27
Szerintetek jó ötlet tenyészteni?
  • Tetsuo
    #27
    A hangyászsün még a rozsomáknál is veszélyesebb! Kérdezz meg bárkit! A bolyból.
  • PíszLávJuniti
    #26
    100 hangyára bérelnék egyet htx.
  • Loál János #25
  • Noodlee
    #24
    UP!
  • Shaman
    #23
    :-(((((((((
  • Noodlee
    #22
    Ha elnem lopta valaki az itteni szpemmerek közül :((
  • Shaman
    #21
    ott van?
  • Noodlee
    #20
    Nojés hangyászsüntöt meg lopol jaz állatkertbő?
  • Lacc
    #19
    Nagy igazságot mondtál :D Lehet hogy holnap a belvárosban sétálva beleesek majd egybe, ki tudja.
  • Shaman
    #18
    Csak eccer legyél az léletben belesve egy termeszbolyba,hidd el,hogy odakívánnál egy rakat hangyászsünt!
  • PResident Evil
    #17
    fáradt elme topic !!!
  • Balo
    #16
    Mennyibe kerül 1 kg hangyészsün kicsontozva?
  • Shaman
    #15
    az lehet,de ettöl a hangyák még nem haltak meg.Majd idövel szépen kimásznak a porszívóból,de a hangyászsünböl nehezen másznának ki!
  • A nick nevem
    #14
    Amikor az ágyam alatt kijöttek a hangyák, összefüggő fekete "szőnyeget" alkottak. Én előkaptam az 1400 Wattos porszívómat, és 5 perc múlva egy darab hangya sem volt. A hangyászsün mekkora teljesítményű? ;)
  • Bandew
    #13
    Jaj, de perverz vagyok!
  • Bandew
    #12
    Ez a bizonyos "csajozás" lehet több értelmű is.
  • Sadun Tryst
    #11
    mi kutyakölcsönzőt akarunk nyitni haverokkal, több célra... sétáltatás, csajozás, szerethiány... persze az már extra lové ha azt akarod, hogy a kutya hallgasson is a nevére :)

    a hangyászsünhöz pedig annyit, nemtom... :)
  • CSOCSO
    #10
    tudod mit? énmeg járok házrol házra és tenyésztem a hangyákat hogy legyenmit írtani..aztán felezünk a manibol:)
  • Eye-scream
    #9
    Nah újabb értelmes topik....:)
    Amúgy védett, szal mongy le róla:D
  • Shaman
    #8
    Na mondjuk az az ami sz*rt sem ér. Ezt én is tudom hisz nekünk is sok gond van a hangyákkal.
  • Taranov
    #7
    Szerintem mindenképpen nyereséges vállalkozás lenne, úgy hírdetnéd, hogy bio hangyátlanítás vegyszerek nélkül környezetkímélően :))
  • Loál János #6
    Csak az nem aranyos. :/ :DD
  • Cat #5
    olcsobb a hangyacsapda a boltban
  • Galy
    #4
    szerintem jó ötlet, megéri!
  • Shaman
    #3
    Nem ér elsőnek lenni!
  • Shaman
    #2
    Nos az jutott eszembe valamelyik nap,hogy nagyon sok embernek baja van nyárom a hangyákkal. Mi lenne ha beszereznék egy hangyászsünt,s pénzért kölcsönadnám nekik,hogy megegye a felesleges hangyákat?
    Jó ötlet szerintetek? vagy télen befagyna szegény?
  • zaki
    #1
    1.