2828
  • gergou
    #348
    Basszus, ezek telleg nagyon szopatnak:) A relasegrouphoz irhatnak ezt: `FBI you fuckers:)`

    Ezen mar csak rohogni tudok:)
  • Coolfire
    #347
    Ha ez igaz,az ultrabrutál köcsögség valóban..
  • AMD Norbee
    #346
    jaja csak bennük
    az összes többi
  • Coolfire
    #345
    Mostantól az nforce-on a release groupnál lesz FBI?:))
  • Coolfire
    #344
    Beszarás..bazze senkiben sem bízhatunk,csak a Devianceben?:))
  • davos80
    #343
    Lehet, hogy az FBI töltötte fel, oztán arra vár, hogy ki tölti fel először...
  • davos80
    #342
    Ha kiderül, hogy csapda, akkor énsem tőtöm.
  • davos80
    #341
    Ezt olvastam a hdc fórumán :

    NE!!
    Olvassatok Nforce-on a HITMAN 3 mindkét változata CSAPDA!!!!
    NE TÖLTSÉTEK FEL ÉS SENKI NE TÖLTSE LE SE A MAGIK SE A DIESEL FÉLE VÁLTOZATOT!!!

    "Some siteop's have forbidden it to spread the new Hitman 3 Release, since it's unofficial. People say that there is a Trapsoftware in it to catch more sites/people.. More info will follow soon!"

    DON'T TOUCH ANY RELEASES OF HITMAN CONTRACTS.

    A MAGIK és a DIESEL egy eddig teljesen idegen isopakoló szóval 90% hogy az állítás igaz!!!
  • Coolfire
    #340
    Anno a winxp csinálta ezt a jelentgetősdit,de már leszokott róla..:)
  • davos80
    #339
    registry...
  • dikki*yysw
    #338
    Hát vagy tűzfal.. de ki tudja minek álcázza magát. HA van benne ilyen (1általán nem biztos).
  • Coolfire
    #337
    Na azért ne legyünk paranoiásak..:)
  • Skyline
    #336
    Nahmonnyuk télleg mivan ha ez a MAGIK-es verzió téllleg ilyen csapdás mivel még ezt a csapatot sose láttam isopakolók között,és fogod kihúzod a netkábelt és játszol simán net nélkül:)
  • davos80
    #335
    #331 re ment
  • davos80
    #334
    Megoldás : olyan gépen kell feltörni, amin nincsen net.
  • Coolfire
    #333
    Egyre szarabbul áll,na asszem hanyagolom egy darabig.
  • Skyline
    #332
    Nahjah kissé gyanús hogy clonecd-s crackmentes változat elöbb kinnvan mint a crackes...
  • Corey
    #331
    delol, épp a #230-ba irtam egy hasonló tippet.. ha ez igaz akkor én se nyulok hozzá
  • davos80
    #330
    Akármilyen játékban is lehet ilyen progi.Nem tudhatjuk.Sőt a vindózban is van, ebben 100%-ig biztos vagyok.Jó kis infókat tudhatnak rólunk.
  • gergou
    #329
    itt
    Nem tom mennyi valosag alapja van, de a progi mindenkepp elindul, es infokat kuldd direkt azert, hogy megtobb warez oldalt, es nem legalis usert elfogjanak, abszolut nem biztos hogy igy van, de hat ezt irta valmi forumer:)
  • dikki*yysw
    #328
    Akkor olvasd el a win hibajelentés küldését, benne van az ipd.
  • davos80
    #327
    Tényleg nem tudom hova menne.Nem mehet semmilyen hatósághoz, kiadóhoz, akárkihez, ahhoz nincs joguk.-szerintem
  • dikki*yysw
    #326
    Vissza hozzád. Mégis vajon hová?
  • davos80
    #325
    És ha nincs krekkelve, akkor nem megy a kis progi?
  • davos80
    #324
    Hova?
  • gergou
    #323
    "Some siteop's have forbidden it to spread the new Hitman 3 Release, since it's unofficial. People say that there is a Trapsoftware in it to catch more sites/people.. More info will follow soon!"

    DON'T TOUCH ANY RELEASES OF HITMAN CONTRACTS.

    Hat lehet ezert nincs meg crackelt verzio...
    Az nforce foruman irta ezt valaki, aza lenyeg, hogy a jatekban valahol el van rejtve egy kis progi, es ha felinstallalod a gepedre, azonnal megy az info...:)
  • Corey
    #322
    olvastam nforce fórumot és azt irták mind2 jól műxik ha úgy csinálod ahogy nfo-ban írják. a Magik-ra szinte mindenki írta hogy jó, a Diesel-re annyian még nem írtak
  • Coolfire
    #321
    ja ez igaz.de a két rölíznek,még a mérete is különbözik..
  • antijedi
    #320
    jah ezért modnom hogy sazvsz a clone-ozott verziokat könnyeb is megoldani emg jobbak is, de hát izlések és pofonok :)
  • Coolfire
    #319
    Elég szarul áll az nforce-on.
  • Coolfire
    #318
    Ja és melyik lehet a jobb?A Diesel v. a Magik release?
  • Coolfire
    #317
    Na jó,most már jöjjön a játék..
  • Coolfire
    #316
    Azért elég kemény meló leszedni egy játékról a védelmet.A kis mazochisták..:)Direkt élvezik a szenvedést..:))
  • antijedi
    #315
    *cracker na :P
  • antijedi
    #314
    az pech de attol még nem erre kéne épiteniük a crakcercsapatoknak hogy a pistikánek nincs ujrairhatója :)
  • Coolfire
    #313
    Na jó,most már nyilatkozzon vki a játékról is..:)
  • Coolfire
    #312
    Ne felejtsd el a Deviance is így kezdte..:)))Ja lé az nem lett nekik sem belőle..
  • Coolfire
    #311
    Nincs itthon újrás cd-m,csak ami kell,meg már hozzászoktam a mountoláshoz.A crack meg azért kell(no-cd),hogy ne kopjon a cd és az olvasó.:)
  • antijedi
    #310
    hát lé nem sok lenne belőle neked :)
  • davos80
    #309
    1 próbát azért megér, szerintem biztos kipróbálták.Ezt én is megtehettem volna: elmegyek a boltba, megveszem, felnyomom a netre, és még lé is lesz belőle...