13
  • b
    #13
    tisztában vagyok vele, hogy a leírásban az van ha egy hónapnál tovább nem használom akkor tegyem vissza a fejet a dobozába, légmentesen lezárva. ez történt! ennek ellenére szar volt. ez több éve történt. az azóta kicsrélt fej tökéletesen működik. éppen most vettem bele új festéktartályokat.

    no, a lényeg: gyárilag szar volt a fej vagy mocsadék minőségű volt. lehet, hogy a gondos kínai rabszolgagyermekek hibáztak. passz!

    konzekvencia: legközelebb elég nehéz lesz engem meggyőzni a canonnak, hogy az ő terméküket válasszam a konkurencia helyett.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    1 canonom van szal ha 1 et adnának ki az is elég lenne :D
  • Csatti
    #10
    Oszinten szolva tul sok jot a nyomtatoirol en sem tudok mondani. Fenykepezogepekben azonban jok.
  • Aramir
    #9
    Hát neharagudj, de azért hetente illik nyomtatni egy oldalt, külömben beszáradhat a fej.
  • b
    #8
    kábé két oldalt nyomtattam. egyet amikor megvettem kipróbálni. aztán egyet egy hónap múlva. a harmadikat pedig már nem tudtam.
  • Chappy
    #5
    H lesz új lejjeb megy az ára. Akkor meg veszek 2-t v. 3-at.
    De ha nem, akkor 1-et.
  • b
    #4
    ja igen, hogy ez miért kérdés még számomra: amikor megvettem a nyomtatót két hónap múlva már vissza is kellett vinnem mert abszolút nem nyomtatott semmit.

    úgy gondolom, hogy az egy-két japán cégen kívül, akik a világ legprofibb cuccait készítik, a többi szinte mind szemetet gyárt. sajnex.
  • b
    #3
    canon nyomtatóm van, és nem tudom milyen fotós cuccom lesz.