52
Ne szívjál füvet!!!! Mert olyan leszel mint én....
  • ThePartyFace
    #52
  • ThePartyFace
    #51
    De szívjá' füvet!
  • K.András
    #50
    Oké :)
  • Taranov
    #49
    Na egyetértek Baloval, ne írogassunk ide! :)
  • Taranov
    #48
    Volt már ilyen topik, de ez most nem vitázós topik, hanem mukikának nagyon megtetszett ez az ígénytelen szám, ezért nyitott neki egy topikot, mintha feltalálta volna a spanyolviaszt :)
  • Balo
    #47
    De ne írogassunk ide, mert akkor fennmarad! :)))
  • Taranov
    #46
    Pontosan, nem is értem miért nyitott ilyen topikot a kedves topiknyitó :))
  • K.András
    #45
    Rendben ,én is azt mondom ne szivjatok füvet,csak ha én szivok azért ne cseszegessen senki,ez igy korrekt ugye???
  • mukika
    #43
    Éppen az történne ha nem írnál be!
  • Gery1980
    #42
    Huh mekkora sux ez a topic!
    Kukába vele azonnal!
  • The Garrett
    #40
    dobost :D
  • The Garrett
    #39
    ilyen igénytelen poénpunk egyxüttes.. A szólógitáros bányába dolgozott, a dobot elütötte az autó a bassernek meg hokiütő!!! volt felhúrozva.. rajta 1 pickup és azon játszott
  • Balo
    #38
    AZ az igénytelen aki őket komolyan veszi. Én láttam már gyereket talpig feketében, a hátán egy nagy "Rózsaszín Pitbull" felirattal. Az igénytelen. A zenéjük szerintem jó, legalábbis hallgatható.
  • mukika
    #36
    Látom sokaknak nem jön be a topic. Akkor:
  • selwik
    #35
    Én nem ismertem ezt a rózsaszín pitbullt vagy mi a frászt.
  • Taranov
    #34
    Mindenki ismeri. Egyébként a téma a gumiban való, nagy baromság, ez a rózsaszín pitbull egy ígénytelen részeges banda.
  • selwik
    #33
    Semmi gáz nincs a spanglival amíg vki ésszel csinálja. És ez így van az összes könnyű droggal. Havi egy cigitől nem szoksz rá. Akkor gázos csak, ha tényleg ez áll hétvégenként mindenek felett. Nekem is van sajna ilyen cimborám, de az ilyenek úgyse értik meg. Fél éve nem vett magának semmi maradandót, de szombat esténként mindig van lóvéja fűre. Ha nagynehezen elrángatjuk vmi szórakozóhelyre akkor meg áll egy kólával a kezében egész este, nemhogy piázna velünk és jól érezné magát.
  • Blasta
    #32
    Suxtopik
  • mukika
    #31
    Lehet. Keveset aludtam. Egyébként én is észrevettem.
  • traXion
    #30
    Hátteishülyevagy... Mukika, túl sok írásjel van a mondataid végén, nem? Olyan mintha idegbeteg lennél!
  • Balo
    #29
    nem az a veszélyes, ha túl sok arancs van a vodkában? :DDDDD
  • mukika
    #28
    Ezt a Rózsaszín Pitbull szám miatt... Azért egy párszor én is szívatam... De én nem vagyok füves... És te???
  • mukika
    #27
    Mert segbebasznak a gumibottal... :)
    Szerintem ez egy örök sláger marad...
  • ollie
    #26
    Aha, és ezt miért írtad, ha nem rólad van szó:
    "Ne szívjál füvet!!!! Mert olyan leszel mint én"
  • The Garrett
    #25
    Amugy rózsaszín pitbullt kb 4 éve hallgattam :P
  • The Garrett
    #24
    mér ne? :P
  • mukika
    #23
  • zaki
    #22
    lol, most hallgatom: ne szívjál füvet, szívjál inkább faszt :P
  • mukika
    #21
    Helyes. Te is jó fiú vagy...
  • zaki
    #20
    eddig sem szívtam füvet
  • cSuwwi
    #19
    a #12-esre akartam válaszolni, na! :)
  • cSuwwi
    #18
    Ha 18 évesnél fiatalabb vagy, még jó is... :) Majd rájössz egyszer az élet szebb dolgaira is. Én már mindegyiken tool vagyok... :)
  • mukika
    #17
    Miért??? Füves vagy???
  • mukika
    #15
    Veszélyes vagy??? Pl???
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    jó én nem azt mondom hogy megvetem de tudom milyen veszélyes vagyok ha sok a vodka a narancsban :]
  • mukika
    #13
    Akkor jó fiú vagy. Én az alkoholt nem vetem meg. De a kurvákat igen. A fűvel pedig úgy vagyok, hogy minek?!
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    én nem cigizek nem szívok nem piálok.. nem kurvázok szal tiszta életet élek ilyen szempontból :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    a legtöbben azt mondják hogy nem jó mert baloldali meg ilyenek.. nekem a szöveg nem azért teccik mert ilyen vagy olyan a politikai tartalma.. (azt már rég nem hallom) hanem mert vagy vicces vagy valami "komoly" stb.. dallamos..
    és ez pl. elég "mókás" és dallamos szám
  • Balo
    #10
    Tényleg ne szívjatok füvet!
  • mukika
    #9
    Nincs. Azért nyitottam, mert kiváncsi vagyok, hogy ki a füves és ki nem. Én nem vagyok az... De egypár haverom igen. Sosincs pénze, csak a fűre. Szerintem hülyeség, hogy nem lehet rászokni...