. Josz nekem holmi total mesevel itt okoskodni amikor a FFX nek 1000x hatasosabb es erzelmesebb meseje volt.

    Kihozol a sodrombol mert egyszeruen erzeketlen vagy es nem tudod ertekelni a szepet es maga a szeretet lenyeges fogalmat.

  • Sephi
    #373
    Mas. Nem az amit vartal. Es hogy az legyen amit vartal tul sok olyan dolgot kell megoldani amit nem igazan logikus :(
  • Neme.
    #374
    Minél többet írsz, annál nyilvánvalóbb, hogy fingod sincs a Chrono Crossról.
  • Sephi
    #375
    Ok.
  • Sephi
    #376
    Naon gonosz vagy tud meg.
  • Sephi
    #377
    Ne veszekedjunk jo? Neked megvan a velemenyed es nekem is. kulomboznek. De ez meg nem ok arra hogy meghazutojal.
  • Sir Quno Jedi
    #378
    Az X-2 nekem baromira tetszett, csak ott untam meg, hogy a helyszínek ugyanazok többnyire, hiszen ugyanabban a világban játszódik és engem kevésbé érintett meg a nosztalgia, mint amennyire zavart, hogy az én ízlésemnek nem elég az új és lenyűgöző helyszín. Ja és még valami, nem tetszett, hogy a lányok extra formáihoz nem lehet minden képességet pusztán fejlődésből kimaxolni, az alapok meg szart sem érnek, ez szíven ütött. Ja meg az is, hogy csata közben kell szerept váltani, így megintcsak nem tudsz elég support karit fenntartani. Ha Yunát teszem azt valóban háttérben tartod, az nagyon poén, de nem ér a supportja annyit, mint amennyit harcosként/csatamágusként veszítesz vele. A szokásos.
  • fanatifo
    #379
    Igaz ne veszekedjetek!Még egy észrevétel azért CC melett(igaz imádom a ffX-et)
    FFX-ben nincsenekl járható utak mész előre elakadni lehetetlen ami a előző ff-re nemvolt jellemző!
    CC-ben ugy alakithatod a storydat ahogyan akarod.
  • Neme.
    #380
    Beismerem, nem nézek Romantika TV-t, de attól még nem vagyok gonosz, se nem érzéketlen. CC-hez nagyon erős érzelmi szálak fűznek.
  • Sephi
    #381
    Engem nem fogott meg a CC. Bennem altalaban a jatekot mely nyomot hagynak de ez nem tudott... :(
  • Neme.
    #382
    Mondjuk nem is akartam én hasonlítgatni, mert nem is lehet, hiszen CC-nél nincs is jobb. :) Csak épp elkeserítő, hogy tömegjátékot csinálnak CC-hez hasonló játék helyett. Persze ez mindig is így volt. Nem véletlenül kezdik EA-hoz hasonlítgatni a Squenixet.
  • Neme.
    #383
    LOL
  • fanatifo
    #384
    Tény kezd ellaposodni a square-enix nagyon jólnézki a FF12 nagyon de azért félve fogom berakni a gépembe!Ha ezis szar lesz mint a Square-enix mostanában megjelent játékai akkor már tuti hogy kifulladt eza sorozat és nincs több ötlet!!
    Vissza a régi Squaresoftot
  • Sephi
    #385
    Hat apa a Front Mission 4 volt az utso jo SE jatek. Nezd meg a cimeket baxa meg. Musashi mekkora gama volt Ps-re oszt mit muveltek vele. Ahh nem is irom mert csak ideges leszek.
  • fanatifo
    #386
    Front Mission az hidegen hagy mert nemérdekel a robot tma!!!!Igazi jő tartalmas ütős rpg-t nemis tudom mikorcsináltak....
  • Sephi
    #387
    Hat SNES ota nem jott ki egy velos tipikus RPG.... Terranigma volt az egyike... jah mennyit tudnek en meg leirni vaze. Azok voltak a szip idok....

    Tudod mi a baj itt kerem? A 3D rontott el mindent. Marmint a 3D vilag. Mert meg a FFVII (terkepen kivul) csak a harcok es a szereplok voltak 3D minden mas elore meg vala festve. A CC is ilyen pl. De viszont a FFX az csodalatos volt igy is. A Shadow Hearts is. A DQ8-ban peldaul szep a graf de kibaszottul idegesit hogy van 8 fajta ember faluba oszt ruhajukon kivul semmi se valtozik. Ugyanazok az arcok mindehol.... aze lehetett volna mast is rajolni nem?

    A Suikoden IV -el sem lett volna semmi baj ha csak nem lenne olyan monoton.
  • fanatifo
    #388
    Dq8 gyönyörű de rétegjáték mert sztem iszonyatosan gyerekes főleg az ellenfelek majdnem hogy hülyének néztek itthon amikor meglátták mivel játszom:)
    Suikoden nekem bejött de ahogy mondod nagyon monoton...
    FFX nagyon jó nem tagadás de nekem ebből a részből hiányoztak a tikok meg hogy saját magam alakítgassam a storyt de mondom nagyon jó rész a 10
    Shadow Hearts is nagyon jó a ujfajta harcrendszer nekem nagyon bejött kiváncsi leszek a köv részére!!!
    Grandia 3....most azt várom kiváncsi leszek milyen lesz a 2-t végigtoltam annó Dc-en nekem nagyon bejött
  • Sephi
    #389
    Grandiat en is varom. Igaz a Grandia Xtreme egy nagy lofosi vala de ettol tobbet varok!
  • Jagi
    #390
    Kösz a válaszokat srácok. Ha Jechttet megöltem (végre leírom a véleményem én is.

    Ja ige. felvetettem már, de semki nem reagált. Lehet, hogy csak elveszett az üzik között. mivel többnyire az aktuális FF-el foglalkozunk, és még a XII nincs kinn a X topikja is megállt 400+nál nem lehetne ez egy FFgyűjtő topik?
    "Final Fantasy Saga" mondjuk
  • Sephi
    #391
    Kozegyezett vegett ez lesz a "univerzalis" topik amig ki nem jon maga a gama.
  • dinomano
    #392
    uh..nincs sok idöm irni, latom elhaladt a topic... nah, mivel irhatok, irok VII temaban; ha ez már FF saga topic...nevezzük igy... :-); nah eljutottam ujra!!! VIIben a barlang aljara, nemsokara ujra sephi-fight(elöcör meghaltam...); vincenttel voltam a vizeseses barlangnal, talalkozott Lucreciaval, alltiolag ha masodszor is visszamegyek; kapok cuccot+fegyvert..nah, akarhenyszor mentem vissza; nem kaptam semmit...mondjuk a lemezemmel is pont azon a részen vmi gánya volt, le is fagyott...pedig FF ilyet még nem csinalt... Jah, gázas lehet lemezem, egyik fightnal(nem hazudok!!!)egy közepes ellenfel kinyirhatatlan volt...(nem ment le energi-je, nagyjabol mar tudtam mennyit bir; oszt hiaba...
    mennem kell, pá!
  • Jagi
    #393
  • dinomano
    #394
    Jagi, nah szoval elöfordulnak ilyen hibak irott jatekoknal. ez van..jah, anno a 9-esben jartam ugy, h. kinyirtam 1 ellenfelet; és nem lepett ki a battle-screenböl a gém, csak mutatta (allapotjelzö kezecske)a semmit a levegöben, az volt a mak, h. a Zidane tud szökni fightbol... :-D Nah, off hetvegere emberek; majd hetfön irok...el ne szaladjatok rendesen topictemaban... :-D
  • bebop
    #395

    no comment
  • Sephi
    #396
    www.kamu.hu/nadon
  • bebop
    #397
    viccnek jó volt azért nem ?
  • bebop
    #398

    Itt van még FF VII for Ps3 kép aki nem látta volna még!
    FINAL FANTASY VII FOR PS3
  • Sephi
    #399
    ATYA UR ISTEN!!!! ATYA EG UIRSTEN MINDEN AMI SZENT A FOLDON!!!!!TE JO EG BASZAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NE MOND HOGY LESZ REMAKE MERT EN MEGORULOK!!!!!!! XAROM LE AZ OSSZES JATEKOT A FOLDON!!!!

    EZ TUDOD MIT JELENT ????????????? HA REMAKE IS AKKOR IS FULL TELE LESZ UJ DOLGOKKAL!!! EZT NEM HISZE ELLLLL!!!!!!!


    /me elajult
  • Sephi
    #400
    "The next step is obvious: a full-scale remake of Final Fantasy VII, using modern, cutting-edge technology."


    AAAAAAAAAAAAA
  • Sephi
    #401
    A lenyeg az hogy mar csak aze' is kell egy remake vaze hogy a mostani generacio is vegre ismerje meg. 90% a mai konzolosoknak azert nem jaccot vele mert a mostani tech-hez kepest a grafikat le fikazzak es nincs kedve a gyereknek ilyen "gagyi" grafikaju jatekot lejaccani. Igaz ambar hogy fogalma sincs hogy mennyire mely es eros mese ez kerem.

    Ha igazak a hirek es lesz remake akkor en meg fogok peldaul orulni.